• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@denisenko nie neviem vygrckal sa polezkal si a zas bol fit...neviem co mam robit... :frowning2:
Super darcek si vybral :dizzy_face: ...aj moj si uz sam vyberal darcek sam...velky su uz...ach joo.........teraz neviem akeho dat smajlika... :grinning: :wink:
24. júl 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...noo...tak nejak....zachvílu im budeme radiť darčeky pre frajerky...a to len včera sme riešili, že zachvílu pojdu do školy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čoo....????kto bude robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............aké darčeky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a ja som myslela že su len naši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ved ja som len nedávno rodila :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooj :grinning:
@denisenko Deniskovi vseeeeeetko najlepsie k narodeninkam :dizzy_face:
25. júl 2014 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

@denisenko Deniskovi prajeme všetko najlepšie........vela zdravíčka....posielame cmuk na líčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

@denisenko..............Denkovi prajeme veľa radosti, spokojnosti a pevné zdravíčko...............3x cmuky!!! :slight_smile:
25. júl 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@katka1819
@jacka
@leninka75

DAKUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...idem fúkať baloniky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko všetko len to naj Niskovi...
Dávno som tu nebola, tak prepáčte...všetkým júlovým detičkám, čo už slávili svoj 8. rôčik prajeme všetučko naj!!!
25. júl 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses:

pekný víkendík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2014 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte....príjemný víkend všetkým......
26. júl 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: tak už sme domka :dizzy_face: ... ráno sme došli o 5.30 hodke ...ledva žmúrim tu na PC ,ale musíííím čosi tu popísať ... som nespala celú noc pri mužíkovi ...aby on nezaspal :sweat_smile: ..došli sme OK ...a keď už sme tak pekne došli ...náš Maulko si tak rozrazil čielko na hlave že má 4 stehy :frowning2: zašmotlal sa do Peťkovích šlapiek lebo to on si zásadne tie obúva a spadol na roh schodov z dlažby ... :pensive: :confounded: rtg a neuro v poriadku tak sme pekne domka azajtra hybaj k detskému múdremu s tým .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: papaaaaaa
27. júl 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte......

@katka1819 .....vitajte doma!.....rozprávaj zážitky....kde všade ste boli kuknúť.....čo decká....ubytko.....no proste rozprávaj a nič nevynechaj....... :slight_smile:
28. júl 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....Vikinovi prajeme všetko naj, naj k 8 rocikom.....cmuk :slight_smile: !!!!!
28. júl 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@katka1819 tak to ste pekne dopadli......skoré uzdravenie........a náderné fotočky si dala.......muselo byť suprovo......................
@utka Vikimu tiež prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 a ja som od masochy alebo ako...už minule si na mna hodila bobek :frowning2: :confounded: :wink: :wink: :wink: ................. :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile:

dopršalo padáme von.....
28. júl 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....ahoj :wink:
28. júl 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :wink:
28. júl 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neni čas teraz na vykecávanie :sweat_smile: vybalujem, periem ,upratujem... kedy uvidíme tvoje fotočky ? :grinning:
28. júl 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Za Vikiho velmi pekne dakujem...
28. júl 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........
@denisenko ako dopadla oslava a krstiny?........ :slight_smile:
@katka1819 ako je Maťkovi?......dufam že mu tam neostane jazvička :wink: :slight_smile:
@leninka75 ahoj :slight_smile:
29. júl 2014 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Minulý tyzden som bola s detmi u našich...mame 3 oslavy za sebou, potom 2-dnova navsteva svagrovcov u nás a teraz uz konecne klud a oddych doma.Lucka uz beha jedna radost.Vo stvrtok mame ockovanie.A z dovolenky pri mori nič :frowning2:
29. júl 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

@jacka Matulo OK behá jedna radosť ... jazva ... isto mu ostane lebo má kožu po mne keloidnú či ako ..jazvy sa zhoja hrubé a veľké :confounded: ....

@utka dodatočne Všeeeetko najlepšie Vikimu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 dakujeme
30. júl 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@katka1819 ...hlavne že je ož o.k....

@utka prečo nič nebude?
31. júl 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
včera večer sa nám narodil ďaľší synovček Tomáško :dizzy_face:
31. júl 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :dizzy_face:
doma sme, ako sa máte?
31. júl 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86 vitaj..........stále tak isto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......pol prázdnin už v čudu :unamused: ............a ako sta sa mali? :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my fajn :slight_smile: , veru, leti to neskutočne...neviem, aký smajlo sa hodí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75
@katka1819 aká bola dovolenka :wink:
31. júl 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ......škoda že to počasie nie je lepšie.....tu zas leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale detom to neva......behaju medzi kvap :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. júl 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok