• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
fakt neviem kde su tie prívalové dažde...trochu u nás popršalo....a v rádiu vraj leje na celkom strednom ...slovensku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........aj ja som čítala výstrahy na dnes a dokonca na topkách je odporúčanie pre Žilinu pre prípad evakuácie čo majú ľudia urobiť :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:..............................
11. sep 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 táááák urobme paniku...tá je na tom všetkom najlepšia.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. sep 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
toto?
http://www.topky.sk/cl/10/1423327/Na-Slovensko-utocia-mohutne-dazde--Niektore-mesta-uz-varuju--pripravte-sa-na-najhorsie-

ved už včera hlásili že v noci má liať........a zatial som ten pocit nemala.........asi to šlo do čiech.....tam maju veselo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. sep 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....presne to :wink: ...............buďme radi, že nás to obchádza :slight_smile: .........................tu v ZA momentálne tak jemne prší.....cha-cha a ja mám obuté plátenky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:................
11. sep 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak tak.........ešte že im to nevyšlo :wink: :wink: :wink: ...............máš super obuv :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. sep 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................dnes sa mi ale že vôbec nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. sep 2014 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........

@leninka75 pridávam sa k tebe........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. sep 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dáme kávu?.....aj by som ťa niečím iným poukla ale si v práci.... :wink:
12. sep 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........dajme lebo som fakt nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............inak som rada, že som v tom nie sama a pridala si sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .. čo idete robiť cez predĺžený víkend?......................
12. sep 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mám pocit že sa pridaju aj ostané ak prídu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
najskor nič....v BB je jarmok tak muž chce ísť s deťmi.....ja velmi nemusím kde je vela ludí.....ale uvidíme....a stiguna chceal zabíjať..tak v pondelok ide muž....ja s deťmi nie...kedže ideme v utorok na gastro nech viem čo zjedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink: pridávam sa....som nemožná..a aj k tej káve..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás včera večer zlialo....dosť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som rada...prišiel mi mužík domov..... :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a úraduje nejaká viroza, zas soplíme, tuším všetci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@leninka75 mne ani káva nepomohla.......asi idem na dalšiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:

@denisenko aj u nás bola v noci riadna burka.......teraz len prší a prší........a tma .
12. sep 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka ..............jááááj moje zlaté aj ja si tu už druhú chlipkám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..............a dokonca som aj fernet mala jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................
12. sep 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............sa tešíš, že nemusíš ísť :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................

@denisenko ...uži si Peťa :wink: ............a rýchlo sa vyliečte!!!

pekný víkend dievčatá!!! :slight_smile:
12. sep 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ................a nedám ti pači sa mi :angry: :angry: :angry: :angry: .....tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..idem si aj ja urobiť.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj deti upískané.....čo viac si možem priať :angry: :angry: :angry: :angry:
12. sep 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............k tým upišťaným deťom by sa ešte hodil nervný muž a máš to kompletku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ten nech je tam kde je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. sep 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ozaj ..boli sme na tých šutovských vodopádoch......................no niečo nááádernéééé........som bola bez slov ako je tma pekne...........odporúčam....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
12. sep 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............vrrrrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........................nič viac nemusím myslím dodať...............
12. sep 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čooo????................daj ma do obrazu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. sep 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..si sa mohla ozvať :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. sep 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatý klinec dnešného dna...Denisko sedí so Saškou a tá ráno vracala, tak išla po 1.hodine domov...už len nejaké hnačky a vracačky nám treba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že to nedoniesol domov....
12. sep 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to sme sa schytili ráno že ideme..... :wink: ..som na teba myslela...
@denisenko hej hej som aj ja počula je toho viac než dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak nech vás to obíde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.,.,..

a nepopršíííí.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. sep 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som osmutnenko predala som môj vysnívaný kočík ,ktorý sme mali pri Matulkovi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a toľko som prehovárala mužíka na tretie ,ale ani počuť nechce už :pensive: ale keby sa náhodou pritrafilo ,lebo človek mieni a Pán Boh mení ...kúpi nový :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................inak OK až na počko hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................ozaj kto príde na náš Jarmok v Bytči 19-20. 9 pokolotočujeme nejaký ten marcipánek popapáme :wink: :wink: :wink: :grinning:
16. sep 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!................

@jacka ..čooooooooo prší?...kde?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ..ako sa máte?:....čo sople?....

@katka1819 .máš recht!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................my ideme 20.9. na jarmok do PU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..čo na gastre? :confused:
16. sep 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, nový bude treba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 sople.....pri aeriuse je to fajn...len včera Simčo dostal teplotu, ale ako prišlo, tak aj odišlo...len ho prehnalo...čo jeho inak zapeká, tak nevííím, nevíííím......aj dnes kakal kašu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: dúfam, že za to može len diazepan.... :pensive:

inak....všetko po starom....včera som zas nahánala barana...akože nemám slov...pojde pod nož.... :angry: :angry: :angry: :angry:

a boli sme v sobotu v cirkuse v žiline....celkom sa nám páčilo, aj ked najväčší výkon dňa podal Simonko, vydržal tam 2hodiny a 15 minút...aj ked spočiatku šokové hysáky, ale potom aj tlieskal...a Denisko, ten sa rehlil na celé šapito...hlavne že boli spokojný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok