• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ........to idete teraz?.......zajtra?
15. aug 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včerajšia fotka pred daždom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
15. aug 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som bola včera taká.....a to som musela upieť deťom koláčik..kedže hody....nech aj oni maju fajnotku......a dnes to nie je o nič lepšie..... :sweat_smile:
15. aug 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zajtra :angry:
15. aug 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....to vidím fakt na ryžu a nie na papriky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................otras s tým počasím..............ale tá ľalia !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................je nádherná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....máš aj iné farby?
15. aug 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mala som ružovu ale tá odpadla...a dalšie dve mi zožral šnek :cry: :cry: :cry: :cry:
15. aug 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu laliu MAťko fotil........on je taký záhradník moj :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............ja som celý týždeň taká od veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nejako sa po dovolenke neviem dostať do pracovného stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................a teraz mám takú chuť na čokoládu!!!!!!!!!!!!!................nehodíš kus koláčika?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aký si robila, nech aspoň poslintám :grinning:
15. aug 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....ja mám rada všetky kvietky :dizzy_face: ....ale tá vaša je fakt krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............že chválim Maťka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 roládu a trasenu plnku.....taku nad parou..........čoko...aj kilá...ja to nemusím..ale pijem tu už kávu od 12tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................to bude tým počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :frowning2: ....a mna to dorazí cez víkend... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pridala som aj foto potoka........neskor ked bude tak aj v klude :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu je.... :grinning: taká podla nálady....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............nejaká je zlá foto....:frowning2:
15. aug 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........mňaaaaaaaaaam ..a teraz by mal ísť slintajúci smailo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............to naschvál si tak ďaleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................
................budeš sa po víkende potom dávať dokopy celý týždeň :frowning2:................hádam to rýchlo ubehne.. :wink:
15. aug 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no nie je to až také súrne, Viki má dve súpravý, ešte ich snáď oblečie...lebo cez preázdniny nejako narástol a pribral...
15. aug 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ubehnuť ubehne len mna to vyčerpáva.......a ani MAťko nechce......kamoš ho pozval na oslavu.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. aug 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mňamky...
15. aug 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .................za toho oného si neviem spomenúť prečo raz v TV novinách spomínali Zolnú :confused:......nekukala si to náhodou?............som si hneď na teba spomenula, že ste populárni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kupovala som v lidli..... :grinning: :grinning: :grinning: .................MAťkovi odkážem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude rád :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to fakt neviem......asi omyl..... :grinning: :grinning: :grinning: sme nie ani na mape :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. aug 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........verím, že Maťko by šiel radšej na oslavu.............zober fernetík a vydržíš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@leninka75 vieš čo som bola zavieť auto do servisu......tak tam zistili more chýýýýb........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vraj najhoršie su brzdy...........noo asi to bude tou ručnou čo na nej jazdím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................nie ste na mape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobrý nápad..... :slight_smile: ................to vieš že mu je lepšie na oslavu.......ako tam sa unudiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a sme???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............čooooooooooo??................to odkedy si mala vtedy ten problém s brzdami , tak stále to nemáš v poriadku????...............
15. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no pokukám a poviem ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........................
15. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...vy tam u svokry máte okolie asi už celé pochodené, či?.............
15. aug 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto mi príde požehliť???......dakujem :slight_smile: .........................nejak sa nám mračí........ :angry: :angry: :angry:
15. aug 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..ja sa nehlásim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................zostala utka.......
15. aug 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja ani neviem.......ale sa mi zdá že brzdy vtedy robili.....tak nechápem.........ale robit ho budu až o dva týždne.....fajn tesne pred školou :angry: :angry:
15. aug 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............aha sama sebe si píšem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. aug 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok