• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka ma v tom jasno :slight_smile:
aj ten moj macik by do tej svojej sestričky nemusel zapárat...mna proste nebaví kričat :stuck_out_tongue_closed_eyes: on do nej rad zapara a ona mu potom tiez svacne
10. okt 2014 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@letty86 ano ano...toto mi niečo hovorí.... :frowning2: :frowning2: ...........ktovie ako dlho ich to bude držať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2014 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: :slight_smile: my máme letooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ale inak.....Simonko mal strašnú noc, odsávali sme sople hádam každú polhodinku..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jáááj, tie jeho nešťastné zuby...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2014 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko aj u nas je celkom fajnovo :sunglasses:
a ešte kolko zubkov má vyjst?
10. okt 2014 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko aj tu aj tu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..................super je padáme von :sunglasses: :grinning: :grinning:
si dovolenku so Simčom užívaš :frowning2: :wink:
10. okt 2014 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 toto je 19 a 20....neviem kedy ešte tie 4....až o pár rokov sa mi zdá.... :angry: ale to najhoršie už máme za sebou, klop,klop,klop...pevne v to verím..... :wink:
@jacka my sme teraz vonku celé poobedia..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: trošku poriadky na záhradke a chodí sa k nám hrávať sused, čo má teraz 2 roky, tak už sa celkom naučili spolu so Simčom hrať na piesku a v domčeku.... :slight_smile: a jeho mamina je tu tiež tak prisťahovaná ako ja, nikoho nepozná, tak si celkom dobre pokecáme..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2014 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
komu ďakujem???.....Maťka????
10. okt 2014 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a že niečo na pekný slnečný a teplý víkend...hor sa s deťmi do prírody..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2014 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ahojte :wink:
tak más kamošku, to je super :slight_smile:
ano, ja, som prekvapená, ako sa ma odhalila :confused: :wink:
@jacka asi to ešte potrva, prajeme si pevne nervy :grinning: :wink:
11. okt 2014 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................ked ja už nemám..... :frowning2: rada by som aj ja rozdávala..................... :frowning2: :frowning2: ............................čo ste dnes robili? :slight_smile: ....škoda že fukal taký studený vetrisko......mohlo by byť fajne :slight_smile:
11. okt 2014 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko juj to máš fajn že máš s kým prehodiť pár slov....aj deti sa vyhraju.......parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......vy ste čo dnes robili,?
11. okt 2014 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.....
13. okt 2014 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte!!!!.........................kalendár hlási oslávenca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2014 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@letty86 ...............jaj moja uveríš tomu, že už 4 roky!!????????????. :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :fearful: :fearful: :slight_smile: :slight_smile:...............malému veľkáčovi prajem všetulínko len to najsamlepšie, nech je šťastný a zdravučký!!.............cmuuuuuuuk!!!!!
13. okt 2014 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 .......všetučko najlepšie nech je zdravučký...spokojný .....velký cmuk aj od nás.... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2014 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka .....aha aj si si ma mňa spomenula :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2014 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako???...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2014 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@letty86 pripájame sa ku gratuláciám Marcelkovi k 4 narodeninkám prajeme všeeeeetučko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2014 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...........ujde to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............hlavne, že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. okt 2014 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...a u vás ako? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2014 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................tak že sa tebou nehrám...slniečko nemáme....fuka vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teplo je :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2014 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 boli sme s peťkom u dr........a ked sme tam tak mu kuk aj nožičku....bo krivká...tak je vraj natiahnutá :frowning2: ..........a urobili mu aj preventívku.......ale že vobec nespolupracoval....a to ho ešte preočkovali...ach ach má dnes ťažký den :frowning2: :frowning2:
13. okt 2014 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@letty86 Marcelkovi všetúúúúčko najlepšie... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako to letí, na neuverenie.....ešte teraz mám pred očami tie krásne fotky blondáčika....taký bol maličký.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jacka natiahnutá nožička???....a čo robkal?
@leninka75 veru...hlavne že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

inak...my sme mali doma neplánovane tatinka..tak sme všetko nenaplánované stihli..... :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu sme posadili cesnak, boli v hore na hrabanku, s deťmi pobehali po lese, večer pogrilovali....a včera jazda historickým vláčikom /pre Simča hlavne HYSTERICKYM- taký záchvat hystérie už dávno nemal/ ...potom návšteva múzea dopravy a grilovačka u švagrovcov....a pekný víkend za nami.... :wink: :wink: :wink:

len horšie sú noci....Simonko soplí, kašle aj hodinu v kuse...stráca cumle a tááák...no už som jak netopier.....polhodinka spania cez obed musí stačiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2014 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko poznáš neobsedí na zadku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................a ani nevie že ho pichlai...vraví mužovi že chceli ma pichnuť ale nedal som sa.....tak si predstav ako tam vyvádzal ked ani to nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ........božinku ty sa hádam nikdy nevyspíš :pensive: ...aj si bola u dr.?.....či mu sama niečo dávaš?.......................to ste mali radosť jazdu vláčikom :slight_smile: .............................ktovie aku noc bude mať Peťko.......krívajuci žofre :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
13. okt 2014 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....

noc dobrá....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: keby niečo :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2014 o 06:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooooooooj :slight_smile:
som Vám kočky moje už písalala ako nášmu Peťovi spolužiak vyhodil papuču (ktorá mu vypadla zo skrinky keď sa strašne ponáhľaj domov a neskontroloval si po sebe všetko ) do koša a nezabudol ju zabaliť do toaleťáka aby ju náhodou niekto nenašiel :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no otras čo tie decká dneska spravia :confused:
14. okt 2014 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@jacka ...aj u nás dobrá noc......keby niečo :grinning: :grinning: :grinning: ešte krívate? :confused: Simonkovi som dávala Triefed...plus paxeladine...teraz sme vymenili za stoptusin, už pekne vykašliava...... :wink: si viem naordinovať aj sama, pokým to mám doma...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
14. okt 2014 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :dizzy_face:
@leninka75
@jacka
@katka1819
@denisenko dakujeme za krásne blahozelania......ani ja tomu neviem uverit, ze uz 4 roky :confused:
s viki som dnes bola u lekarky, hrdlo ju boli, takze mame atb, uvidim ako matko
14. okt 2014 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tak ty si aká lekárka......... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,si dobrá ja neviem rozoznať kašel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ...................kríva kríva..len teraz neviem z čoho ....či s očkovania.......alebo ho ešte bolí nožka...... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale je to lepšie :slight_smile:
@katka1819 no pre pána jána...........to čo je toto za výmysel..ach jááj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 prajem skoré uzdravenie.......a nech to MAťka preškoší....ináč aj Maťko začína soplíkovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2014 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka keby si bola každý mesiac u doktorky, tiež by si to už vedela..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neteplotuje, sirupy ostali ešte z minulého mesiaca, tak som sa tam ani neunúvala....príde so soplíkom a domov príde s angínou, to už poznám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 Maťko nech to ustojí..... :wink:
14. okt 2014 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok