• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@denisenko ...........jasné Lilka sa občas prple!!! :wink: ........ja tomu hovorím, že sa babre v tanieri......a tým pádom ma slovo "vymŕvači" dostalo do kolien :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........sa furt na tom rehocem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
25. sep 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko..........som najskôr prečítala, že "PC som mala zakázaný" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....som sa zamyslela, že či od Peťa či od detí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
25. sep 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.............jeeeej :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vykukuje :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. sep 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak u nás by si sa naučila úplne nový slovník..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja osobne mám také všelijaké špecialitky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem...ved musím aj niečo robiť...alebo sa aspon budem robiť, že niečo robím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko moji sú vrtači..lebo sa v tom vrtajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a už si dorobila?.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................však daj ešte dáky slovník..zavedieme aj u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj tu bolo slniečko......a už zas nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a ja zase barbie v tanieri............kukám čumím...to čo napísala............bože jak slepnem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. sep 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aku blbu básničku sa to má zas naučiť..........to nemá hlavu pätu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super komnetár na fb ......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......idem nejdem je tma zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
26. sep 2014 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............ja nechápem prečo nezaprší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

.....naši majú dnes písať písomku z anglických slovíčok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................to som fakt strašne zvedavá ako to dopadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte... Naši mali včera z geometrie,dnes z literatury,v pondelok diktát,v utorok z matiky a tuším vo stvrtok zo slovenciny
26. sep 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no pre pána jána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidím ťa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: ako čítam....škola v plnom prude.... :grinning: :grinning: ja tu dnes nie som...včera mi prišiel mužík, čakala som ho do pol druhej....a potom sme kecali a ráno išiel zas preč.... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zaspatá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 naši píšu písomku z angličtiny každú hodinu, alebo raz do týždna...už mali 4....vždy, ked si opakujú slovíčka..... :slight_smile:

a dovolila som si ukradnúť z FB...krst Alžbetky a Julinky....krsniatka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka tak vidíš...oči máš úplne v poriadku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aká je tam zima.....kúrim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jééééj da....aké su krááásnučkééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned by som ich vystískala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ty si obidvom???,..............a odkedy máš tmavé vlasy?.....či som zaspala dobu??? :confused: :sweat_smile:
26. sep 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja idem zakuriť.......fuka......zamračené........hnus vonku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ale pojdem ich ešte prevetrať......aby mi z nich nešiblo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................nemusím ísť na očné? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vlastne akože len jednej, ale nejako sa to tam neriešilo, takže tak všeobecne som krstná mama.... :grinning: :grinning: :grinning: ....tmavé...dlho, predlho....ale lezú mi na nervy a mám z nich depku...takže už mám v šuflíku zosvetľovač a červenú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....na očné????....jááj, to by si potom videla aj to, čo nemusíš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko lezu ti na nervy.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........mám slzy v očiach............................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha takže si krstná a hotovo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a tá druhá to je kto? :sweat_smile: ak možem byť zvedavá :wink:
26. sep 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale ja CHCEM všetko vidieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to je mojej sestry manželíka sestra.... :slight_smile: cháááápeš...píšem ako maďar.... :angry: :angry: :angry: onna bola tiež krstná...
26. sep 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že aká nenáročná...všetko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dzecko ma tu vyhadzuje....idem.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čooo???..nechápem....a to mám muža madara..-...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi vela kecia po slovensky :grinning: :grinning: :grinning:...................hlavne že je aj ona krstná......:slight_smile:
26. sep 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ja som od mala nenáročná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................padám aj ja......... :slight_smile:
26. sep 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok