• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
mäsko na paprike...a porovu polievočku

ideme aj my ..ale sa vrátime :sunglasses:
24. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme doma :slight_smile:

leni máme piate výročie :slight_smile: ..................pozerala som fotočky............krásavička je tvoja malá..........smejkuľko maličký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj aj my...konečne...ešte že fuka....robím prievan

ani však hod fotky...svadobne či ta spoznáme :slight_smile:
24. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééé jacka v tomto pc nemám uložené fotočky zo svadby :unamused:
ale niekde nájdem cd s fotkami,tak snáď sa mi podarí jednu hodiť :wink:
24. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás nefúka :frowning2: je dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale niekde v diaľke vidím mračná :wink: tak možno z toho niečo bude :slight_smile:
24. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mračna pošli ku nám....

len hod.....nech vidime :wink:

trochu vetríka posielam..ale len poobede.. :wink:
24. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli jacka,lebo sa tu uvarím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a na oplátku ti ja pošlem mračná :slight_smile:
ideme sa najesť a pojdeme si ľahnúť,strašna únava na mňa doľahla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, po maminke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............aj ja som zvedavá na svadobné foto :dizzy_face: ..........tu je horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,.........ale zajtra to má klesnúť na 20-25 st..............len na východe zasa ništ, tam stále pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nežartuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja chcem zimu :cry: :cry: ......však ja tu zomriem :cry:
24. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ideme do hajan....je mi fakt nejak blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......dúfam, že to prejde
24. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa teším na počasie..hlavne to ochaladenie..ako minulý víkend...trochu pofukalo a tým to haslo..

leni trochu vánku jej možeme poslat,nie??? :wink:
24. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to vážne?..žeby už?

dobru noc.... :pensive:
24. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan pošlime jacka :wink: ...........veď ja by som aninke aj to ochladenie dopriala :frowning2: .......ale tí mudri metroši, že nie, že tam teplo..........aninka uuuuuuuž???!!! :fearful:
24. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len trochu aby aj nám ostalo :grinning: :grinning:

a teraz ide spat kde sme zvedavé...že? :wink:

neboj aj tam príde chlad..možno :grinning:
24. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak nic nechce...........ešte 2 hoďky :confounded: :confounded: :confounded: ...........
24. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky,ako sa mate???Je tu niečo nove??
Leninka hodiš mi v skratke info čo tu je nove???dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
Boli sme sa včera kupat v galandii bolo suprovo,cela som zoškvarena ale som pekne opalena dohneda :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj leni rýchlo to ubehne..a zajtra už víkend a potom ešte jeden týžden a hurááááá :wink:

čau siwi :wink:
24. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka awojky :wink:
24. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde sa táraš... :slight_smile: ako s malým ..už ste boli u všetkých dr.?
24. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi!!! :slight_smile: .......ako bobček malý??? :fearful: .......čo nové???...........aninka má vodičák!!!!!! :slight_smile: .........a dnes oslavujú s mužom 5. výročie sobáša!!! :slight_smile: ......a možno už bude rodiť, necíti sa dobre :frowning2: .....Davidko sa zmenil na Danielka alebo Danielku :wink: .......my už máme konečne dovču - Korfu......... utka, stíha kuk až večer.........to je asi tak všetko...........jacka, nezabudla som nič????
24. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka no mam čas????stale sa tulame,heheheh :slight_smile: .No simonko je zdravy len strašne kašle.Už mame všetkych lekarou vybavenich akurat že 2 su na dovilenke :unamused:
24. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenika dik za info :wink: :wink: :wink: .Tak korfu no super :wink: :wink: :wink:
Aninka tak gratulujem k všetkemu :grinning: :grinning: :grinning: .Si šikulka :wink: :wink: Rodit,už?? :confused: :confused: :confused:
24. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no zabudla si že ma beret zo sebou :grinning:
24. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt beriete :angry:

ale v skratke super.... :wink:

veru aninke sa to kráti..len teraz spí tak nevieme ništ
24. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka :grinning: :grinning: :grinning: .Idem si hodiš šlofika,dnes idem do roboti,nece sa mi :unamused: :unamused: :unamused: :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudla, to je samozrejmé!! :sunglasses: ...........počítam s tým :sunglasses: .............siwi, povedz mi keď upratuješ ako dlho ti to trvá????.........na fotkách to vyzerá, že ste hračkami a serepetičkami založení od podlahy po strop :sweat_smile: .........
24. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A čo je Aninke??už ma bolesti?? :confused: :confused:
24. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka ked upratujem tak všeeeeeeeeeeeeetko dam na postel,hehehehehhe :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaa.Mangel ma od dneska dovolenku 2 tyž. takže neviem kedy sa sem dopracujem :wink: :wink: Pekny dniček cicušenky moje :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi tak zas o týžden..to aninka bude mat aj Sabínku domka :slight_smile:

ani vstávaj!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
24. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok