• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@katka1819 ..kebyže mám pred nosom domáci kalendár tak zistím :wink: .............takže bude pááááááááááárty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
akútnu hluchotu poznám :sweat_smile: u mojich detí bežne ...aj od istej doby mám tento syndróm aj ja :grinning: :grinning: :grinning: hlavne keď niečo chcú a predtým neposlúchali :wink:
17. okt 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 moji si kreslia....chcem s nim von..ale stále prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....vodník!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............gumáky mu kúp :wink: .............nosí ten krížový pás?.....
17. okt 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja to tiež robím..potom mám chvosty za sebou........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj tu pršííííííííííííííííííííííííííííííííííí od rána ránového :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ideme do ZA kúpiť matulovi darček tak tam sa trošken odviažeme :grinning: hlavne ja
17. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 však nech si kúpi....ja sama on tééééž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................ano ano......aj ked celkom nechápem načo mu to je v aute...... :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale nevadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 kedy ideš?....čo ideš?...
17. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočkýýýýýýýýýýýýý musím ísť pozrieť krpca bo sa vybral hore na poschodie na prieskum :grinning: ....
17. okt 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..aj tu je tak hnusne, brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a zajtra mám byť vraj zasa krásny deň :sunglasses:
17. okt 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka kedy - o 16tej hodke ,Kam - do ZA ,čo - ešte neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo mi šprngne do nosa :grinning:
17. okt 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ľadviňák je aj u nás povinná výbava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........strašne sa hýčkajú tie chlapiská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .....v Tescu majú teraz všeličo v zľavách :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. okt 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ja s nich mriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 juj ......to aj ja takto kupujem..čo mi padne do očí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @katka1819..........priznám sa, že ja absolútne neviem chodiť po obchodoch :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............zvyčajne nič neviem nájsť a potom čím viac chodím tým je to horšie a som z toho potom max znechutená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 toto neznášam ked len chodím a nič nevidím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................potom je už lepšie odísť preč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nakupovanie pre mňa nočná mora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....však včera som horko-ťažko Laurinke kúpila tričko a legíny..........a to som ešte nezačala vianočné nákupy...pomoc :confounded:
17. okt 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dobre mi bolo s vami, ale už hádam na čase ísť domov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ešte to strihnem cez Lidl :grinning: ...kúpiť pečivo a potom už fakt ohnivá čiara domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........

...majte sa krásne pekný víkend všetkým!!!...pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 muž vie dobre kupovať.....mna to celkom nebaví :grinning: :grinning: ,,,vianoce ani nespomínaj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. okt 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj vám........len aby si ostala pri pečive :slight_smile: :wink: ....pa pa.......
17. okt 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže možem už aj ja zmiznut............. :wink: :wink: ...čo si budem sama sebe písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
noooooooo som sa trochu odmlčala ..musela som zahnať kalamitu ... Matulo v kúúúpeľni :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
aj ja Vám prajem pekný víkendík :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som sa narehotala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás nakupujem len ja...mojho chlapa by tam museli párom volov ťahať..... :confounded: :confounded: :confounded: ...no...aspon mi nekomentuje, hlavne že zaplatí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekný víkend....
17. okt 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No prvu dostal,lebo nemal na geometriu pravitko a večer dom sa ho pytala,ci má,povedal že hej.Druhu ma z vlastivedy-všetci dostali,lebo vraj rozpravali.Tretiu dostal,lebo bol tyzdenik a musel ist skontrolovat šatnu a niekto tam mal rozhadzane topanky,tak musel zistiť kto a kým zistil,zazvonilo,prisla ucka a nemal pripravene veci na hodinu.A stvrtu,na plavání mali minutu ticha,spoluziak ho bil a on mu povedal,nech prestane.Tak dostal od trenéra trest,musel chodit okolo bazena a ucka mu za to dala poznámku.Mám pocit,že ho ucka nemusí...
17. okt 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@utka no paráda....takéto poznámky.............ja mám presne taký pocit pri MAťkovi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko ved to hlavne že daju peniažky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jááj moj muž umiera......má smrtelnu chorobu.............idem si to užiť..:stuck_out_tongue_closed_eyes:........:grinning:.....utekám preč od neho..:grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka akú má chorobu?Soplik či kašlik?
18. okt 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka Zuzi...predbehla si ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka rýchlo od neho utekaj...aby si so splavým nosom nemusela liečiť aj jeho a aj deti..... :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :frowning2:
18. okt 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......
@denisenko ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .mám pocit že jedno jeho dieťa už liečim :grinning: :grinning: :grinning:............asi sme nie dosť daleko ušli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....aj dnes od neho mizím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka kašlík .....a začína aj druhá soplík....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. okt 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 všetko najlepšie.........vela zdravíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok