Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ........to idete teraz?.......zajtra?

jacka
15. aug 2014

včerajšia fotka pred daždom 😝 🙂

jacka
15. aug 2014

@leninka75 ja som bola včera taká.....a to som musela upieť deťom koláčik..kedže hody....nech aj oni maju fajnotku......a dnes to nie je o nič lepšie..... 😅

jacka
15. aug 2014

@leninka75 zajtra 😠

leninka75
15. aug 2014

@jacka .....to vidím fakt na ryžu a nie na papriky 😅 😅 😅 😅 😅 ...................otras s tým počasím..............ale tá ľalia !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................je nádherná!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....máš aj iné farby?

jacka
15. aug 2014

@leninka75 mala som ružovu ale tá odpadla...a dalšie dve mi zožral šnek 😢 😢 😢 😢

jacka
15. aug 2014

@leninka75 tu laliu MAťko fotil........on je taký záhradník moj 😵 😵

leninka75
15. aug 2014

@jacka ............ja som celý týždeň taká od veci 😝 😝 😝 😝 ....nejako sa po dovolenke neviem dostať do pracovného stavu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................a teraz mám takú chuť na čokoládu!!!!!!!!!!!!!................nehodíš kus koláčika?? 😵 😵 😵 😵 😵 ...aký si robila, nech aspoň poslintám 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka .....ja mám rada všetky kvietky 😵 ....ale tá vaša je fakt krásna 😵 😵 😵 😵 😵 ............že chválim Maťka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
15. aug 2014

@leninka75 roládu a trasenu plnku.....taku nad parou..........čoko...aj kilá...ja to nemusím..ale pijem tu už kávu od 12tej 😝 ..........................to bude tým počasím 😝 😖 ☹ ....a mna to dorazí cez víkend... 😝 ....pridala som aj foto potoka........neskor ked bude tak aj v klude 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 tu je.... 😀 taká podla nálady....... 😝 😝............nejaká je zlá foto....☹

leninka75
15. aug 2014

@jacka ........mňaaaaaaaaaam ..a teraz by mal ísť slintajúci smailo 😀 😀 😀 😀 ...............to naschvál si tak ďaleko 😝 😝 😝 😝 ....................
................budeš sa po víkende potom dávať dokopy celý týždeň ☹................hádam to rýchlo ubehne.. 😉

utka
15. aug 2014

@leninka75 no nie je to až také súrne, Viki má dve súpravý, ešte ich snáď oblečie...lebo cez preázdniny nejako narástol a pribral...

jacka
15. aug 2014

@leninka75 ubehnuť ubehne len mna to vyčerpáva.......a ani MAťko nechce......kamoš ho pozval na oslavu.. ☹ ☹ ☹

utka
15. aug 2014

@jacka mňamky...

leninka75
15. aug 2014

@jacka .................za toho oného si neviem spomenúť prečo raz v TV novinách spomínali Zolnú 😕......nekukala si to náhodou?............som si hneď na teba spomenula, že ste populárni 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 kupovala som v lidli..... 😀 😀 😀 .................MAťkovi odkážem 😵 😵 😵 😵 😵 bude rád 😵 😵

jacka
15. aug 2014

@leninka75 to fakt neviem......asi omyl..... 😀 😀 😀 sme nie ani na mape 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...........verím, že Maťko by šiel radšej na oslavu.............zober fernetík a vydržíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
15. aug 2014

@leninka75 vieš čo som bola zavieť auto do servisu......tak tam zistili more chýýýýb........ 😀 😀 😀 😀 vraj najhoršie su brzdy...........noo asi to bude tou ručnou čo na nej jazdím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
15. aug 2014

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................nie ste na mape 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 dobrý nápad..... 🙂 ................to vieš že mu je lepšie na oslavu.......ako tam sa unudiť 😝

jacka
15. aug 2014

@leninka75 a sme???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ..............čooooooooooo??................to odkedy si mala vtedy ten problém s brzdami , tak stále to nemáš v poriadku????...............

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...no pokukám a poviem ti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........................

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...vy tam u svokry máte okolie asi už celé pochodené, či?.............

jacka
15. aug 2014

kto mi príde požehliť???......dakujem 🙂 .........................nejak sa nám mračí........ 😠 😠 😠

leninka75
15. aug 2014

@leninka75 ..ja sa nehlásim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................zostala utka.......

jacka
15. aug 2014

@leninka75 ja ani neviem.......ale sa mi zdá že brzdy vtedy robili.....tak nechápem.........ale robit ho budu až o dva týždne.....fajn tesne pred školou 😠 😠

leninka75
15. aug 2014

@jacka ............aha sama sebe si píšem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre