Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. aug 2014

@jacka .............ani nehovor!! 😝 .....o chvíľu zasa škola.....desiate, úlohy, brrrrrrrrrrrr...................hej som v práci, ale koncom mesiaca si ešte vezmem dovolenku........................neboli ste vy náhodou u strigune??

jacka
11. aug 2014

@leninka75 tak aj tebe je tak?........... 😝 ....................aj niekam pojdete ked budeš ma dovolenku?........................nie neboli.....rozkazom sme dostali na 16.8 .......sä tam hody....ale to okolo toho ani neprešlo.........dva kolotoče jedena strelnica...................a chcela som ísť na šutovské vodopády.............kedže ten další týžden chceme ísť na agrokomplex do NR......a ten další na lunterov ranč......ukončenie prázdnin.......a konec...... 😝 už bude september....

leninka75
11. aug 2014

@jacka ...........no jo a ešte to počasie k tomu 😝 😝 😝 😝 😝 ............dnes ráno bolo také hmlisko jak na jeseň 😠 😠 😠 😠 ..................šutovské vodopády, to nie je asi pri Martine??? 😕 .......................a ten ranč to je ten čo tam bol Maťko na konci školského roka?..................a teraz cez víkend ste čo robili keď si nekukla?

leninka75
11. aug 2014

@jacka........... .aha generál zavelí a pešiaci musia poslúchnuť 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........no keď hody, tak svokra vás asi prekvapí dobrým jedlom 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. aug 2014

@jacka ..........posledný augustový víkend chce muž aby sme išli na Habakuky......neukecám ťa???? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
11. aug 2014

@leninka75 ano pri Martine.......... 🙂 som videla foto tak som tam chcela ísť.....neboli ste tam?...................presne ten ranč vlani tam bolo suprovo......... 🙂 🙂
dobrým jedlom..........a gr....ť budem celý týžden 😀 😀 😀 .........................jasné všetci v strehu...............aby nás netrafila............. ...............no neviem habakuky su dosť predražené teda čo sa mna týka..........ale naštasie su tam aj iné veci........ 🙂 .....neviem ešte sa dohodneme 😉 😉

utka
11. aug 2014

Ahojte...
Dakujem baby za priania..
Mňa tiež chytá depka z toho,že uz je o chvilu pí prázdninách a nikde sme neboli.Viki sa nudí...

denisenko
11. aug 2014

ahojte... 😉
@utka Zuzi...krásne meninky...poriadne osláv.... 😵 😵 😵 😵
@jacka ....presne...mačacia žena.....šelma.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..prst je už ako tak v poriadku...aspon nechodím ako de Peyrak 😀 😀 😀 😀 ...veru....prázdniny v keli...čoskoro tu máme školský rok...a zimu...blééééé..... 😝 😝 😝 😝

jacka
11. aug 2014

som rada že nemám len ja ten blbý pocit..........už aj večer je skoro tma...ach jáááj 😝 😝 😝

vonku dusno po daždi ...........uvidíme čo ešte príde 😝 .......................................mne je nejak divne 🤐

katka1819
11. aug 2014

Ahoooooooooooooooooj 😀

@utka všetko najlepšie k meninkám 🙂 😵 😉 😀
@leninka75 Habakuky .... tam sme ešte neboliiiiiiiii ...... ale predposledný augustový sa chystáme na Liptov - aquapark Gino paradise Bešeňová či ako sa to volá 😅 a chceme aj prespať aspoň na jednu noc v nejakom apartmáne .... nepridáte sa ??? 😀 😉 😵 @jacka , @denisenko , @utka , @letty

utka
11. aug 2014

@katka1819 my ideme 22.-24.8.tiež na Liptov, ideme taka velka parita s detmi, kamosi,co chodili na výšku,keď moj manžel...

leninka75
12. aug 2014

ahojte.............

@jacka ...a kedy plánujete ten šútov?.....musím sa ti drzo nanútiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. aug 2014

@katka1819 ...............ja by som aj šla.....len muž asi bude niektoré dni v robote a to bude vedieť až na poslednú chvíľu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................................preto aj tie habakuky sú zatiaľ tak, že ak stihneme ...........
.............koníkovskú chatu už asi tento rok nedáme, či ako??

leninka75
12. aug 2014

@utka ..kam to presne idete?

leninka75
12. aug 2014

@denisenko .....už si kupovala niečo do školy?

katka1819
12. aug 2014

ahoooj 😀
@utka a kam idete ? my priamo Bešeňová chceme aby sme nemali ďaleko do aquaparku ...najlepšie pešo 😀 😀 😀 už som kukala aj ubytko ...
@leninka75 no však teda 22-24 ako aj Zuzka ide ....piatok ,sobotka,nedeľka 😀 😀 😀 a máme aj chatovicu vybavenú jedným vrzom 😅 😀 😉

leninka75
12. aug 2014

@katka1819 ..........vtedy sme v Zuberci 😉 ...............tebe sa deti radi tobogánujú? 🙂

katka1819
12. aug 2014

@leninka75 deti ak myslíš Peterkov tak áno 😀 😀 😀 akosi im to prišlo toto leto ne chuť 😉 Matulko sa ešte len motká pri mne v malom bazéniku 😵 ..............................................Zuberec 🙂 čo tam ???

katka1819
12. aug 2014

@leninka75 už som si ho vygoooglila 😅 😅 😅 teda chata ... ? 🙂

katka1819
12. aug 2014

@leninka75 my ešte tak ten víkend 22-24 máme program naplánovaný a potom ideme posledný augustový do ČR od stredy do nedele k Petovmu bratovi ...tam máme program už do Plzne do Zoo a dinoparku a do Nemecka že nás vezmú je tam nejaké super aqua vyžitie 😀 dúfam že bude počko OK a tááák 🙂 a potom škola volááá a školka voláááááá 😔 ja Matula nedám moje bábatečko 😕 😅 to už 😨 😝 ale len do 10 hodky zo začiatku chceme a potom do 12 tej ...a podľa práce ,ktorú zatiaľ nehľadám 😝 len v hlave plánujem 😉 ...................... len máme veľký problém s ním čo sa týka pýtania sa na veľkú 😅 a nepovie a nepovie musím ho ja stále na záchod dávať že či ... a tam nič a potom do gatííííí 😒 neviem neviem čo na to v školke keď sa mu takto zadarí 😔 inak je šikovný ,výrečný až moc ...až na totok 😉 ......................................................noooooo a tú spoločnú ....však teda by sme ešte ten september mohli ...alebo aspoň niekde stretko napr. ZA na celý deň - sobota ábo nedeľa 😵

katka1819
12. aug 2014

@leninka75 a stále mám také nutkanie na to tretie 😀 😀 😀 že čo ak to dievčatenko 😉 všetci okolo mňa tu bábatenká majú 😅 ale Peterko ani počuť už nechce 😝 snáď ma to prejde ...keď tá moja segra bude to druhé mať ... sa trošken pohrám ,pomojkám alebo to bude ešte horšie 😀

katka1819
12. aug 2014

a už ideeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 papa a Pekný dník 😀 😀 😀

leninka75
12. aug 2014

@katka1819 ...............http://www.zuberec.uniza.sk/..................sem ideme 😉 ................máme naplánované: loďou po Oravskej priehrade, skanzen, ľadovú jaskyňu, Oravice a Oravský zámok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. aug 2014

@katka1819 ......tak to máte pekný plán do konca prázdnin 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......tú Žilinu by som brala, celkom dobrý nápad 🙂 🙂 🙂 🙂 čo poviete @denisenko @jacka ?????????

leninka75
12. aug 2014

@katka1819 ............raz príde ja to kakanie, neboj 😉 ...možno keď uvidí ostatné deti tak sa pridá..........a s tým tretím ak máš naozaj silnú potrebu a trúfaš si to zvládnuť tak sa snaž Peťa ukecať 😉 😉 😉 😉 😉.......... držím palce!! 🙂 ...............

utka
12. aug 2014

My ideme do Demänovej...Penzión Fortuna.V Zuberci sme tiež uz boli,tato istá parita. Výlety naplánované este nemáme,urcite jaskyne a kupanie...

leninka75
13. aug 2014

ahojte................a nezaprší a nezapršííí 😅 😅 😅 😅

@jacka ..halooooooooo...toto mi na teba nesedí aby si si aspoň nenakukla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
13. aug 2014

ahojte..........

@leninka75 ale nakukla.... 🙂 😉 .........neviem kedy výlet plánujeme.......ak vobec ešte tohoto roku 😝 ...........vy sa ako máte?

leninka75
13. aug 2014

@jacka ..............ahaaaaaaaaaaaa tak ty tajne šmýruješ!!! 😠 😠 😠 😠 😉 ...................inak mohla by si potom dať vedieť keď pôjdete na ten vodopád a urobíme si tam koníkovicu 😉 .....keď na chatu ťa nedotiahneme 😉
......................ako sa máme?........upršano a pracovne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..................rozmýšľam, že tento víkend zbalíme bazén ☹ ...............a vy čo??..ako???

jacka
13. aug 2014

@leninka75 jáááá šmírovať........noooo čosi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................neviem fakt kedy tam pojdeme.............aj toto leto stojí za... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..........................no ešte nejdeme dávať preč úúúúúdajne na budúci týžden má byť teplo tak sa tam hádam ešte šupneme ak nie tak pojde.............................veru leje..... 😝 😝 😝 ani nechcem vidieť úrodu v záhrade 😝 ..................ako? nervne......akurát som spísala zoznam čo treba aké zošity do školy...............a neviem či bude potrebovať aj farbené ceruzky.........lebo mám napísane pastelky........to asi nie je to isté?....či hej?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre