Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. sep 2014

@denisenko jééééj aké peknučké 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. sep 2014

@letty86 .....aj tam v pohode spinká?.............................že konečne kvietky ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
9. sep 2014

@jacka spinka v pohode, 😵 len rano sa mu tam nechce spat
😀 😀 😀 😀 muza nemam doma a ten namiesto kvetov mi niečo sladké kupi 😀

jacka
9. sep 2014

@letty86 tak je fajn zvykol si...... 😵 😵 😵 ..............tak sladké sa ti zažiadalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja by som skor kvety brala...sladké nemusím...ale ked je....dám si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
9. sep 2014

@jacka ale, ja by som kvety brala 😀 ale muz je taký praktikus 😀 raz dva to vyschne 😀 😝 ale ked vtacka lapali, tak som dostala 23 bielych ruzi 😵 asi má pocit, ze má na pár rokov vystaráno

jacka
9. sep 2014

to čo toto...z jedného okna slnko........a dalšieho hmla...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😝

jacka
9. sep 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noo pratický je 😀 😀 😀 😀 ..to sa cení........ 🙂 🙂 🙂 😉 😉 .............však ťa dobre ulovil 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
9. sep 2014

@jacka 😅 😵 😉 má čo chcel 😀 a ja tiez 😀 😵 😉

jacka
9. sep 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 slzy v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. sep 2014

@letty86 hlavne že ste obaja spokojný..... 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. sep 2014

idem ja...niečo aj porobiť, kým ten zlobrík spí.... 😉

utka
9. sep 2014

@jacka stále majú 5 hodín...ale keď im skončí plávanie sa im asi zmení rozvrh.
@leninka75 už sa učia.
A detičky sa držia, čo sa zdravia týka? Viki bol taký sopľavý, ale už je OK. Teraz je Peťo taký a mám pocit, že aj Lucka začína. A máme 5. zub vonku.

utka
9. sep 2014

@letty86 včetko najlepšie...

jacka
9. sep 2014

🙂 😎 😵 😉 😎 🙂 😵 🙂 😵

jacka
10. sep 2014

ahojte....

leninka75
10. sep 2014

Ahojte!!!.............zasa aké hmlisko 😠 😠 😠 😠 😠 ...............a naši majú dnes branné 😅 ....no nemohli im to dať včera? 😒 ..............................

katka1819
10. sep 2014

Ahoooooooooooj 😵 Dnes konečne bez jedinej slzičky 🙂

jacka
10. sep 2014

@katka1819 paráda 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 neboj ešte vyjde slnko....aj Peťko ide na výlet.....s tým že učka "zabudla " povedať...tak nemám ani batoh...ani vodu ani jedlo..........ale vraj zariadi....tak to som zvedavá 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
10. sep 2014

@katka1819 ..teším sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 ..............dúfam, že to bude už len stále tak 🙂

leninka75
10. sep 2014

@jacka..........potom mi nezabudni povedať ako to zariadila 😅 ...to som fakt strašne zvedavá čo zariadi pre dieťa s celiakiou...........keď potom náhodou bude Peťka preháňať budeš vedieť prečo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...................

jacka
10. sep 2014

@leninka75 dobre že ideme v utorok na kontrolu na gastro 😠 😠 😠 😠 ....................tiež som zvedavá 😠 😠 😠

denisenko
10. sep 2014

ahojte.... 😉 my máme od rána pekne.....aj som rada, že meteorologom to zas nevyšlo...aspon nateraz.... 😀 😀 😀
@jacka to ako že zabudla???.....len jemu, alebo všetkým???? 😕 😕 😕

jacka
10. sep 2014

@denisenko veru nevyšlo...dúfam že ani zajtra nevyjde 😀 😀 😀 😀 ...............................mne len učka ráno povedala že mi zabudla povedať.....ale podal podpisov so suhlasom som bola nepodísaná ešte z jedným rodičom..........tak dostal sladkosť ktoru mu tam nosím ked má niekto niečo....a do flašky čistu vodičku...vraj bola teplá.............ale Peťko spokojný tak som aj ja spokojná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. sep 2014

ahojte................. 🙂

leninka75
11. sep 2014

ahojte!!! 🙂 .........práve som zistila, že máme dnes od desiatej rektorské voľno 😵 😵 😵 kôli športovému dňu...a teraz dilema: zostať v robote či ísť domov? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅..................................

leninka75
11. sep 2014

@jacka ...............to akože Peťkovi stačilo??? 😨

leninka75
11. sep 2014

@denisenko ...........ako ten odsťahovaný baran?......poslúcha na novom mieste?

jacka
11. sep 2014

@leninka75 no muselo mu stačiť...................ja na tvojom mieste--......................frčííííím domov.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
11. sep 2014

jééééééžkove oči......to čo sa stalo zase v Čechách....... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ až mi zimomriavky naskočili 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
11. sep 2014

ahojte....zas mi blbne net..... 😠 😠 😠 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre