• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 pokukaj ...potom mi povedz....nech viem čo sa deje.........že ani tetky mi to nepovedali....sa divým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nehlásiš sa.....no aspon by si ma prišla kuk.....................utka už radšej ani nepríde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
15. aug 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............no však máte ranč, čo keď by sa mi tam ušla nejaká robota? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............sadiť ryžu napr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...čosi.....dones cement.....a bude po starosti :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 idu mi na nervy tie fotky.....schudla som....z 90 na 75.......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: piju mi krv :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............veru akurát doma keďže muž sa hrá na murára :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............
15. aug 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................tieto mi až toľko nevadia.......mňa vytáčajú fotky typu..."čo už všetko máme"...alebo "malinkej jesenný šatník"...alebo "práve nám prišlo v balíčku do Minney kolekcie" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................pamóooc.............a tie stupídne otázky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ................
15. aug 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 idete vypustiť bazén?
15. aug 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 toto sa snažím ignorovať lebo už by som strielala..........čo koho do toho......že?........ako kto vyzerá a aké má veci......a čo ja viem čo ešte....sa to tu zvrhlo :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ak stihneme tak áno...ale mám obavu, že to bude musieť počkať na posledný augustový víkend.............zajtra bude muž väčšinu dňa murovať, Lilka bude mať doma kamošku a podvečer chceme ísť kuk našich, dnes sa vracajú z dovolenky, tak nám hádam niečo prinesú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...............a nedeľa ešte neviem čo budeme, podľa počasia......................ty ho kedy chceš zrušiť?
15. aug 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo ide murovať?????,........................až buduci víkend....ak bude teplo........inak pojde....nech preschne.....................veda už zbalili..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............sa tešíš čo dostaneš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru pravdu máš!!...a keď nejaká žena chce seriózne poradiť tak sa tu do nej pustia všetky "super" ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ja sa vôbec divím všetkým ženám čo tu píšu o osobných problémoch a podobne...načo to potrebujú riešiť takto verejne???...............s cudzími ľuďmi????...........aaaaaaaaaale škoda reči, len sa rozčúlim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. aug 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......ku terase takú murovano-drevenú pergolu na vistériu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ak nájdem foto ukážem ti akéby to malo byť..............
15. aug 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nerozčuluj sa budeš mať vrásky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ide vikend treba byť v klude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aha .,.....no asi s tej foto budem mudrejšia :slight_smile:
15. aug 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..inak náš bazén už končí :frowning2: ..........neviem či som písala, že tá nafukovacia obruba sa postupne prederavuje............už ju máme tak na cca 10 miestach lepenú a stále sfukuje.............tak ideme kúpiť nový...mám vyhliadnutý taký s pevnou stenou.............tento http://www.marimex.sk/bazen-orlando-3-66x0-91-bez-filtracie/
15. aug 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dofrasa mám zlý pocit že ked vyjdem von tak zmokneme...........idem dať radšej periny dnu.........a deti poobhánať............ved neva aj tak furt mokneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no pekne škoda ho.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...ale tento vám vydrží dlhšie........ :slight_smile: :slight_smile:
15. aug 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....toto je celý altánok..ja by som ho brala aj celý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ale podľa neho budem mať aspoň stĺpy .........
15. aug 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ideme moja......prajme krásny víkendík.........užite si ho ...aj darčeky......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jééééééééééj ten je krásny......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to sám bude robiť?
15. aug 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aj tak nám dlho bazénik poslúžil :slight_smile: ..toto je 6-ty rok čo ho máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....veru radšej schovaj, aby si mala večer pod čím spať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................
15. aug 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...moc sa mi páči taká kombinácia..kameň + drevo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..............ďakujem!!....ja prajem pevné nervy a nech vám to rýchlo ubehne...pa, pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a pekný víkend všetkým!!! :slight_smile:
15. aug 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru idem............aj ked sa tu dobre sedí...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......to vás pekne dlho vydržal........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
15. aug 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru velmi pekné je to..........idem aj ja.....majte sa..................a dakujem...... :slight_smile:
15. aug 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka ako bolo? Prežili ste bez ujmy na zdraví? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešný výletík :slight_smile: Demänovská ľadová jaskyňa,štvorkolky a bobová dráha v Demänovskej doline :wink:
17. aug 2014 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!! :sunglasses: ..................
@katka1819 .................ste sa nejako rozbehli s tými výletmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................a konečne si bola na bobovej dráhe :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................super fotos!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............ahooooooooj!!. :slight_smile: ........žiješ? :confused: :confused: :confused: ................no ako to išlo?.............
18. aug 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok