• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka :grinning: ...u nás zatial neprsí, prsalo včera, ale mozno ešte aj dnes niečo príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a je po..............taký zlievak...............zas samá voda......ach..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom možu príst 40st :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................a deti ako prázdninuju? :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 akááá dovolenka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nie super ...teda ako s deťmi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale rozhodne nabudúce pieskovú pláž :wink: :wink: :wink: ubytko v pohode ,kľudné miesto ... k moru sme to mali asi 5-10 minút ako kedy :grinning: more čisté a slanéééé :slight_smile: pozvoľný vstup do mora takže sme sa aj Matulo a ja :sweat_smile: vybláznili :grinning: :grinning: :grinning: prostredie krásne a tie cikády ....až mi to chýba ... strava super ...sme papkali čo sme chceli až sa čudujem že nemám 2 kilá naviac :sweat_smile: :wink: sme boli spokojnýýýýý ...nabudúcem beriem ešte oooperku a bude to dokonalé :grinning:,jediné negatívum bola cesta tam ...neskutočné kolóny jedna 12 km a jedna 8km teda to bolo o nervy ...teplo strašné v aute my totižto nemáme klííímu :angry: no ale na lepšie autíčko ešte musíme trošken počať ..asi budúci rok bude :sweat_smile: uvidíííme noooooooo a v tých kolónach sa nám Matulo povrackal :unamused: raz menej a druhý poriadne až som ho komplet aj sedačku musela vodou (teda zopár fliaš padlo,ešte že bol taký hic ) čo sme brali so sebou vyumývať priamo pri dialnici a to sme často stáli kvôli deťom ...teda jedino toto bolo naprd ...ale sme sa poučili a naspäť sme išli večer ..vyrazili sme o 8 a celú cestu Matúško prespal,Peťko s nami chvíľu ostal hore ale o 22 hodke aj on zaspal ...domov sme došli o 5.30 hodke deti vyspinkané a my nevyspanýýýý :sweat_smile: ale sme dospali potom a mám taký pocit že môj mužík ešte teraz dospáva :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... kuk foto na FB :grinning:
31. júl 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
My sme boli včera na očkovaní, Lucka trochu teplotuje, Viktor hnevá a ja som taká unavená, že až. A ešte som sa včera dozvedela, že v utorok mi zomrela bývalá kolegyňa a kamarátka. Tá svinská rakovina ju premohla :cry:...
1. aug 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :confused: :frowning2: :pensive: Držte sa !!! :wink:
1. aug 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peknýýýýýýý víkend prajem :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:
1. aug 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka no nie sú bubáky :frowning2:...
@katka1819 ďakujem...
Pekný víkend.
1. aug 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@utka uprimnu sustrasť :pensive: :pensive: :pensive: ......................ako je Lucinke?...ja tiež mám s týchto dvoch nerv...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................................bubáký hýbu svetom..... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj vám pekný víkendík :sunglasses: :sunglasses:
2. aug 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fajnu búrku sme mali....... :slight_smile: :slight_smile: deti sa neskor výbláznili.....v blate....... :grinning: :grinning: ...
2. aug 2014 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ďakujem. Lucka je už OK. Nooo, veru, hýbu. Škoda, že u nás nie sú...
2. aug 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@utka tak to mi je ľúto.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. aug 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj my máme blatííííčko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme boli u našich, úplne iný svet..... :confounded: :confounded: ale čo už....mám síce horšie počasie, ale takého dobrého muža by som tam nikdy nenašla..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 júúúj...moja...j ja chcem ísť na dovču...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ozaj...švagrovci boli a nevedeli si vynachváliť...piesková pláž, atrakcie pre decká na celé dni...kukni Zaton Holiday Resort, pre budúci rok.... :wink: :wink: :wink:
2. aug 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......
a máme po dalšej burke....tento rok sa činiííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................. :slight_smile:

@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....dobrého máš muža :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................ako bolo u vašich?......
4. aug 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
u nás pršíííííííí....sme boli so Simonkom na nákup a mokli sme ako myši...ešteže nás o ulicu nižšie prichýlili Deniskovej spolužiačky starký..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru...dobrééého......aj by som povedala, že dokonalého....ale nejaké tie svoje muchy má.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....aby sme si nemuseli nič vyčítať....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka inak...to siom eštre chcela...ako ste na tom v záhrade????....u nás poprší a nestíha to schnúť, takže tam chodím akurát tak poliať rajčiny vo foliovníku...ale inak...všetko zararstá burinou....len tekvici sa darí vo veľkom.....už 10 kusov Petrík odniesol a stále rastú...a to som ich zasadila len 8...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no neverím že má muchy...ak tak tak len mušky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: ..a tie máme všetci.... :grinning: :grinning: :grinning: ......a Deniska si kde nechala?...doma?........ešte že máte dobrých susedov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................................záhrada........nočný des.......zemiaky nevidno tam samá praslička :frowning2: .......paradajky dostali pehy..... :frowning2: ......cibula po piatku pod vodou tak sme ju museli vybrať :frowning2: ......inak táááák mokro ako asi u vás ........že polievať sa nemusí týžden......ešte včera som sa skoro zabila ked som šla pre uhorky.....takýýý šmyk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........no a tekvice tie nemám a zasadila som 10.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...............................a........samí ako ich MAťko volá šneci......slimáky bez ulity.....tak chodíme a solíme a vypalujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! .................
5. aug 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka ááá....slimáci.....zožrali mi kvety...nechci vedieť, čo s nimi robím..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...
5. aug 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ak urobili to čo mne........tak len pár cm nad zemou ostalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: ....solím o život
5. aug 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pekné fotočky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. aug 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: to čo e zas za počasie???? :confused: :confused: :confused: :confused:
6. aug 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@denisenko bez slov :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded: :rolling_eyes:
6. aug 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :dizzy_face:
6. aug 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ...............................nejako sa to tu zostručňuje :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ....................
7. aug 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........

@leninka75 uhorková sezona................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a u nás sa bude asi pršať.....nič nové :frowning2: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........však uhorky už chytajú pleseň, tak hádam sa to tu zlepší :wink: :wink: :wink: :wink: ..................u nás včera výnimočne nepršalo :dizzy_face: ..............som celý deň čakala a nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................
7. aug 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok