• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 oslávencovi prajeme všetko najlepšie...
19. okt 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. okt 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.......... :slight_smile: :wink:

@katka1819 jéééééééj aká pekná tortička....určite aj chutná............čo dostal k narodeninám? :slight_smile:
20. okt 2014 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....................

@katka1819 ....drobcovi prajem všetúčko najlepšie a posielam cmuuuuuuuuuuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...kati si šikulka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............čo ste nakoniec kúpili v ZA??
20. okt 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ako ten tvoj, už je jednou nohou v hrobe či ušiel hrobárovi z lopaty? :grinning: .....
20. okt 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka...to poznámky v pohode!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. okt 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...........super zážitok mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....cez víkend sa mi rozštiepil zub na dve polovice a dnes mi to zubár ťahal pekne po jednom koreni...zážitok!!!!.................som povedala, že radšej 10 cisárskych ako jedno takéto vŕtanie sa v hube :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@jacka nakoniec sme mu kúpili parááááádnu garáž s výťahom a s dráhou a domček pre šmolkov :grinning:
20. okt 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 zubíííííííííííííííííííííííííííí brrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. okt 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@katka1819 Maťulkovi dodatočne všetúúúúčko naj, naj, naj..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásna tortička.... :dizzy_face:
@leninka75 aj mne štrajkujú zúbky tento víkend...mi hovor čosi...musím k zubníkovi, ale nemám kedy..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! -..............

@jacka ................Jani halooooooooo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
21. okt 2014 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 @denisenko.....tuším, že máte tiež zubaté skúsenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ....zúbky ťa začali bolieť???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......................otrasná bolesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2014 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
............inak hlásim "A" do konca týždňa com v CZ - Litoměřice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................držte sa tu :slight_smile:
21. okt 2014 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....
@leninka75 halo lololo.....halo lalala......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tu som...ale včera sme boli ešte vychutnať ako tak teplo na korčuliach......a bola tu nehoda........tak sme mali podívanu :wink:
21. okt 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 dáš aj fotočku na garáž :slight_smile:
21. okt 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooj :slight_smile:
dnes sme boli na kardio kontrole s obidvoma chlopami a teda záááážitok ešte dobre že až za 2 roky zase na kontrolu máme ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ja v kalendáre poznačené že 22.10 a my sme sa tam dohrnuli dnes 21.10 :sweat_smile: neviem čo ja som mala vsugerované že 21 tak 21 :grinning: no ale nás neposlali domov našťastie to by som mala výplach doma od starého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. okt 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....

@katka1819 juj to muselo byť radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2014 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: nikoho nikde........ :frowning2: :frowning2:
22. okt 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka priam som prišla :wink: :wink: :wink: :grinning:
22. okt 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tu taký šupák v noci bol na strešných oknách samé listy popadané a prilepené :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda aj teraz sa zlieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude deň ...doma zavretý :rolling_eyes:
22. okt 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa nestretli :grinning: :grinning: :grinning: .........................tu našťastie nefukalo......škoda že im vyšlo počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 drobec ako v školke?....
22. okt 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidím ťa :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. okt 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
@katka1819 tá garáž...super...ja som chcela takú ešte Deniskovi, ale...už bol dosť veľký.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zlievak....v noci tak zahrmelo, že som sa ešte pol hodinu triasla....a tie šupy zlievaky...že koniec sveta a hotovo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simonko má posledné 3 dni svoje dni a zavretý doma....hodím si rovno mašľu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...načo chodíte na kardio? :confused:
@leninka75 tak si uži výlet...asi pracovný, predpokladám.... :wink:
22. okt 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved počkaj...kým doťukám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aká nehoda?....dúfam, že nie vy..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a mužík ešte žije??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ešte stále platí že na 3 dni môžem dať ospravedlnenku aj ja????? :confused: :confused: :confused: :confused:
22. okt 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: nepočkám ...ved ty si ako blesk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok