Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 pokukaj ...potom mi povedz....nech viem čo sa deje.........že ani tetky mi to nepovedali....sa divým 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 nehlásiš sa.....no aspon by si ma prišla kuk.....................utka už radšej ani nepríde 😀 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...............no však máte ranč, čo keď by sa mi tam ušla nejaká robota? 😀 😀 😀 😀 ..............sadiť ryžu napr. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 ...čosi.....dones cement.....a bude po starosti 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2014

@leninka75 idu mi na nervy tie fotky.....schudla som....z 90 na 75.......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 piju mi krv 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............veru akurát doma keďže muž sa hrá na murára 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

leninka75
15. aug 2014

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 ..................tieto mi až toľko nevadia.......mňa vytáčajú fotky typu..."čo už všetko máme"...alebo "malinkej jesenný šatník"...alebo "práve nám prišlo v balíčku do Minney kolekcie" 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....................pamóooc.............a tie stupídne otázky 😠 😠 😠 😠 😠 ................

jacka
15. aug 2014

@leninka75 idete vypustiť bazén?

jacka
15. aug 2014

@leninka75 toto sa snažím ignorovať lebo už by som strielala..........čo koho do toho......že?........ako kto vyzerá a aké má veci......a čo ja viem čo ešte....sa to tu zvrhlo 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ..ak stihneme tak áno...ale mám obavu, že to bude musieť počkať na posledný augustový víkend.............zajtra bude muž väčšinu dňa murovať, Lilka bude mať doma kamošku a podvečer chceme ísť kuk našich, dnes sa vracajú z dovolenky, tak nám hádam niečo prinesú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...............a nedeľa ešte neviem čo budeme, podľa počasia......................ty ho kedy chceš zrušiť?

jacka
15. aug 2014

@leninka75 čo ide murovať?????,........................až buduci víkend....ak bude teplo........inak pojde....nech preschne.....................veda už zbalili..... 😝 ...............sa tešíš čo dostaneš.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. aug 2014

@jacka ..veru pravdu máš!!...a keď nejaká žena chce seriózne poradiť tak sa tu do nej pustia všetky "super" ženy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...............ja sa vôbec divím všetkým ženám čo tu píšu o osobných problémoch a podobne...načo to potrebujú riešiť takto verejne???...............s cudzími ľuďmi????...........aaaaaaaaaale škoda reči, len sa rozčúlim 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
15. aug 2014

@jacka ......ku terase takú murovano-drevenú pergolu na vistériu 😵 😵 😵 😵 ...ak nájdem foto ukážem ti akéby to malo byť..............

jacka
15. aug 2014

@leninka75 nerozčuluj sa budeš mať vrásky 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 ide vikend treba byť v klude 😵 😵 😵

jacka
15. aug 2014

@leninka75 aha .,.....no asi s tej foto budem mudrejšia 🙂

leninka75
15. aug 2014

@jacka ..inak náš bazén už končí ☹ ..........neviem či som písala, že tá nafukovacia obruba sa postupne prederavuje............už ju máme tak na cca 10 miestach lepenú a stále sfukuje.............tak ideme kúpiť nový...mám vyhliadnutý taký s pevnou stenou.............tento http://www.marimex.sk/bazen-orlando-3-66x0-91-b...

jacka
15. aug 2014

dofrasa mám zlý pocit že ked vyjdem von tak zmokneme...........idem dať radšej periny dnu.........a deti poobhánať............ved neva aj tak furt mokneme 😝 😝 😝 😝

jacka
15. aug 2014

@leninka75 no pekne škoda ho.... ☹ ☹ ☹ ☹ ...ale tento vám vydrží dlhšie........ 🙂 🙂

leninka75
15. aug 2014

@jacka ....toto je celý altánok..ja by som ho brala aj celý 😵 😵 😵 😵 😵 .....ale podľa neho budem mať aspoň stĺpy .........

jacka
15. aug 2014

@leninka75 ideme moja......prajme krásny víkendík.........užite si ho ...aj darčeky......... 😵 😵 😵 😵

jacka
15. aug 2014

@leninka75 jééééééééééj ten je krásny......... 😵 😵 😵 😵 😵 ...to sám bude robiť?

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...aj tak nám dlho bazénik poslúžil 🙂 ..toto je 6-ty rok čo ho máme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....veru radšej schovaj, aby si mala večer pod čím spať 😉 😉 😉 😉 😉 .................

leninka75
15. aug 2014

@jacka ...moc sa mi páči taká kombinácia..kameň + drevo 😵 😵 😵 😵 😵..............ďakujem!!....ja prajem pevné nervy a nech vám to rýchlo ubehne...pa, pa 😵 😵 😵 😵

a pekný víkend všetkým!!! 🙂

jacka
15. aug 2014

@leninka75 veru idem............aj ked sa tu dobre sedí...... 😵 😵 😵 😵 😵 .......to vás pekne dlho vydržal........ 😵 😵 😵 😉 😉

jacka
15. aug 2014

@leninka75 veru velmi pekné je to..........idem aj ja.....majte sa..................a dakujem...... 🙂

utka
17. aug 2014

Ahojte...
@jacka ako bolo? Prežili ste bez ujmy na zdraví? 😝

katka1819
17. aug 2014

dnešný výletík 🙂 Demänovská ľadová jaskyňa,štvorkolky a bobová dráha v Demänovskej doline 😉

leninka75
18. aug 2014

ahojte!!! 😎 ..................
@katka1819 .................ste sa nejako rozbehli s tými výletmi 😵 😵 😵 😵 ....................a konečne si bola na bobovej dráhe 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................super fotos!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
18. aug 2014

@jacka ...............ahooooooooj!!. 🙂 ........žiješ? 😕 😕 😕 ................no ako to išlo?.............

leninka75
18. aug 2014

@letty86...............aj niekedy kukneš?? ☹ ☹ ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre