• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko ..................ešte sa pridá aj Katka a je to kompletka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................
21. aug 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko.......to všetko si teraz varila, či máš tajné zdroje v mrazáku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................čo dávaš do detského gulášika?
21. aug 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čooo kde sa to mám pridať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. aug 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už švííííííííííííííííííííííííííííííícíííííííííííííííííííííííí :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
21. aug 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...........prišla nám všetkým trom naraz mrcha, takže či sa nepridáš, nech netrháš partu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme sa vyluftovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papaaaa
21. aug 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...............dievčatá,......to čo je zasa vonku?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..................čistý apríl...teraz zasa praží :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. aug 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru nepridáááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si nechajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja až prvý víkend septembrový :wink:
21. aug 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...........bežte rýchlo von pokiaľ zasa nečiape :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. aug 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
@jacka všetko najlepšie k meninkám a na zdravie :wink:...
No Viki je chlapisko, má byť po kom. Zato Lucinka je drobnučká...Má len nejakých 75cm a 8kg. Včera mala 13 mesiačikov. Letí to veru.
21. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 včera, včera......detský je bez leča a nie je štipľavý......to uvarím všetko a potom pred koncom odoberiem, do zvyšku pridám lečo a tak podobne...inak by mi to nejedli.... :angry: :angry: :angry:
21. aug 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a prečo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: máš lieky?
21. aug 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak zas to je slečna...nie valibuk...drží si líniu od malička...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. aug 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moja lieky.... myslíš antikoncepciu,pýtaš sa prečo ja nie teraz mrchu :grinning: ??? Niekto mi asi stojí na kábli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. aug 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@katka1819
@utka dakujem ....aj vám posielam ten prípitok........ aj ked som vás neoznačila.........patril aj vám.......nazdravie............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak aj ja sa pripadám....MAťko má 136cm......35kg.....a topku 35 aj 36 zmestil...........:stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten agrokomplex..........za 5......vyzeralo to tam ako na jarmoku....s tým že sme zaplatili vstupné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..pár trkatorov asi 3 kombajny.....aj to vela.............ešteže ludí tam nebolo vela..............asi sme skončili........to viac strojov je u nás :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

a vonku to vyzerá na neskoru jesen........zima....hmla.....hnus........bléééééé...............
22. aug 2014 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
konečne som pri zmysloch a tu nikoho .......tak aspon takto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. aug 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee... Pár foto z výletu...
23. aug 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte..................vonku hmla, žeby sa dala krájať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
včera v Tatralandii :grinning:
25. aug 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....
@katka1819
@utka krásne fotočky ste pridali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
25. aug 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.................

@katka1819 ............takže nakoniec tatralandia? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............nevšimla si si či ešte funguje western city?

@jacka...............a s tebou čo bolo včera? :fearful:
26. aug 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........ :slight_smile:

@leninka75 ale nič.......muž bol včera doma.....chcel vybaviť papiere na polícii a život. prostr. kvoli plynu v aute........ale na sk nevybavíš za jeden den nič...........tak nadával že zbytočne si bral volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a.....dočkala som sa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: predsa došli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak som zvedavá si sa dočkám finále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: a zase čiapeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 aj tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......najlepšie by bolo v posteli :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tá tortička je prekrásna......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda jesť.... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jooooo v posteli :sweat_smile: len keby nám to dovolili detúrence naše :grinning: teda u nás nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu si ani na chvíľu nemôžem ľahnúť hne´d ma vystopujú a už po mne skáču :grinning: :grinning: :grinning: že na mamúúúúúúúú :angry: :grinning: ...................................................tortičku piekla moja maminka :dizzy_face:
26. aug 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........ale prosím ťa vybaviť viac vecí za jeden deň????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............to kde žiješ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................nebodaj prišli okná??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...aká torta??????????? :confused:
26. aug 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok