Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. aug 2014

@jacka ...kedy bolo leto??????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ..............čakám, že pomaly začnú hniť zemiaky 😠 ..............................farebné ceruzky a pastelky to bude jedno 🙂 ............vy si kupujete zošity sami????...........my sme dávali nejaké prašule a zošity nakúpila škola .................idete kupovať aj novú tašku?

jacka
13. aug 2014

@leninka75 no v juni...... 😀 😝 ........záhrada tá nestojí už za nič.........v kuse leje....... 😝 .sa možem na to... 😠 😠 😠 😠 ..........................ideme sami......ostatné veci vraj s triedneho fondu....ale to neviem čo to ostatné je.... 😠 😠 😠 ...........no vidíš ja som si pastelky zmýlila s voskovkami.............novu tašku....čo si....som ju oprala a je ako nová....horšie je to s peračníkom.......ten keby si videla...........akoby prežil prvu svetovu... 😠 😠 😠 😠 😠 .............hurá prestalo pršať...pojdeme sa trochu vyvetrať.........večer ideme zaniesť auto do opravy.........teda idu nám robiť plynovač ........ 😉

leninka75
13. aug 2014

@jacka .......len tak som sa pýtala na tašku lebo muž má kolegu a ten dcére kupuje do každej triedy novú tašku 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...................peračník, ten je aj u nás v hroznom stave 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝....ale to zasa nie je až taká strašná položka 🙂 .....ja mám zasa obavy o Lilkin šatník...vždy po prázdninách má krátke všetky nohavice aj tričká 😝 ..............určite musím kúpiť teplákovú súpravu a botasky na telocvik...to pišťala už v máji, že ju tlačia, ale ešte som ju ukecala nech ten mesiac vydrží 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................
................tak si užite blatko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ........................tu vykúka slniečko 😎 😎 😎 😎 😎 ..................hurá....... 😵

jacka
13. aug 2014

@leninka75 slniečko????.......čo?...možem závidieť?..... ☹ 😉 🙂 ..................no ja dufam že MAťkovi budu dobré veci na tv.........rastú ako z vody....jááj......neviem akého dať smajla..........................ved nie je drahý ale nech si to aj váži.,....a nie hned do dostrihať......a počmárať 😠 😠 😠 😠 ....................sa bojím že zmokneme.......tak to nejak naťahujem 😀 😀 😀

leninka75
13. aug 2014

@jacka ...........noo u nás postrihaný nie je..trošku počmárany..u nás skôr problém s gumičkami....Liluša si tam napchá kopu ceruziek a gumičky sú porozťahované alebo potrhané 😝 😝 😝 ............vieš čo ja mám pocit, že nech robím čo robím tie detiská si nič nevážia!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .........................
......chcete ísť na bicykle?..........
...................budete mať plynový pohon autíčka? 🙂

jacka
13. aug 2014

@leninka75 no už druhé bude na taký pohon......kedže na dalšie nemáme prachy a on nech si jazdí na šrotíku 😀 😀 😀 ..............na bicykel kdeže že....len tak na pešo.,...............veru nič nevážia....... 😠 😠 😠 asi naša chyba..... 😅 😅 😅 🤐
no bežíme 🙂

utka
13. aug 2014

Ahojte...
Tak Lucka má už vonku aj horné jednotky, konečne. My tiež kupujeme zošity a kúpila som aj nový peračník. Tašku máme ešte z prvého ročníka, ale ak bude na jeseň nejaký výpredaj, asi kúpime novú.

leninka75
14. aug 2014

ahojte ....................to bola hrmavica 😝 😝 😝 😝 ....................čo ty @jacka na to??? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
14. aug 2014

@jacka ............vraj ten plyn je fajná úspora peniažkov 😵 😵 😵 😵 😵 ...............ozaj a cez prázdniny ako často jazdíš?

leninka75
14. aug 2014

@utka .........no my kúpime novú až na druhý stupeň...niečo také ruksakoidné ............ 😉

utka
14. aug 2014

@leninka75 aj ja som tak povodne chcela,ale uz sa mu táto rozpadava...

jacka
14. aug 2014

ahojte....

@leninka75 no ja spokojná......ale toto bolo privela.......to vonku tie blesky boli akoby sa niekto hral vypínal a zapínal.......pekne dlho....a ked zahrmelo tak som mala pocit že nám vypadnu okná........a ráno v záhrade na zaplakanie....všetko pod vodou.....ešte aj teraz ...papriky ..paradajky...ako čínania ryžu...... 😝 ..a teraz prší zase..............................................no a s tašku ...ešte tohoto roku a potom kupime MAťkovu novu a Peťko podedí.....ak bude k svetu......aspon tašku si ušanoval...... 🙂 ...............................uspora peniažkov to je ...ale najkor sa musí vrátiť investícia.......a nejazdím.........som včera šla ako pototo 😝

utka
14. aug 2014

U nás len trošku hrmelo...

jacka
14. aug 2014

@utka zato tu to bolo ....som mala pocit že ide byť koniec sveta........... 😉

utka
14. aug 2014

@jacka na veľa miestach to také bolo...Blavu to tentokrát obišlo. Chvalabohu.

jacka
14. aug 2014

to čo dnes neprestane pršať?.......... 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

leninka75
15. aug 2014

ahojte................... 😎 .......................
@jacka ............že si tu? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .............nekupovala si náhodou v Lidli deckám teplákové súpravy?

.................pekný víkend.............

jacka
15. aug 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 tu 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 nie nekupovala nemám auto....busom je to nemožné 😝

utka
15. aug 2014

Ahojte...
@leninka75 ty si kupovala, či? Na letáku vyzerajú dobre...

jacka
15. aug 2014

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...............som ťa odhalila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................čo robíte?

@utka ..ano Lilke som kúpila...aj v skutočnosti je taká pekná ako v letáku 🙂 🙂 🙂 🙂 .............

leninka75
15. aug 2014

@jacka ..ja viem 🙂

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...jak sa mne nič nechce 😝 .....ale že fakt nič a to už od rána............žeby to bolo tým piatkom? 😨

jacka
15. aug 2014

@leninka75 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀 ...si nebezpečná 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...............aaaaaaaaaaaale teraz skôr lenivá 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
15. aug 2014

@leninka75 no asi tam nabehnem, ak ešte zoženiem...

jacka
15. aug 2014

@leninka75 čo....deti sa hraju....ja som vyhodila periny na slnko ...a nejak začína miznuť.......apojdeme von.....včera pršalo celý den.....síce neva..aj tak sme tam boli...ale predsa je to horšie................a psychicky sa pripravujem na víkend...už aby sme boli doma ☹

jacka
15. aug 2014

🙂

leninka75
15. aug 2014

@utka ....skús......tu v žiline idú tieto veci na dračku.......väčšinou už na obed sú prázdne regále......som bola prekvapená, že som včera ešte kúpila 😅 😅 😅 😅 ................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre