• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@denisenko jééééj aké peknučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .....aj tam v pohode spinká?.............................že konečne kvietky :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. sep 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka spinka v pohode, :dizzy_face: len rano sa mu tam nechce spat
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muza nemam doma a ten namiesto kvetov mi niečo sladké kupi :grinning:
9. sep 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 tak je fajn zvykol si...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............tak sladké sa ti zažiadalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja by som skor kvety brala...sladké nemusím...ale ked je....dám si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale, ja by som kvety brala :grinning: ale muz je taký praktikus :grinning: raz dva to vyschne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked vtacka lapali, tak som dostala 23 bielych ruzi :dizzy_face: asi má pocit, ze má na pár rokov vystaráno
9. sep 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
to čo toto...z jedného okna slnko........a dalšieho hmla...... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noo pratický je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..to sa cení........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: .............však ťa dobre ulovil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: má čo chcel :grinning: a ja tiez :grinning: :dizzy_face: :wink:
9. sep 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slzy v očiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 hlavne že ste obaja spokojný..... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja...niečo aj porobiť, kým ten zlobrík spí.... :wink:
9. sep 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka stále majú 5 hodín...ale keď im skončí plávanie sa im asi zmení rozvrh.
@leninka75 už sa učia.
A detičky sa držia, čo sa zdravia týka? Viki bol taký sopľavý, ale už je OK. Teraz je Peťo taký a mám pocit, že aj Lucka začína. A máme 5. zub vonku.
9. sep 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 včetko najlepšie...
9. sep 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
10. sep 2014 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte!!!.............zasa aké hmlisko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...............a naši majú dnes branné :sweat_smile: ....no nemohli im to dať včera? :unamused: ..............................
10. sep 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :dizzy_face: Dnes konečne bez jedinej slzičky :slight_smile:
10. sep 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 neboj ešte vyjde slnko....aj Peťko ide na výlet.....s tým že učka "zabudla " povedať...tak nemám ani batoh...ani vodu ani jedlo..........ale vraj zariadi....tak to som zvedavá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. sep 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............dúfam, že to bude už len stále tak :slight_smile:
10. sep 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..........potom mi nezabudni povedať ako to zariadila :sweat_smile: ...to som fakt strašne zvedavá čo zariadi pre dieťa s celiakiou...........keď potom náhodou bude Peťka preháňať budeš vedieť prečo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...................
10. sep 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dobre že ideme v utorok na kontrolu na gastro :angry: :angry: :angry: :angry: ....................tiež som zvedavá :angry: :angry: :angry:
10. sep 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: my máme od rána pekne.....aj som rada, že meteorologom to zas nevyšlo...aspon nateraz.... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka to ako že zabudla???.....len jemu, alebo všetkým???? :confused: :confused: :confused:
10. sep 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru nevyšlo...dúfam že ani zajtra nevyjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................mne len učka ráno povedala že mi zabudla povedať.....ale podal podpisov so suhlasom som bola nepodísaná ešte z jedným rodičom..........tak dostal sladkosť ktoru mu tam nosím ked má niekto niečo....a do flašky čistu vodičku...vraj bola teplá.............ale Peťko spokojný tak som aj ja spokojná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................. :slight_smile:
11. sep 2014 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :slight_smile: .........práve som zistila, že máme dnes od desiatej rektorské voľno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kôli športovému dňu...a teraz dilema: zostať v robote či ísť domov? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..................................
11. sep 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............to akože Peťkovi stačilo??? :fearful:
11. sep 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........ako ten odsťahovaný baran?......poslúcha na novom mieste?
11. sep 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no muselo mu stačiť...................ja na tvojom mieste--......................frčííííím domov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. sep 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jééééééžkove oči......to čo sa stalo zase v Čechách....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: až mi zimomriavky naskočili :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. sep 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....zas mi blbne net..... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok