• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@katka1819 a jeje........ešte že si upozornila že to nie je pre slabšie povahy.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj u nás pomaličky.....ale hádam do vianoc to stihnu ...chodia len na víkendy......... :slight_smile: ....tá farba vyzera ako naša...idete dať aj rámy??.............ja neviem čo pojde na spodok......zabudla som názov.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj rámy sme chceli my baby ale chlapom sa to nechce robiť vraj prplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....hovoríme o rámoch kolo okien však :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ano ano... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....škoda že ich tam už nedáte.....mne osobne sa to viac páči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: ..prplačka.......mne sa nezdalo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: išlo im to celkom fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa vyslniť.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. okt 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...................... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: .......................máte riadny domisko teda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 3 dom moja :slight_smile: 3 rodinky ...
28. okt 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
oooooooooooooozaj segra čaká 2 babu volať by sa mala Linda ak si to nerozmyslí :wink: :slight_smile:
28. okt 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
to je nádhera....zas nehoda......všetko to ide cez nás..policajti v ...... :angry: :angry: a :angry: ani poulične nesvietia.......ešte že nám suseda požičala vestu aby sme došli :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. okt 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 blahoželám sestre........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kedy má termín................................................to kto všetko býva v troj dome?.....to je tvoj či váš ....či koho dom.... :slight_smile: :slight_smile: že som taký zvedavá :slight_smile:
28. okt 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aaaaaaaaaaale no však to poviem zvedavec :wink: no moja mamina s ocinom :slight_smile: potom my akože Mištrík family :slight_smile: a brat s rodinkou :slight_smile: toť všetko ...každý má svoju bytovú jednotku ,svoj vchod a svoje všíííícko :grinning:
28. okt 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka jo a segra má termín 14.2 2015 :grinning: a bratova nastávajúca má termín 21.5 2015 :grinning: to som ešte tiež nespomínala alebo aj áno :sweat_smile:
28. okt 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!!!....................

@jacka ...to ste mali pekný adrenalín !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

@katka1819........blahoželám obom!!!............segra bude mať malú Valentínku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....dnes máme rande na fare ohľadne prijímania......som zvedavá čo to bude všetko obnášať :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
29. okt 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@leninka75 vikus už teda riadne zarezava, uz sa mali po 30 otazku naučit
@katka1819 babatka :dizzy_face: ja som si teraz, ked sme boli u svokry, pomojkala malu Ivku, bozinku, dvojmesačne babo, neverila som, ze moje deti boli take male, tak to uteka :frowning2:

dnes ma matko v skolke helowen,večer o pol 6 budu mat v priestoroch skolky....hadam to mini deti zvládnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. okt 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..no ....ja som ich raz šupla do strašidelného zámku....na jarmoku..........si ich mala vidieť ako vyzerali ked vyšli...ešte nám aj vstupní vrátili :grinning: :slight_smile: :wink: .......takže ja som so strašidlami skončila :grinning: :grinning: :grinning: ............................................ved tak ešte šup na jedno bábätko.....taká maličké vonavučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 to su super termíny----........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................a idete aj na svadbu??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nejak som nie v obraze..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aký adrenalín??................nebudeš mať dovolenku ked su prázdniny??? :slight_smile:
29. okt 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto sa stalo ked odklánali dopravu cez nás......a ešte tu aj kamion zapadol......policajti tu blikali to 21h :stuck_out_tongue_closed_eyes: den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.cas.sk/clanok/297853/motorkar-lubomir-33-stratil-rovnovahu-a-narazil-do-nakladiaka.html/
29. okt 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............ten prechod cez cestu domov som myslela adrenalínový :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............ako ma ty už poznáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...jasan mám od zajtra dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ideme do Liptovského Jána na taký predĺžený hallowenský víkend....baby sa už nevedia dočkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka svadba .... neviem teraz to bol rok čo bratovej priateľke mama zomrela ...tak preto o svadbe nebolo ani reči ...ale už som sa jej nenápadne pýtala že čo ...no uvidíme ,ale keď bude tak len o dvoch svedkoch bez oslavy tak si to praje ona ...brat by chcel aj s oslavou no uvidíííme ...každopádne taká mini svadba ...žiadna veľká sláva ...teda nem šaty nem štokle :sweat_smile: :wink:
29. okt 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafteeeeeeeeeeeeeee zajtra kuknem :dizzy_face: :wink: :grinning:
29. okt 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jej vy sa idete tulať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa hádam aj fotos dožijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................................tu je celkovo "sranda" prejsť na druhu stranu..kedže o prechodoch tu možeme len snívať...kedže ani chodníky tu nie su.........no a ma napadalo...ked muž sa rozbehol.......že asi odtialto tak skoro nevypadneme :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@katka1819 fu ha...... :frowning2: smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........ja som mala tiež malu svadbu.....a všetci boli spokojný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 len kukni kukni.......ja tiež zakukám :grinning: :slight_smile:
29. okt 2014 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moja pekný čo je s tebou??.....všetko o.k?.........dávno si tu nebola...ani na fb som ťa nezazrela.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo to ??
29. okt 2014 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:

fuj aká hmla vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2014 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooooooože strašnéééé ...oddnes nepúšťam Peťa samého do školy a zo školy ... http://www.cas.sk/clanok/297944/stovky-ludi-su-na-nohach-dve-nezvestne-sestry-9-7-hladali-celu-noc.html
30. okt 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je len toj kúsok od nás ... :frowning2: ja by som umrela strachom o deti ... nemôžem myslieť na nič iné :pensive: .... pa babule
30. okt 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
helowen dopadol paradne, matulko bol kostrička, taka chutna...znie to sice divne, ale chápeme sa :grinning: ....mali tak krasne vyzdobenu skolku, tekvičky, baloniky....v takom milom duchu, neprehnali to nejak do strasidelnej podoby.....hudba im hrala, tak si zatancovali :slight_smile:
@katka1819 :frowning2: :frowning2: ani nevrav, hroza :frowning2:
@leninka75 užite si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka normalne som muza prehovarala, ci nedame este jedno babo :grinning: ale rýchlo ma to prešlo, ked som si tie place predstavila.....ta malinka taaaake kludne a pokojne babo.....som sa nevedela dočkat, kedy vstane......a ked bola hladna, tak taky jemny plac, to tie moje babiky ked boli male, jaj, tak to riadne vresky :grinning:
30. okt 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok