• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
kam všetci zmizli????? :confused: :confused: :confused: :confused:
2. okt 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nikto nikde...po uhorkach sa vyrezavaju tekvice :grinning:
2. okt 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoooooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!............nestíham nič....tak vás aspoň pozdravím a zaželám pekný víkendík!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
............hádam sa to tu budúci týždeň ukľudní a trošku viac pokecáme....paaaaaaaaaaaaa mucinky :wink: :wink: :wink: :wink:
3. okt 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
ste toho tak vela nakecali, ze neviem, co sa skor chytit a o čom písat :grinning: :grinning: najistejšie je počasie :sweat_smile: máme tu kosu a vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :wink: :wink: :wink: aspon nemusím veľa dočítavať....xi,xi,xi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a konečne som sa vyteperila na poval a zhodila zimné a jesenné topánky.....bilancia:...Simonkovi všetko kúpiť nové, sebe dať zákaz kupiť dalšie čižmy...a Denisko...uvidíme, čo povie, ked príde...hádam ešte budú fajn.... :slight_smile:
3. okt 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no ako tak čítam, tak najlepšie si na tom ty :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
3. okt 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja áno....ale moja peňaženka nie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@denisenko tak ja ešte bilanciu radšej nejdem robiť.......ma klepne hned....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ale to sa mi páči .....sebe zákaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa tu pučila smiechom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 to počasie.......asi jediný ktorý sa vkuse mýlia pri predpovedi...........a maju ešte aj za to zaplatené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ich heslo máliť sa je ludské :angry: :angry: :angry: :angry:
4. okt 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: baby..mna tak seklo v krížoch, že nevládzem chodiť...ale snažím sa...len.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to asi lepšie nebude..... :pensive: :pensive:
4. okt 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj moja.......niet čo závidieť....aj si si dala čosi na prežitie?
4. okt 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....... :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :grinning:
5. okt 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! ......................

@denisenko ..............drž sa Ivka!!.............lepší sa to?
6. okt 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 už je to celkom fajn.... :slight_smile: :slight_smile:

jááj...po 100 rokoch ..teda po 2 rokoch.....som bola u kaderníčky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...dnes večer vraj po omši musíme zaniesť prihlášky na príjmanie do pastoračného centra....vy už máte náuku?
6. okt 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@denisenko hééééééj chceš ma napáliť alebo čo?...u vás je slniečko....????????????to nemyslíš vážne...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...aj ked som šla pre deti tak v rádiu...pekný slnečný den...a ja strierače zapnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: .......................tak daj foto aká si peknučká :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak aj u nás je slniečko.....žeby od teba?..... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....................
6. okt 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!

@denisenko ....u nás zatiaľ nič nové ohľadne prijímania :fearful: .....ale čakám, že farár sa každú chvíľu pozve na čaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a podá nejaké infošky :wink:
....tiež som zvedavá na vlásky :wink: :wink: :wink:
7. okt 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...na mňa hádžeš bobek :frowning2: .....................ako sa máte?.....čo máte nové?
7. okt 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

to je taká chudera....ja už nemám na strigu slov......som nasratá až po vrch............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. okt 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja nie nie........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: skor som mala opačný pocit :frowning2: :frowning2:
7. okt 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ani sa nepýtaj...taký som ....že by som .......juuj :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..neviem či plakať či sa smiať....či čo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si radšej uvariť kávu......
7. okt 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....daj si aj za mňa :dizzy_face: ......ja idem vychovávať budúcu inteligenciu národa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 juj dala by som si aj štyri... :grinning: :grinning: :grinning: .....riadne ju vychovaj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...Ja chcem letooooo....
7. okt 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
teda idem im predpoved........čistý hnus vonku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. okt 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...máte zlé počasie?? :confused: ....tu je celkom príjemne :sunglasses:.................ale tu v robote sme ako v jaskyni, kolegyňa stále zaťahuje žalúzky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aj ja...aj ja ......................
7. okt 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok