• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
@denisenko ........ovečky ešte kŕmite?.....som myslela, že im stačí samoobsluha na lúke :wink: .............a čo je armanimu??? :confused: ..................
.................šikovná žienka si ty............ :dizzy_face:
8. sep 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to je láska :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jááj ten rozvrh :angry: :angry: ......................v pondelok prvá telesná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....zajtra prírodoveda a nemaju žiadnu knižku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko lubite cuketu?
8. sep 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prírodovedu dostanú zajtra na vyučku ...naši dnes dostali :wink: u nás rozvrh zatiaľ ok :slight_smile:
8. sep 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka cuketu???...čo si???.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale robím z nej čalamádu, že uhorka.....a do polievky a lá tekvica...a potom že: súťaž: hádaj rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všetci sa len zalizujú.....ale ja neprezradím nič... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aj naši dostávajú knihy a zošity až na hodinách...teda...niektoré....
8. sep 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ovečky...jeden baran je už preč, ten dominantný, už manebavilo v kuse ho nahánať a opravovať ohradu, tak sme ho šupli k mamine....inak...tráva moc nerastie, ked bolo tak chladno, ved už je jesen, takže majú seno...v 380kg balíku...tak pomaly vyberám.....2 x denne zanesiem košík....dám vodičku...a tááák....a Armani....fufňal na nose, akoby tam niečo mal a už dlho...tak dostal ATB lebo je prechladnutý...pár chladných nocí na balkone nejako zle rozchodil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 Peťko sa ešte nesťažuje na školu????
8. sep 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si aká prešibaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre robíš.... :slight_smile: :wink:
@katka1819 no ešte že ťa mám..už by som robila paniku :wink: :slight_smile:
8. sep 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Aramni nemám rád zimu...... :grinning: :grinning: :grinning: .........chcel sa vám schovať do perín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo iné s nimi???...len ich prekabátiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko poznám inak by do pusy nedali nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to čo je zas vonku......hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. sep 2014 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :wink:

@denisenko ............a to môj muž stále nadáva, že kôli tomu pršaniu musí stále kosiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................teda armani je iná padavka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................ale aj diego bol taký chúlostivý ak sa dobre pamätám, či nie? :confused:

@jacka .....akurát rozmýšľam, že naši síce knihu na prírodovedu mali, ale nejako extra ju nepoužívali......
9. sep 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vlani ju mal celkom zachovalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................teraz su tie knižky v šalátovom vydaní........ani ich nechcem vidiet na konci šk. roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. sep 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, žienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my máme zatial slniečko :dizzy_face:

ináč, som v soku....som si teraz precitala v skupine o bubene......že si tá happy ulievala peniaze, klamala....verím v dobro ludi, ale toto ma teda dostalo do šoku riadneho....zo "svatice" sa toto vyklumilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
9. sep 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj................všetko najlepšie k meninkám, veľa lásky, spokojnosti a radosti!!!!............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........základ zachovania učebnice nedávaj ju do školy nech nosí sused :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............čo ty teraz vlastne porábaš taká sama doma?
9. sep 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...to si ma teda šokla s tou bubenou :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..............
9. sep 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.U nás je uz třetí deň krasne,nech to vydrží co najdlhsie.Zajtra mame prvé rodicko.A mame uz aj rozvrh, takze najviac maju 5 hodin, chválabohu...
9. sep 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ......som to prečítala o sebe a blbo to vyznelo....tak oprava šok z happy :wink:
9. sep 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....mám obavu, že pekné dni nám na chvíľu končia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...................a už sa aj začali učiť?
9. sep 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veru, na zaplakanie...vraj si vymyslela aj to, ze bola onko pacient, aby sa dostala k bubene...chápeš :frowning2: :frowning2:
9. sep 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoj......tak všetko najlepšie vela vela lásky.......a všetko po čom tužiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................stratil sa mi kalendár s menami......tak som ako bez ruk všetko som tam mala pozapisované :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. sep 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to kde si čítala............ja som niečo čítala o tej eliške......tiež onko pacient......muž ju lomil....dve deti....a dve prišla....a bez penazí.....tiež klamala a teraz si užíva prachy čo jej poslali pre deti...........ach jáááj kam to speje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. sep 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no len aby neprišiel s poznámkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...........................furt volačo......sa mi zasekla práčka.....tak periem od pol 7mej........trochu som to tu zludnila..a. ..........o chvílu padám........som chcela ešte veci pretriediť.......ale len chcela.......v hlave telo neposlucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: záťažový stupen 9
9. sep 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj tu bolo včera super.......a dnééééés :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................to má celý týžden 5 hod. či aj 4hodky má?........naši maju bud. týžden rodičko..hurá som zvedavá kto pojde....
9. sep 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dakujem :dizzy_face:
v skupine o bubene....ja som z toho v šoku...bola zbierka a oni su ulievali peniaze....a vymyslala bludy.....a danka jej tak verila.....aaaaaaaaa..nejdem si kazit svoj meninkovy den :dizzy_face:
9. sep 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru nekaz.....mám svojho dosť :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maťkovi sa chcelo?.....
9. sep 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@letty86 všetko naj, naj, naj.... :wink:
9. sep 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
my máme od rána.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :angry: a ten "hlod"...zas do školy?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dakujem, no konečne niekto s kvietkami :dizzy_face: :grinning:
@jacka dnes nejak nefrflal
9. sep 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok