Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
10. okt 2014

@jacka ma v tom jasno 🙂
aj ten moj macik by do tej svojej sestričky nemusel zapárat...mna proste nebaví kričat 😝 on do nej rad zapara a ona mu potom tiez svacne

jacka
10. okt 2014

@letty86 ano ano...toto mi niečo hovorí.... ☹ ☹ ...........ktovie ako dlho ich to bude držať 😝

denisenko
10. okt 2014

ahojte... 😉 🙂 my máme letooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

ale inak.....Simonko mal strašnú noc, odsávali sme sople hádam každú polhodinku..... ☹ ☹ ☹ ☹ jáááj, tie jeho nešťastné zuby...... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
10. okt 2014

@denisenko aj u nas je celkom fajnovo 😎
a ešte kolko zubkov má vyjst?

jacka
10. okt 2014

@denisenko aj tu aj tu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..................super je padáme von 😎 😀 😀
si dovolenku so Simčom užívaš ☹ 😉

denisenko
10. okt 2014

@letty86 toto je 19 a 20....neviem kedy ešte tie 4....až o pár rokov sa mi zdá.... 😠 ale to najhoršie už máme za sebou, klop,klop,klop...pevne v to verím..... 😉
@jacka my sme teraz vonku celé poobedia..... 😎 😎 😎 😎 😎 trošku poriadky na záhradke a chodí sa k nám hrávať sused, čo má teraz 2 roky, tak už sa celkom naučili spolu so Simčom hrať na piesku a v domčeku.... 🙂 a jeho mamina je tu tiež tak prisťahovaná ako ja, nikoho nepozná, tak si celkom dobre pokecáme..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
10. okt 2014

komu ďakujem???.....Maťka????

denisenko
10. okt 2014

a že niečo na pekný slnečný a teplý víkend...hor sa s deťmi do prírody..... 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
11. okt 2014

ahojte 😉
tak más kamošku, to je super 🙂
ano, ja, som prekvapená, ako sa ma odhalila 😕 😉
@jacka asi to ešte potrva, prajeme si pevne nervy 😀 😉

jacka
11. okt 2014

ahojte.... 🙂
@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 .......................ked ja už nemám..... ☹ rada by som aj ja rozdávala..................... ☹ ☹ ............................čo ste dnes robili? 🙂 ....škoda že fukal taký studený vetrisko......mohlo by byť fajne 🙂

jacka
11. okt 2014

@denisenko juj to máš fajn že máš s kým prehodiť pár slov....aj deti sa vyhraju.......parádička 😵 😵 😵 ......vy ste čo dnes robili,?

jacka
13. okt 2014

ahojte.....

leninka75
13. okt 2014

ahojte!!!!.........................kalendár hlási oslávenca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
13. okt 2014

@letty86 ...............jaj moja uveríš tomu, že už 4 roky!!????????????. 🙂 🙂 ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😨 😨 🙂 🙂...............malému veľkáčovi prajem všetulínko len to najsamlepšie, nech je šťastný a zdravučký!!.............cmuuuuuuuk!!!!!

jacka
13. okt 2014

@letty86 .......všetučko najlepšie nech je zdravučký...spokojný .....velký cmuk aj od nás.... 😵 😵
@leninka75 dakujeme 😵 😵 😵

leninka75
13. okt 2014

@jacka .....aha aj si si ma mňa spomenula 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. okt 2014

@leninka75 ako???...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. okt 2014

Ahoooooooooj 🙂 🙂 🙂
@letty86 pripájame sa ku gratuláciám Marcelkovi k 4 narodeninkám prajeme všeeeeetučko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵

leninka75
13. okt 2014

@jacka ...........ujde to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............hlavne, že 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
13. okt 2014

@jacka ...a u vás ako? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. okt 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................................tak že sa tebou nehrám...slniečko nemáme....fuka vietor 😝 😝 ale teplo je 😀 😀 😀

jacka
13. okt 2014

@leninka75 boli sme s peťkom u dr........a ked sme tam tak mu kuk aj nožičku....bo krivká...tak je vraj natiahnutá ☹ ..........a urobili mu aj preventívku.......ale že vobec nespolupracoval....a to ho ešte preočkovali...ach ach má dnes ťažký den ☹ ☹

denisenko
13. okt 2014

ahojte... 😉
@letty86 Marcelkovi všetúúúúčko najlepšie... 🙂 🙂 🙂 ako to letí, na neuverenie.....ešte teraz mám pred očami tie krásne fotky blondáčika....taký bol maličký.... 🙂 🙂 🙂 🙂
@jacka natiahnutá nožička???....a čo robkal?
@leninka75 veru...hlavne že 😎 😎 😎 😎 😎 😎

inak...my sme mali doma neplánovane tatinka..tak sme všetko nenaplánované stihli..... 😀 😀 😀 v sobotu sme posadili cesnak, boli v hore na hrabanku, s deťmi pobehali po lese, večer pogrilovali....a včera jazda historickým vláčikom /pre Simča hlavne HYSTERICKYM- taký záchvat hystérie už dávno nemal/ ...potom návšteva múzea dopravy a grilovačka u švagrovcov....a pekný víkend za nami.... 😉 😉 😉

len horšie sú noci....Simonko soplí, kašle aj hodinu v kuse...stráca cumle a tááák...no už som jak netopier.....polhodinka spania cez obed musí stačiť.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
13. okt 2014

@denisenko poznáš neobsedí na zadku..... 😝 😝 ................a ani nevie že ho pichlai...vraví mužovi že chceli ma pichnuť ale nedal som sa.....tak si predstav ako tam vyvádzal ked ani to nevie 😝 😀 ........božinku ty sa hádam nikdy nevyspíš 😔 ...aj si bola u dr.?.....či mu sama niečo dávaš?.......................to ste mali radosť jazdu vláčikom 🙂 .............................ktovie aku noc bude mať Peťko.......krívajuci žofre 😉 😉 😉 🙂

jacka
14. okt 2014

ahojte....

noc dobrá....... 😀 😀 😀 😀 🙂 keby niečo 😀 😀 😀

katka1819
14. okt 2014

Ahooooooooj 🙂
som Vám kočky moje už písalala ako nášmu Peťovi spolužiak vyhodil papuču (ktorá mu vypadla zo skrinky keď sa strašne ponáhľaj domov a neskontroloval si po sebe všetko ) do koša a nezabudol ju zabaliť do toaleťáka aby ju náhodou niekto nenašiel 😠 😝 no otras čo tie decká dneska spravia 😕

denisenko
14. okt 2014

ahojte... 😉
@jacka ...aj u nás dobrá noc......keby niečo 😀 😀 😀 ešte krívate? 😕 Simonkovi som dávala Triefed...plus paxeladine...teraz sme vymenili za stoptusin, už pekne vykašliava...... 😉 si viem naordinovať aj sama, pokým to mám doma...... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠

letty86
14. okt 2014

ahojte 😵
@leninka75
@jacka
@katka1819
@denisenko dakujeme za krásne blahozelania......ani ja tomu neviem uverit, ze uz 4 roky 😕
s viki som dnes bola u lekarky, hrdlo ju boli, takze mame atb, uvidim ako matko

jacka
14. okt 2014

@denisenko tak ty si aká lekárka......... 😵 😀 😀 🙂 😉 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,si dobrá ja neviem rozoznať kašel... 😝 ☹ ...................kríva kríva..len teraz neviem z čoho ....či s očkovania.......alebo ho ešte bolí nožka...... 😀 😀 😀 ..ale je to lepšie 🙂
@katka1819 no pre pána jána...........to čo je toto za výmysel..ach jááj 😝 😝 😝 😝
@letty86 prajem skoré uzdravenie.......a nech to MAťka preškoší....ináč aj Maťko začína soplíkovať 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. okt 2014

@jacka keby si bola každý mesiac u doktorky, tiež by si to už vedela..... 😀 😀 😀 😀 😀 neteplotuje, sirupy ostali ešte z minulého mesiaca, tak som sa tam ani neunúvala....príde so soplíkom a domov príde s angínou, to už poznám..... 😝 😝 😝 😝 😝
@letty86 Maťko nech to ustojí..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre