• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ani však sa budem červenať :grinning: :grinning:

ja som tu s toho všetkého tiež magor...a už ničomu nerozumiem..ale ved na matriku sa idjakživa chodilo len po narodení..čoby si tam robila skor???? :confused: :sweat_smile: ved hádam potrebuješ aj papier o narodení..nie?? :confused:

si ma šokla :confused: :confused: :confused: :confused:
22. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka ešte spinká :pensive:
22. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
jacka, neboli sme na Kováčovej. Veď bola zima a vraj je tam hrozne špinavá voda a chodia tam kadejakí spinaví cigoši...som počula :frowning2:.
A neboli sme sa ani dnes kúpať. Viki nechcel ísť a ani by som nemala kedy, lebo som si zisťovala čo a ako so mnou a s prácou.
Vyriešila som to tak, že budem na predĺženej RD,nebudem nič dostávať, ale Soc.poisťovňa bude za mňa platiť odvody. A keď pôjdem do práce, tak sa odhlásim a bude.
22. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki dnes tiež zaspal už o pol jednej a ešte spí :wink:...
22. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..čože???? ja som V kováčovej nevidela jedneho cigoša...ale je pravda že sme tam boli len 2hodky.....a voda sa mi nezdala špinava...teda aspon tam kde bol Matko a muž si zaplávat....tak som prekvapená :confused:
22. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme tam boli pred rokom asi dvakrát. Ale minulý týždeň tam boli známi a vraj tam boli takí bleeee...
22. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potom musela ostat špinava po burke....alebo ja neviem :wink:

ideme do bazena...fuj ale sa mi nechce ani dvere otvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka :slight_smile:

vieš čo jacka,ja už kašlem tu na všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..budem robiť všetko tak ako pri Simke a hotovo vybavené :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......už ma tu z tých debilín porazí snáď :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....veď ja tiež viem o tom,že na matriku sa chodí po narodení dieťaťa......však teraz tam aj tak nič nevybavia,keď ani nevedia,kedy sa im decko presne narodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joj už som nervná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,serkám na celú údržbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: som z toho magor :angry: ..............utka ty si nedávno robkala vodičák,čo sa ťa pýtali z údržby?
22. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka ešte spinká :dizzy_face: až vstane tak tiež pojdeme von do záhrady
22. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ja už si to ani nepamätám, ale viem, že to boli dve otázky a bolo to tesne pred jazdou ako som si sadla za volant. Ale chcel len takú stručnú odpoveď...
22. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...však ja mám na cedečku vypracované otázky z údržby.......však až si to prečítam,tak mi niečo v tej mojej gebuli ostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak mamky,som sa vám nepochválila,že mi už dosť kleslo bruško :wink: ..............chjoj ešte si musím kúpiť šlapky do sprchy a tak možem ísť :grinning:

a neviem sa rozhodnúť,či si bábo prinesieme domov v sedačke alebo vo vaničke :unamused: neviem čo mám nachystať :unamused:
22. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, prosím ťa a kto povedal, že na matriku máš iseť ešte pred porodom?šak večšiu blbosť som už dávno nepočula :grinning: :grinning: :grinning:
to si trafila na správneho "koníka" :grinning: :grinning: :grinning:
fuuj, aj tu je strašne dusno a horúco, mna už z toho ide šlak trafit.
aj denisko ešte spí, zobrala som ho zo školky o jednej a pol druhej už bol tvrdý....
ale začal vymá´ýšlať, že on nepotrebuje už spať.....aj vaše deturence su také?
22. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tu sa dočítaš toľkých bludov niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja vymýšla už dávno,a nechce spať cez obed,že si len oddýchne na gauči pri rozprávke.............ale niekedy zaspí :dizzy_face: napríklad ako dnes :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebláznite toľko ťukať v takej horúčave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........moja lilka poctivo spí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem ja pomaly jemne budiť Simonku :wink: ......večer prídem :slight_smile:
22. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki už tiež vymýšľa so spaním...
22. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme aj my von. Papa zatiaľ. Aj ja prídem,len vy už asi budete zase spinkať :wink:...
22. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo :wink:
Simi je v záhrade a ja varím obed na zajtra......plnenú papriku :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam............a zajtra mám veget :slight_smile:
22. júl 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fíha ...teda máš chute..ja ledva žijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka to ti fakt kleslo bruško??? :dizzy_face: ...no tak aby si ešte zajtra nešla rodit :wink:

je tu niektoooooo..............
22. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobru noc....
22. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tuuuuu
22. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:
nestíhačky nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..boli sme vonku večer došiel tatko,tak sme sa mu venovali a čas nám rýchlo uletel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............Simka šla do postele až po pol deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nič nestíhala
a teraz sa učím a potím sa,je mi strašne horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka veru,bruško mi kleslo a riadne mám taký pocit :unamused: myslíš, že už pojdem rodiť????????pri Simke som ho mala spadnuté už v 35tt :unamused:

idem sa ešte trošku poučiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku mamky :dizzy_face:

,
22. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, hoď foto bruška a povieme ti, či kleslo :wink:
Dobrú nôcku tehuľky :wink:
22. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha-ha-ha spachtošky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............ahoj utka!!! :wink: ...........isto si tu :dizzy_face:
22. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posnažila som sa!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................kuking na new photos :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............posledná!!!!...dobrú nôcku!! :pensive:
22. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isto leninka!!!
Jéééj, pekné fotečky :slight_smile: ...
Nechcela som ti pokaziť radosť, ale som poslednáááááá :grinning: ...
22. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

no konečne leninka...už som myslela že skor porodím :grinning: :grinning: :grinning: ...krásnu babenku máš :wink: ..a tie očká veliké :dizzy_face:

a čo si ty robila tak neskoro na MK?...si ma prekvapila....ale utka ta aj tak dobehla :grinning: :grinning:

ani...veru hod.....fotku....a dufam že dnes v tej horučave neporodíš.... :slight_smile: :dizzy_face: .ked prídeš z jazdy ozvi sa :wink:
23. júl 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .........ahoj jacka!!! :wink: ...........no hľadala som dovolenku :grinning: ........ďakujem za cicku!!! :slight_smile: .................aninka rodí????? :fearful: :fearful: :fearful:
23. júl 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj si niečo našla??? :sunglasses:

nie nerodí.....nerob paniku...ja len že s tej horučavy za volantom...to nie je bohviečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok