• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
nooooo,vraj sa čaká tak kratúčko teraz ...........dojde mi smska, že si ho možem vyzdvihnúť :wink:

však my im doprajeme :slight_smile: nech si to mamky užijú :dizzy_face: ..my si budeme užívať naše malé voňavé batožteky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si to pekne vystihla...len aby si lenika neuživala batôžtek za 9mesiacov... :wink:

vyborne,,tak to nás možeš príst pozriet....sadneš a ideš :wink:
23. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to by bolo fajn :slight_smile: ................aj utke by sa mohlo zadariť :dizzy_face: .............a my skúsené dvojnásobné maminy by sme im radili :slight_smile:
a oni by si sedkali budúce leto doma na riťkách a my pojdeme niekam do diaľav :grinning:

jacka no jasné že dojdem :slight_smile: ,keď pozývaš :wink: ......ale na takú cestu sa vydám možno za dva roky :wink:

Simka je už v posteli :dizzy_face: :dizzy_face: ........mne je strááááááááááááášne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však im obom prajem..len s utkou je to tažšie ked je chorá.... ved už dávno nepodala info o stave..utka haloooo.....

ani ved po dialnici sa ide super najlepšie :wink: ....ja sa tiež potím...a to som teraz vyšla zo sprchy a šla by som tam zas..to bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja neviem či o rok dakde pojdeme k moru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ved bude ešte malinky :cry: tak len o dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pzik ..zmenili sme meno...no dufam že definitívne :angry: ..lebo už nemám nápady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa bude chrobáčik volať?????????????? :confused: :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som ho aj do profilu...aby sa už konečne nemenilo meno..chúdatko maličke :frowning2: ..Daniel..som zvedava kolko mu vydrží :unamused:
23. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj,Jacka :slight_smile: ............Danielko je tiež krásne meno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........tak snáď už toto meno ostane :dizzy_face: ........len aby to nakoniec nebola Danielka :wink:

a ja aby som nakoniec nemala Tobíka :grinning: týýýýýýý brďo,to by bola fakt sranda,keby sa mi nakoniec narodil chalan :grinning: a ja komplet výbava v ružovej farbe :grinning:
23. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,kámoškina sestra čaká tiež v auguste bábo a celé tehotenstvo jej vraveli, že to bude dievčatko ................a teraz na poslednom sone jej povedali, že je to chalan
23. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...ma nestraš...ved ja mám všetko modre :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ved na 100% sa to dozvieme až ked porodíme...pretože sono nie je vždy isté....a mýlit sa je ludské....

ale ja od začiatku viem že to bude chlop...tak by som bola v totálnom šoku....ale inak mám rada prekvapenia :grinning: :grinning: :grinning:

ved aj Danielka je pekné..a mala by som zata...Tobíka :wink:
23. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi ani nevrav...lebo nebudem ani spat :grinning: :grinning:

no ja odpaneme ak si to vymeníme :wink:
23. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak si predstavte, že kočky z autoškoly si mysleli, že som v piatom mesiaci tehu :slight_smile: .......a keď som im povedala, že ja o chvílu rodím,tak neverili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super..čo neboli nikdy tehotne..či čo?...
23. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jacka všetko je možné :slight_smile: .......ale to by bol fakt goooooooooooool :wink: ...........ja len dúfam, že to bude dievča,lebo na chalana nie som vobec pripravená :wink:
23. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa budem musiet rozlučit....ešte stále máme len jeden pc...no ved to neva..zajtra prídem

dobru noc a pekne sny.... :pensive:
23. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však ja som tiež pripravena na chlapca........ale velmi mat na výber nebudeme..čo nám daju to si ponesieme domov :wink:
23. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tehotné myslím ešte neboli :wink: ......ale bola tam vyštudovaná zdravotníčka :wink: .......ešte sme sa smiali,že ak náhodou začnem rodiť,tak mi pomože :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú jacka :slight_smile:
idem aj ja.......manža ma ťahá do postele :grinning: akože neviem o čo mu ide :grinning: keď z ťuťu muťu nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dobrú nocku mamky :dizzy_face:
23. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase som vás tehuľky nestihla...
No ja bábo mať nemôžem,ale na rok asi tiež k moru nepôjdem...nebudú peniažky(ale možno budú)...
A môj stav? No idem 31.7. na kontrolu, tak uvidím. Ale nezdá sa mi, že sa to zlepšilo, lebo mám zase pár modrín :frowning2:.
A dnes som bola po 9 mesiacoch aj na kontrolu so štítnou žľazou. Ani tam nič nové. Lieky budem asi brať do konca života...
23. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem uspať krpca.papa a dobrú noc. Žeby posledná???
23. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo uz sa vam to krati fesandyyyyyyyyy :o)))dosla som vas kuknut ci uz ste sa rozsypali ale este mame kopec casu co??utka coby si nemohla neboj,este bude prilezitosti dost :wink:
23. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :sunglasses:

jej ako pekne v noci fukalo :slight_smile:

už ma aj dieta vytočilo...nechcel si obliect veci..že to nie su dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: ...........ahoj jacka!!! :wink: ............ja som tie vetry úspešne prespala, aj traktory mohli padať!!! :wink: .............jacka, asi ma maťko iný vkus ako ty :grinning: :grinning: :grinning: .........a to ti urobil 1x???..........mne toto cica bežne robí, .......a najlepšie vtedy keď sa ponáhľame :angry:
24. júl 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,hm,hm tam Daniel, pekné!!! :wink: ........
aninka, čo bolo v tej posteli???? :confused: ................
utka, aká bola víchrica??? :unamused: ..............
aha bubba, čavec!!........ :slight_smile:
24. júl 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..ahoj... :slight_smile:

no čosi prvý krát...stále...akoby bol baba..... :angry: :angry:

fakt ani..to by aj mna zaujmalo....ved rodit už možeš..tak..... :confused: :dizzy_face:

utka neboj...raz to príde :dizzy_face:

leni ..no dakujem..som zvedava ked pojdem rodit ako zmeníme ešte meno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ako pri Matkovi...žiadna dohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:
aké vetrisko??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: však u nás nedalo dýchať :angry: ....som sa zase nevyspala a potila sa ako v saune :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamky,no čo by bolo???????? :grinning: ľahli sme a obaja zaspali :grinning: :grinning: :grinning: .........manža asi skor ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ...............a dnes máme výročie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........a manža nie je doma :frowning2:
24. júl 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka neboj,jasné že peniažky budú :slight_smile: ...............ja sa moc do toho nerozumiem,ale ty nemožeš ísť na operáciu s tou štítnou žlazou???????alebo ako???????l
mamky my sa dnes vtrepeme k bratrancovi do väčšieho bazéna,lebo dnes je nenormálne horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a dnes nerobím nič,akurát som hodila do práčky :slight_smile:
24. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani...v noci táááky vetrisko že som citila vzduch :wink: ..ale zase začína pripekat..a trochu fúka :slight_smile:

tak blahoželám k vyročiu...nejak toho máte v juli...ešte aj vodičák :grinning:

mna tak bolí chrbát že každu chvilu ležím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a musím varit..inak by sme hladovali a zachvilu dopere pračka.....a dnes končím...poobede sa pojdeme člupkat..ak bude mladý pánko chciet :grinning:
24. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru máme toho v júli dosť :slight_smile:

ja nevarím :slight_smile: mám ešte plnenú papriku,tak to dojeme :slight_smile: variť budem zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka mňa včera večer tak začali bolieť kríže,že som myslela,že to už začína :sweat_smile: ............chjoj,v utorok idem na kontrolu do nemocky,uvidím čo mi povedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky my ideme :slight_smile: ........nebudeme dlho :wink:
24. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dobré varíš jacka?? :wink: .............aninka, blahoželám!!!! :slight_smile: ..........a koľké výročie máte??....
24. júl 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok