• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@letty86 aj moji to mali...obaja....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................MAťkovi som dávala tamtum......teda striekala.....
už musím padať.......škoda že si skor neprišla
19. sep 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...že žijeme...to bolo krááásne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to som si zas navarila dobrotku...obžerstvo... :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo si mala dobré???pochvál sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to je hnus vonku...ešte aj fukať začalo......to ide víkend ...nieže bude pekne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...mäsko s lečom.... :wink: :wink: :wink: :wink: ..ale prišlo mi prekvapenie od mužíka....no čím by ma asi tak potešil, ked ten super parfém som si kúpila sama????....10 kíl hovädzinky....poslíček doniesol až do chladničky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a my máme nakomplet celý den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj na záhradke sme boli, bunker postavili, tekvice a paradajky pozbierali, decká sa vymočili v sude s vodou a všetci sme spokojný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si prípad....sa tu rehlím ako dávno nie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................hovädzinka mnamka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
či uverím alebo nie......ja kurim.......nemusíme byť zas soplavý..................a vonku sem boli v tenkých bundičkách a na hlavách kapucna....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak toto je riadna nespravodlivosť :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. sep 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ved nenadarmo sa vraví, že láska ide cez žalúdok..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak doniesol aj pšenicu, jačmen a slnečnicu...ale to ja nem musím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..to vážne ste mali tak chladno???...zajtra ide Petrík do Hontianskych Nemiec....tak asi nech si zoberie teplé veci, že?....ja už mám teraz depku zo zimy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko len na tebe to nevidno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................veru chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra očakávam slnečno bez mrakov.......................juj ani nespomínaj zimu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....sa bojím tých ciest primrznutých :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. sep 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
20. sep 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile:
20. sep 2014 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás prší..... :unamused:
20. sep 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. sep 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ešteže niekomu zas počasie nevyšlo...ráno pršalo a celý den bolo teplúčko a bez dažda... :wink: :wink: len škoda, že ked som celý den vonku s chalanmi, doma sa mi kopí robota... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

pekný večer
20. sep 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@denisenko aj tu ráno pršalo...potom to bolo lepšie.......aj ked bez slnka.........im ide s tou predpovedou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a dnes t tiež nevyzera ktovie ako.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................................čo ste včera porábali?? :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2014 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo, halo... :wink:
@jacka včera???....celkom to ušlo...a vnoci sme boli na diskotéke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: okolo 1nej nadránom začalo strááášne pršať, ale tak to búchalo na strechu, že zobudilo Simča...1.krát v živote.... a do pol štvrtej sa promenádoval po dome...ani mi nehovor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..........fakt?...aj moj Peťko bol v noci hore....asi dve hodiny a chcel vstávať......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........ale nebolo to kvoli daždu ..tu nepršalo...........to ste museli mať fajne :confounded: :confounded: :confounded: .................
21. sep 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@denisenko naco bol v Hontianskych Nemciach?To je cca 10 km od našich.Boli sme tam celý vikend a bolo Krásne a teplucko...
21. sep 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzi, kosí tam...alebo senážuje....čo ja viem.... :grinning: bude tam, pokým poriadne nezaprší...
21. sep 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!
@katka1819..................dodatočne prajem Matúškovi všetko najlepšie, pevné zdravíčko a spokojnosť v škôlke!! cmuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile:
a nepoprší a nezafúka...... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj my sa pripájame.......všetko najlepšie prajeme....vela lásky a zdravíčka.........cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: :wink: :unamused: u nás doslova leje od včera večera..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 a tak som včera rozmýšlala, že akého Matúška poznám....tak aj my sa pripájame, hlavne zdravíčko nech mu slúži....cmuuuk :wink: :wink: :wink:
22. sep 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďalšia diskotékova noc za nami...a to ani Deniskovi sa nejako nedalo spať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže: vonku leje, nízky tlak, ja mám dva krát herpes, po nevyspatých nociach sa ani nečudujem...k tomu krámy a čo viac si ešte môžem priať???...dve mrzuté deti sú ako bonus..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ja ti posielam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aspon takto ked inak to nejde.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....tvoj mužík asi príde domov.....kdeže zapršalo :grinning: :grinning:
22. sep 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooj :dizzy_face: Ďakujeme za priania k Matúškovím meninkám :grinning:
trošku sme pooslavovali :wink:
22. sep 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 akí vytešení..obaja.....aj u vás rozbaľuje všetko Peťko????... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ale nepríde...na senáž to nevadí, pokým nezapadne na poli..a vraj tam až tak nepopršalo....takže..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

a prestalo pršať...záchrana moja...už som rýchlo utekala do lekárne po náplaste na herpes....to je úúúúúľava.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak jo...káva vypitá...cez slamku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem ešte hodiť ovečkám seno, pokým neprší....chúdence moje prežúvavé...
22. sep 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@katka1819 aj ja sa pripajam ku gratulaciam...
@denisenko ahaaa...no super,tak spozna celé Slovensko :wink:
22. sep 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby,do kedy ste kojili deticky?
22. sep 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok