• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
@jacka čítanie?..myslíš?....Denko rád číta, ale...tiež to trebalo nejako motivovať... :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...jasné...chlapi... :grinning:
@leninka75 to som zabudla....prijmanie....bude...u nás určite tento rok...no...nejako to zvládneme...ked to zvládli aj iný, že áno.... :pensive: :pensive: :confounded: :angry: :grinning:
24. sep 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mne zas blbne net...sakráááá :angry: :angry: :angry: :angry:

a ešte to som chcela...ja viem, už som to asi spomínala, ale ked mi Denisko začal flákať slovenčinu, že aj 2 a aj 3 je "dobrá" známka....tak sme sa dohodli, že za 1 z diktátu, písomky a odpisu dostane ako odmenu 50 centov....odvtedy 2jku nedoniesol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
áááá...písomka z prírodovedy.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 nervozna učka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........máme sa v láske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si mala fajné :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ano čítanie myslím.....juj to Maťko .....už odpor......radšej matiku kadečo iné...len čítanie nie..... :frowning2: .........................kde píšeš to i a y........tak som diktovala MAťkovi .....a v jednej vete bola motyka.....to si mala vidieť ako to vyzera z i.......skoro mi oči vypadli........ale je fakt že nemá odkial vedieť aké i.....takže to ich v škole nenaučia aké i kde?..........dobre vedieť....................takže to znie ako vydieranie.........založím aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........50 centov......to je celkom slušné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
24. sep 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
25. sep 2014 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..............
25. sep 2014 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko @jacka ........z tých "i" a "y" som šalela celý prvý a druhý ročník....keď som sa učke sťažovala, že ako to majú tie deti vedieť...tak mi povedala, že to musia počuť aké i majú napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................pochopím tvrdé mäkké spoluhlásky, ale napr. slovo "myš" tam ako majú počuť aké ide i keď ešte nevedia vybrané slová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............
25. sep 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..........super finta s tými 50-timi centami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................hlavne, že to funguje :wink:
25. sep 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 bože čo to chcu od detí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.................počuť....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: :wink:
veru..vybrané slová...to nás ešte len čaká.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera ako krásne, slniečko celý den, ani jeden obláčik..a dnes.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akože tieto výkyvy mi lezú na nervy.....a tlak... :pensive: :pensive: :pensive:
25. sep 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vydieranie???...vôbec nie...snaha sa cení, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........však jasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......nech si zvyká :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj tu je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj....idem si niečo ukuchtiť....deťom som navarila karfiolovú polievku...to zas budú ohrnať nosíkmi obaja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Denisko má parené buchty, Simčo....on žije zo vzduchu....tak už len niečo pre mna...pohľadám nejakú zabudnutú klobásku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ty klobásku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa máš..................chuda Simonko......čím ho to chováš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved ja by som mu aj kus mäska dala...lenže...on urobí, že: bléééé.....
25. sep 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kde ste vy dve boli schované celé doobedie? :fearful: ..........
25. sep 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......Simonko teda nebude s jedlom po maminke :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ................
25. sep 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .nie...ale dokonale sa hodí do "rodiny"...tu sú viacerí takí "vymŕvači" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dala dala jasné že dala...... :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vymrvači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tu mrem s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som tu furt.... :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
padám ..idem prídem...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že kde sme boli schované????....za sporákom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......vymŕvači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. sep 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a kde u susedov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
25. sep 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....len prídi :slight_smile: :wink:
25. sep 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @jacka to vy nemáte vymrvačov????.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: vo všetkom sa mrvia a prplajú..... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 som mala PC zahádzaný prádlom, tak to vieš..... :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok