Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
26. aug 2014

@leninka75 kukni FB 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2014

@katka1819 to poznám.......sama ani na wecko 😀 😀 😀 😀 😀 ............................to chceš dať MAťkovi k narodkám?........šikovnu máš maminu.....len by mi to bolo luto zjesť... 😵 😵 😵

@leninka75 ved to kde žijem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .................akoby sa tam šli všetci pretrhnuť...........si predstav že na danovom mu nechcepli ani papier prefotiť hoci to mala za sebou...... 😠 😠 😠 😠 a ten papier potrebovala ona.............ano ano.......len či sa dočkám ešte finále 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
26. aug 2014

@denisenko ???????????????????????čo je s tebou?????......aspon jeden kuk ráno........ 🙂

leninka75
26. aug 2014

@katka1819 ...waaaaaaaaaw.....kukám s otvorenou hobou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........................to komplet celé robila mamina????............aj toho draka????..........

leninka75
26. aug 2014

@jacka ..............no hádam by si nechcela, aby pani úradníčka míňala štátne peniaze na toner a papier?!! 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠...................otras na úradoch!!....ako keby zo svojho dávali 😝.....................

katka1819
26. aug 2014

@leninka75 komplet aj draka 😀 😉 šikovnú mám maminku ja viem 😵
@jacka moja čo to mám dať Maťkovi k narodenikám ??? myslíš tú tortu či čooo akosi som nie teraz v obraze 😅 😅 😅

jacka
26. aug 2014

@katka1819 tu tortičku som myslela......o nej sme kecali.....ale možeš napísať aj čo mu kupite.. 🙂 🙂 ......veru šikovná mamina......aj ty si po nej.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 tak načo to tam používa.... 😠 😠 ..pre svoje potreby? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............vy ako v tomto daždi ☹ ☹ ☹

katka1819
26. aug 2014

@jacka to bola tortička pre synovca 🙂 bolo tam aj meno Ľubko 😉 Matúško bude mať tortičku až v októbri a bude s Včielkou Majou a Vilkom to už viem 😵 a darček ešte neviem .........dík za pochvalu ale ani z ďaleka som neni po mame nemám tú jej trpezlivosť 😅

jacka
26. aug 2014

@katka1819 jej včielka Maja......paráda...... 🙂 🙂 🙂 potom si poprosíme aspon foto 😵 😵 😵 😵 .........

konečne neprší.....ideme sa trochu prejsť.....inač prídem o rozum 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2014

@leninka75 ozaj...kupila som aj ja chalanom tie súpravy z lidla............ 😵 😵 ..len tie velkosti.....bu ndička akurtá a tepláky trochen velké......ale čo dorastu 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. aug 2014

@jacka ..u nás prší od rána 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....jupi 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....................na porážku..včera krásne a do konca týždňa hnus 😝 😝 😝 😝 😢 😢 😢 😢 ................len sa vyvetrajte pokiaľ sa vám dá 🙂
.....inak tie Lidl - súpravy..tiež som Lilke zakladala tepláky...no nepreženiem keď poviem, že dobrých 10 cm som založila.......neviem ako to šijú 😨 ...........ostatné nepotrebuješ kupovať?........tričká, nohavice..?

katka1819
26. aug 2014

@leninka75
@jacka ja som našim kupovala v Lidli teraz bundy ,mikiny ,slipky,tielka ,Matulovi sa mi podarilo aj fajné tenisky kotníkové 🙂 a Peťovi tie trekové topánky čo mali nedávno a aj sebe som si bundicu ... presne ako píšete tie súpravy naprd pošité bunda ok a tepláky dlhééé 🙄 tak tie som nevzala ... Dne ideme ešte posledné nákupy do ZA alebo predposledné ... Už som bola minulý týždeň na Topánky ,rifle ,tričká ... tak ich vytiahlo ... 😅 😀 a školské potreby nejaké to pero ,ceruzky ,prezuvky,školské dosky a táááák a teraz máme aj škôlkárske 😔 navyše sme Matulovi rupsačik kúpili a papučky a taký pyšný chodil po dome s rupsakom na chrbátiku 😀 a potom večer mama chcem mlieko a ja ale už nedáme flašečku už z pohárika a to bolo plačuuuuuu 😅 tak som vytiahla zase flašečku 😀 babátečku mojemu 😅 😅 😅

katka1819
26. aug 2014

a tu prší od rána ránového a ešte neprestalo 😠 😠 😠 nervyyyyyyy teraz je Matulko u babky vedľa a Peterko s bratrančekom Ľubkom majú školskú chvíľu 😅 jeden číta a druhý robí odpis 😉 a už ideeeeeeem pa

leninka75
26. aug 2014

@katka1819 ...práve rozmýšľam, že keď teraz čiape tak prídem domkov a sadnem si ku skriniam a urobím kontrolu, že čo treba 😝 ...............nerada to robím........................kde chodíš v ZA nakupovať?

leninka75
26. aug 2014

@katka1819 ..neboj raz sa aj fľašky zbaví 😉 ..............mne už konečne Laurinka odložila čajíkovú fľašku 😵 😵 😵 😵

katka1819
26. aug 2014

@leninka75 najradšej do Auparku - Takko tam najviac oblečka ,H&M sem tam , C&A tam tiež tričká ,mikiny .... a topánky Deichman , a potom ešte do Tesca non stop a tam mám vedľa tiež Takko 😉 a náš dobrý Lidl 🙂

denisenko
26. aug 2014

ahojte.... 😉 😉 😉 😉 😔 😔 😔 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😀 ani neviem, kého smajla by som dala...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 počasie na....prázdniny o tom istom...decká mrzuté......čo viac si človek môže priať???...len aby bol každý den veľmi rýchlo večer doma kľud.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2014

nááá...všetkých bud odvialo, alebo vytopilo....alebo....sa so mnou nikto nechce hrať??? 😀 😀 😀 😀 😀 dnes nám 2x ušiel baran....sama doma....ešteže je to moj kámoš.... 😀 😀 😀 😀 my BARANI si rozumieme,..... 😀 😀 😀 dva krát som hrala dostihy a sázky...a raz investora....no....obed ešte od včera, nákup neurobený, prádlo neožehlené......ale deti sú spokojné..... 😠 😠 😠 😉 😉 😉 😉

denisenko
26. aug 2014

pekný večer....

jacka
27. aug 2014

ahojte........a nepoprší a nepoprší 😠 😝 ..............a som zakurila...18 st je myslím dost chladno..... 😠 😠

@leninka75 nohavice som kupila v tescu......fajn akcia za 6e.....aj tričká ešte má....aj ponožky.....aj všetko hádam ..okrem papuč......to neviem aké.........vy už máte všetko?....porobila si si poriadky v skriniach?ja sa nejdem dokopať..lenivec som ano priznávam 😔 😔
@katka1819 tie tenisky v lidli?...ja som ich bola reklamovať..............sa mu rozsypali.....smola..... 😝 ....my máme hádam školské tiež všetko......ved neskor dokupime.....tak sa drobec teší do školky?.....som zvedavá ako ju zvládne 😵 😵 😵 ..................to som rada že moji na flaškách a cumoloch neboli 🙂

@denisenko no veru pre klud v dome čo neurobíme.......................nie sme ani zatopený ani nič........len som ledva večer už žila......schvovala som sa pod perinu a pekne zaspala... 😀 😀 ..................neboj nič všetko stihneš aj dnes je den 😀 😀 ...to musela byť sranda,,,,,nahánačka.....škoda len že sme to nevideli 😉 😉 😉

a dnešný den sa podobá na včerajší........nádhera....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
27. aug 2014

ahojte!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

..............ani neviem čo vám napísať...............nejaká som bleeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

jacka
27. aug 2014

@leninka75 nevadíííí......... 🙂 😵 😵 😵 ..........dáme kávičku či je skoro? 🙂
😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
27. aug 2014

@jacka ............my sme tiež včera kúrili 😵 😵 😵 😵 ................a ku skriniam som sa nedostala, lebo som zistila, že musím variť 😝 😝 😝 .........................tak snáď to predĺžený víkend istí 🙂 .........do školy som zatiaľ nekupovala........ja som asi pacnutá, ale začala som rozmýšľať, že čo deťom na vianoce 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
27. aug 2014

@jacka .............mám čajík môže byť?? 😉

leninka75
27. aug 2014

@denisenko ...............nemáte v okolí iné ovečky?..........vieš ako baranovi sa tá jeho zunovala, tak hľadal niečo nové 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
27. aug 2014

Ahooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

@jacka máme tie tenisky asi 2 týždne ...zatiaľ OK 😀

sme včera pokúpili ... Tesco má -30 % na oblečku 😀 majú nové bundy na studenú jeseň a jar 🙂 možno aj miernu zimu uvidíme ako bude .... leto ani nebolo ... snáď bude aspoň ten sneh ...trošken len 😉

aj my už kúrime 😅

denisenko
27. aug 2014

ahojte.... 😉 a neprší a neprší.....kedy bolo to leto????? 😕 😕 😕
@leninka75 ovečky máme u susedov..ale tam nechodí...blázon baraní.....kvoli žrádlu.... 😀 😀 😀 😀 😀 a tuším sme jediný čo nekúrime..aj ked...už som tiež chcela v krbe...ale to je Petríkova parketa, takže asi tak..... 😖 vnútri je okolo 20,8-21,5....tak musí stačiť..... 😀 😀 😀
@katka1819 ja som tiež bola v Tescu ale ešte minulý týžden....Denisko má vecí dosť, ja tro kupujem priebežne...ale Simčovi som pokúpila bodyčká v akcii....
@jacka bud rada, že ste nevideli...v daždi, mokro, v kopci a šmýkalo sa....nakoniec mu vravím, že : baranča, pod zahráme sa baran baran buc.....a on je zvyknutý že natrčím ruku a on do nej drcá....tak neodolal..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2014

ozaj...m aminky...aký má nový nick siwike???...chcela som jej zablahoželať, len neviem kam..... ☹ 😕

jacka
27. aug 2014

@leninka75 može byť aj čajík.... 🙂
@katka1819 tam sme aj my kupovali v akcii..... 😵 😵 ....
@denisenko mám ju ako mucinkaa29 len neviem či je aktívna 😝 ............................si musela "čistutučká" prísť.........tomu sa hovorí láska.....................čo tá vaša dovolenka......nič? ☹

jacka
27. aug 2014

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 zase leje........aj to niekdy skončí......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre