Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2014

@letty86 sa ani nepýtaj..... 😝 😝 .......

letty86
8. sep 2014

@jacka a čo to 😕

letty86
8. sep 2014

@jacka mna taaaak boli hlava 😔 😔 a sa mi snivalo, že sa mi narodil syn, matus 😅 jaaaaj, to asi z toho 😀 😝

jacka
8. sep 2014

@letty86 detto...........ale bez toho sna.... 🙂 ....................ako detičky?....chcelo sa?

leninka75
8. sep 2014

ahojte!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉
.........................konečne v práci, tak sa vám môžem venovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...............ako sa máte školáci a škôlkari?? .............a samoška aj maminky 🙂 .................priznajte sa, ktorá ste skákali 3,20 od zeme, že začal školský rok????? 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 .........................

letty86
8. sep 2014

@leninka75 ahoj 😵 😵 😵 😵 ved uz sme si robili obavy, čo je s tebou
ja sa bez hanby priznam, tesila som sa 😅 ale potom mi doslo, ze to sa aj ja musim učit a mat povinnosti 😅
baby to ako zvladli?

leninka75
8. sep 2014

@letty86 ...........aale to vieš mala som dovolenku, chcela som stihnúť milión vecí, ale stihla som nič 😀..................Laurinke chýbala Lilka, tak sme sa celé dni len hrali.................ja neviem či to len ja som taká nešika, ale po prázdninách je u nás ako po výbuchu..a to mám pocit, že stále upratujem ................ale všade mám postrkané nejaké výtvory dievčat 😵 😵 😵 😵............oblečenie nachádzam aj na tých najnemožnejších miestach atď.........................
.............veď toto, že aj ja som sa potešila začiatku roka, ale potom prišlo vytriezvenie 😝..............stále rozmýšľať, aby som nezabudla na čerstvé pečivo na desiatu, nejaké pitie, čo navariť, úlohy................pomóc 😖 😖 😖 😖............
...........Lilka sa teší zo školy 😵 😵 😵...............majú novú triednu, čo zasa neteší mňa.....taká mladá cicka čo deti oslovuje štým "hej ty pásikavá, hej ty červená a podobne" 😠 😠 😠 😠 😠...............asi chce byť strašne vtipná 😅 😅 😅 😅 ................minulý týždeň sa neučili, stále si niečo rozdávali a podpisovali...........dnes sa asi učia, ale zajtra a pozajtra majú branné.............
...........Laurinka sa začala celkom pýtať do škôlky 😵 ..............len ja mám nejaké vnútorné zábrany ju tam dať...pri Karolínke to bolo nejaké iné a ani svokra ju nechce do škôlky pustiť 😅 😅 😅 😅 😅
....asi toľko v skratke o nás..............
....u vás čo nové????????? 🙂 🙂 🙂 ..............robotka ništ?

jacka
8. sep 2014

@leninka75 no konečne ....stvora božia............už pátranie...po tebe...... 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵 ...každe ráno čakám na teba a ty nič............
mne bolo luto že idu ....smutno.......ale je im dobre.. tam kde sú-----...................a vy ako???....

leninka75
8. sep 2014

@jacka ...ahoj 😉 .............narazila som na správičku,že bude ďalší štrbavček? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................koľko sa mu kýve??............Lilke minulý týždeň vypadla spodná trojka, asi...........musím to veru kuknúť, že ktorý to vlastne vypadol 😔 ...............

leninka75
8. sep 2014

@jacka ..............máme v ťahu monitor od PC a do mobilu to je ťukanie za trest 😝 😝 😝 😝 ...............tak preto po mne zľahla zem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2014

@leninka75 ........tak ju skus dať aspon na dve hodky.....alebo štyri..........asi jej detičky chýbaju 😵 😵 😵 však tam nemusí každy den byť.... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................aj Maťko mal branné....a skončili v počítačovej triede 😠 😝

jacka
8. sep 2014

@leninka75 ..........spodný jeden 🙂 🙂 🙂 .........sa mi zdá že nejak skoro mu idu von zubky.......Maťko má už 11 von.........uffff 😀 😀 😀 😀 ..............................................tak aspon cingilingi si mohla že huráááá žijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
8. sep 2014

@jacka ...............u nás na také mamky nadávajú, keď dajú dieťa na dve hoďky a na dva dni v týždni do škôlky.............keď tak by som ju dala možno na jar na pol dňa..............však ešte uvidím 🙂
...............to mali čo za branné?? 😠 😠 😠 😠 .............však minulý týždeň bolo aj super počasie, ich mohli kľudne zobrať von............nechápem 😨

leninka75
8. sep 2014

@jacka ..............však Peťko teraz bude mať koľko 5 či 6????............nejako strácam prehľad o týchto druhorodených.......... 😔

leninka75
8. sep 2014

@jacka ...11 zubov von to je už dosť......to už má von aj nejaké stoličky?

jacka
8. sep 2014

@leninka75 kašlat na nich........toto by ma netrápilo pokial nemá učka problém..................ved to je na tebe...ja len že ked sa pýta chápeš...................................ako branné na 1 s hviezdičkou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...................................asi im je lepčie ich zavrieť do triedy a nech mám klud 😠 😠 😠 ...................zachviločku bude mať 5 rokov 🙂

jacka
8. sep 2014

@leninka75 no minule ich rátal že kolko ich má vonku....... 😀 😀 😀 😀 sa aj Peťko teší ked ich bude odkladať 😀 😀 😀 😀

katka1819
8. sep 2014

tááááááááááák ráno hotový zabijak 😝 Peťko normálka ráno do školy ... vyprevadila som ho ,všetko v poho za chvíľu mi príde domov že nemôže chodiť 😕 ja kuknem na čas potom naňho no výborne 5 minút do začiatku 1 hodiny ...a pýtam sa že čo sa deje ... on má otlak na nohe a strašne ho to bolí ... boli sme v sobotu na výlete v lese a mal gumáky obuté a neráčil mi oznámiť že ho trošken tlačia 😅 včera behal celý deň v kroskách a pravdu poviem všimla som si ten otlak až včera podvečer keď dal dole ponožky pre sprchou ... to je tak keď už sa sám sprchuje ...niekedy ho vyzlečeného, nevidím... však už je veľký on sám a všetko chce sám 😉 aaaaaaaaaaaaa tak som mu dala rýchlo obväz natiahla ponožky,vysvetlila že to musí vydržať že kvôli tomu nemôže vynechávať školu a že prídem poňho a donesiem mu na cestu zo školy krosky tak sa upokojil a vravím mu že už pôjde až na druhú hodku čo už napíšem ospravedlnenku ( inak po ceste domov akoby hoto záhadne prestalo bolieť ani nemukol 😠 ) ......a Matulko zatiaľ celú dobu reval lebo nechcel ísť do školky .......... potom som ho upokojila ,ukecala nejako .... vysvetlila ,že mamina musí ísť na chvíľu do práce ...nebudem mu hovoriť že ešte do nej nechodím naozaj lebo potom bude mimo keď to tak už bude 😅 celou cestou do školy a školky som ho odniesla na rukách uf 20 kg 😝 ale ja vydržíííííííím len nech neplače 😉 a v školke dobre už neplakal ...trošku mal taký výraz že začne ,ale uhrali sme ho s učkou 🙂

leninka75
8. sep 2014

@jacka ..........jasnačka 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............ale ako som už písala,ja sama s tým mám nejaký vnútorný problém 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ......................
..................aj Lilke tak skoro začali vypadávať zúbky 🙂 .....................ale potom zasa dlho dlho nič až teraz....a to ani nehovorila, žeby sa jej kýval...len, že jedla rožok a zub bol von 😀 😀 😀 😀..........................
...........ja viem Peťko je septembrový 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......
...a u Maťka v škole ten chlapec nezbedník je stále?

leninka75
8. sep 2014

@katka1819 ...........teda pekne perné ráno 😝 😝 😝 😝 😝 .................moc ti držím palce, aby si Matúško rýchlo zvykol!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .................poznám to, tiež som si tým prešla pri Karolínke...ona si nikdy nezvykla na škôlku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹......................plakávala ešte aj ako predškoláčka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................
......................ty sa teraz chodíš do práce zaúčať??....budeš robiť na smeny?

jacka
8. sep 2014

@katka1819 no pekne.....som to čítala s otvorenou pusou............................ ☹ 😒 😖 😅 😔 ..............nezávidím ti nič....inak aj ja neviem o MAťkovi ked je sám v sprche...len nedávno mi ukázal ekzem na pleci.......pýtam sa od kedy že dlho....čo takto to aj mne povedať 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
8. sep 2014

@leninka75 ja viem že vieš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ved to by bolo keby si nevedela 😀 😀 😀 😀 😀 vieš ako to myslím 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj MAťko mal dlho pusu prázdnu 😀 😀 😀 😀 😀 a on si zas pusu kontroluje dostatočne...... 😀 😀 😀 😀 obhrýza si kožu okolo nechtov potom ho to bolí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....................stále je ten chlepc ...nemožu o dať preč pokial rodič o to nepožiada...škola nemá žiadne právomoci.....ale sedím s dobrým chlapcom s tým čo u neho prespal 😵 😵 😵 😵 tak by som bola rada keby ich aj učka tak nechala 😵 😵 😵 😵

katka1819
8. sep 2014

@leninka75 aj Peťko nerád chodil do školky ............. no nejako si musíme zvyknúť... ..... ešte nechodím do práce ,ale keď budem tak na smeny 😅 ešte chcem ostať doma uvidíme či do konca októbra ...manželík chce aby som až od nového roka išla do práce ...len neviem či chcem byť úplne finančne naňho odkázaná 🙄 😝 lebo z úradu práce či zo sociálky nedostanem ništ to už viem ...keď je manžel živnostník tak mi to tam jedna milá pani vysvetlila 😝 uvidííííííííííííííííííííme 😉
@jacka no musíme ich na tajnáša obzerať obkukávať či čoskaj nemajú v neporiadku 😅 😉 😀

leninka75
8. sep 2014

@jacka .............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................
...................ešte stále obhrýza? ☹ ..............však hlavne Maťkovi zduplikuj nech sa cez hodiny nebavia a hádam ich učka nechá spolu...............a ako dopadlo to prespatie?.....Peťko to nakoniec bez brata zvládol? 😉

leninka75
8. sep 2014

@katka1819 ...........juj keby sa tá zvykacia fáza dala nejako preskočiť ☹ ..................sama si musíš zvážiť nástup do práce....a hlavne či budú ochotní na teba čakať................

jacka
8. sep 2014

@katka1819 len či nám to obzeranie aj dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .............tak to máš blbé ked obaja....ja som to pri Maťkovi nepoznala 😔 😔 😔 😔 .....................ešteže ti to tá pani vysvetlila......vie aj ja čo ma bude čakať 😝 😝 😝 ........slovenskoooooooo

@leninka75 hryzol si nechty.......ale to ešte v školke v druhej tr.....potom prestala teraz zas kožu 😠 😠 😠 ...........................tooooooolkoooo revu som mala......kde boli od seba.....on nejde jesť.....nejde sa prezliekať...nejde sa hrať.....a neviem čo ešte.....pokial nepríde MAťko domov....a kde su spolu tak je to s nimi na nevydržanie 😠 😠 😠 😠

denisenko
8. sep 2014

ahojte... 😉
@katka1819
@letty86
@jacka obhrýza si nechty.... 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

tak..Denisko v škole, Simonko už spí, Armani bol u veterinárky, ovce už sú nakrmené, prádlo požehlené, obed mám na stole...aká som ja šikovná.... 😀 😀 😀 😀 😀 a že....podme niečo robiť....

denisenko
8. sep 2014

@leninka75 ja, ja...ja...ale aj 5 metrov..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2014

no jo, no jo...dám kávu a idem zavárať....cuketovú čalamádu, alebo tak nejak.... 😝

leninka75
8. sep 2014

@jacka .................u nás detto s babami 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre