Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. okt 2014

@katka1819 ..kebyže mám pred nosom domáci kalendár tak zistím 😉 .............takže bude pááááááááááárty 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
17. okt 2014

akútnu hluchotu poznám 😅 u mojich detí bežne ...aj od istej doby mám tento syndróm aj ja 😀 😀 😀 hlavne keď niečo chcú a predtým neposlúchali 😉

jacka
17. okt 2014

@katka1819 moji si kreslia....chcem s nim von..ale stále prší 😝 😝 😝

leninka75
17. okt 2014

@jacka ....vodník!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...............gumáky mu kúp 😉 .............nosí ten krížový pás?.....

jacka
17. okt 2014

@katka1819 ja to tiež robím..potom mám chvosty za sebou........ 😝 😀 😀 😀 😀

katka1819
17. okt 2014

@jacka aj tu pršííííííííííííííííííííííííííííííííííí od rána ránového 😝 ale ideme do ZA kúpiť matulovi darček tak tam sa trošken odviažeme 😀 hlavne ja

jacka
17. okt 2014

@leninka75 však nech si kúpi....ja sama on tééééž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................ano ano......aj ked celkom nechápem načo mu to je v aute...... 😅 😅 😕 😕 😀 😀 😀 😀 .......ale nevadí 😀 😀 😀 😀

jacka
17. okt 2014

@katka1819 kedy ideš?....čo ideš?...

katka1819
17. okt 2014

kočkýýýýýýýýýýýýý musím ísť pozrieť krpca bo sa vybral hore na poschodie na prieskum 😀 ....

leninka75
17. okt 2014

@jacka ..aj tu je tak hnusne, brrrrrr 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....a zajtra mám byť vraj zasa krásny deň 😎

katka1819
17. okt 2014

@jacka kedy - o 16tej hodke ,Kam - do ZA ,čo - ešte neviem 😝 čo mi šprngne do nosa 😀

leninka75
17. okt 2014

@jacka ..ľadviňák je aj u nás povinná výbava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........strašne sa hýčkajú tie chlapiská 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

leninka75
17. okt 2014

@katka1819 .....v Tescu majú teraz všeličo v zľavách 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
17. okt 2014

@leninka75 detičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........ja s nich mriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. okt 2014

@katka1819 juj ......to aj ja takto kupujem..čo mi padne do očí 🙂 🙂 🙂

leninka75
17. okt 2014

@jacka @katka1819..........priznám sa, že ja absolútne neviem chodiť po obchodoch ☹ ☹ ☹ ☹ .............zvyčajne nič neviem nájsť a potom čím viac chodím tým je to horšie a som z toho potom max znechutená 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
17. okt 2014

@leninka75 toto neznášam ked len chodím a nič nevidím.... 😝 😝 😝 😝 😝 .................potom je už lepšie odísť preč 😝

leninka75
17. okt 2014

@jacka ..nakupovanie pre mňa nočná mora 😝 😝 😝 😝 .....však včera som horko-ťažko Laurinke kúpila tričko a legíny..........a to som ešte nezačala vianočné nákupy...pomoc 😖

leninka75
17. okt 2014

..dobre mi bolo s vami, ale už hádam na čase ísť domov 🙂 🙂 🙂 ...ešte to strihnem cez Lidl 😀 ...kúpiť pečivo a potom už fakt ohnivá čiara domov 😵 😵 😵 😵 ..........

...majte sa krásne pekný víkend všetkým!!!...pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
17. okt 2014

@leninka75 muž vie dobre kupovať.....mna to celkom nebaví 😀 😀 ,,,vianoce ani nespomínaj 🤐 🤐 🙄 😅

jacka
17. okt 2014

@leninka75 aj vám........len aby si ostala pri pečive 🙂 😉 ....pa pa.......

jacka
17. okt 2014

takže možem už aj ja zmiznut............. 😉 😉 ...čo si budem sama sebe písať 😀 😀 😀 😀

katka1819
17. okt 2014

noooooooo som sa trochu odmlčala ..musela som zahnať kalamitu ... Matulo v kúúúpeľni 😅 🙄 😝 😉 😀
aj ja Vám prajem pekný víkendík 😀 😀 😀

denisenko
17. okt 2014

som sa narehotala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u nás nakupujem len ja...mojho chlapa by tam museli párom volov ťahať..... 😖 😖 😖 ...no...aspon mi nekomentuje, hlavne že zaplatí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekný víkend....

utka
17. okt 2014

No prvu dostal,lebo nemal na geometriu pravitko a večer dom sa ho pytala,ci má,povedal že hej.Druhu ma z vlastivedy-všetci dostali,lebo vraj rozpravali.Tretiu dostal,lebo bol tyzdenik a musel ist skontrolovat šatnu a niekto tam mal rozhadzane topanky,tak musel zistiť kto a kým zistil,zazvonilo,prisla ucka a nemal pripravene veci na hodinu.A stvrtu,na plavání mali minutu ticha,spoluziak ho bil a on mu povedal,nech prestane.Tak dostal od trenéra trest,musel chodit okolo bazena a ucka mu za to dala poznámku.Mám pocit,že ho ucka nemusí...

jacka
18. okt 2014

ahojte.......

@utka no paráda....takéto poznámky.............ja mám presne taký pocit pri MAťkovi.... 😝
@denisenko ved to hlavne že daju peniažky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jááj moj muž umiera......má smrtelnu chorobu.............idem si to užiť..😝........😀.....utekám preč od neho..😀 😀 😀

utka
18. okt 2014

@jacka akú má chorobu?Soplik či kašlik?

denisenko
18. okt 2014

@utka Zuzi...predbehla si ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka rýchlo od neho utekaj...aby si so splavým nosom nemusela liečiť aj jeho a aj deti..... 😀 😀 😀 😠 ☹

jacka
19. okt 2014

ahojte......
@denisenko ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .mám pocit že jedno jeho dieťa už liečim 😀 😀 😀............asi sme nie dosť daleko ušli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....aj dnes od neho mizím 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka kašlík .....a začína aj druhá soplík....... 😝 😀 😀

jacka
19. okt 2014

@katka1819 všetko najlepšie.........vela zdravíčka a lásky 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre