• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses:
@katka1819 dik za info :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko ty čo tak tajne......oslava ako dopadla...?.... :slight_smile:
@leninka75 vy ste ako oslávili?
4. nov 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@denisenko chalanom dodatočne všetko najlepšie k meninkám...
@leninka75 j Laurinke všetko len to naj... k narodeninkám. Keď som čítala o vašom víkende, to akoby ste ani na SK neboli :grinning:
4. nov 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :slight_smile: nám tu od včera taáááák fučí...aj ten signál na net je......bez komentára.... :angry: :angry: :angry:
@jacka oslava???......dobre...až na to, že ja som si zlomila plombu...jedla som chlebíček a tak nešťastne som zahryzla...teraz zas umieram......bolí to jak šlak....ešteže som bola v utorok u zubníka, musím tam ísť zas...do paroma....len mamina behá po doktoroch, tak musím počkať, aby mi postrážila Simonka..... :pensive: :pensive: :pensive:
@utka dakujeme....
4. nov 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
4. nov 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja som si tak na pagaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: zradne je to pečivo...tak sa drzkaj
4. nov 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka @denisenko .............ďakujem za prianie!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka ..jedine tie hory boli slovenské :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. nov 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........oslava dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............večer mi Laurinka šepkala, že by ešte chcela darčeky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........zlatko malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ............no to poteší!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................hlavne keď si bola nedávno..................to sa ti zlomilo to čo ti nedávno robili?...........
4. nov 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..........ozaj už máme termín prijímania .............31.5. 2015 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......
4. nov 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vidis, sa pochlapil farar nakoniec :grinning: :slight_smile: my tiez v máji, ale neviem este presný datum
4. nov 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie, ten nie...ale plomba vedľa, asi jej narušil statiku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už som ju tam mala....dobrých 20 rokov....
4. nov 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdáááááááááááár :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :dizzy_face:
4. nov 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 zdáááár..... :grinning: :grinning:
4. nov 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,môžem sa k vám pridat?
4. nov 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!!.................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......aký fičák je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....nám včera aj elektrina vypadávala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........................

@denisenko ..............držíš sa?...............stále bolí? :frowning2:

@letty86 ....farárko sa aj na čaj pozval do rodiny :wink: :wink: :wink: .............a ženám rozdal papiere s 20-tkou rád ako preukazovať manželovi lásku............zapamätala som si, že mám manželovi po príchode z práce dožičiť aspoň 15 ticha a pokoja s vyloženými nohami, aby si mohol oddýchnuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...........a ďalšie, že mu mám dať priestor, aby sa vyrozprával a klásť doplňujúce otázky, aby mal pocit, že sa o neho zaujímam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...................ešteže som tak sedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................
5. nov 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@musla12 ....ahoj!!...............môžeš čoby nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............len my sme zvedavice, tak nám niečo osebe povedz :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. nov 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka......ahoooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........vidím ťa :dizzy_face:
5. nov 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako ako si ma videla....ved ja na tajno som tu bola :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@musla12 možeš....suhlas s
@leninka75 sme zvedavice :grinning:
5. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...ste pýtali fotos........... tak teraz vás to ani baviť nebude toľko pozerať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ............ja mám oči všade,... :grinning:
5. nov 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: náááás to bavííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...inak....bolí...ale len sem tam...ale ked už, tak to stojí za to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zas na tajnáša??? :grinning:
@musla12 ahoooj
5. nov 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a že ako...presne viem, prečo nechodím pravidelne na kona...včera som tu bola pol dna...a dnes...že 50 upozornení.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dáme kávičku??? :confused: :dizzy_face:
5. nov 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 no tie rady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
super fotky, uplne krásne všetky :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka jaaaj, už si dnes odhalená :grinning: :wink: :slight_smile:
5. nov 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...ešteže existujú pirule od bolesti!!!.................platí ešte kafčo?....akurát som skončila s učením, tak by so si dala :dizzy_face:
5. nov 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ďakujem!!! :wink: ............tie rady na 100% písal chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja práve pijem.... :wink: :wink: :wink: horúcu a čiernu...bez cukru a mlieka....
5. nov 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 o tom nepochybujem :sweat_smile:
@denisenko ej, ja som skor taký kakaovníček, nez kávičkár :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len s kopou mlieka a len nescu a cukor uz asi rok nedavam a asi rok mi poriadne nechuti :sweat_smile: ale do kávičkovania, dámy :slight_smile:
5. nov 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok