• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@denisenko zájtra dáme kávičku......ja som mala dnes perno.....varila som palacinky a MAťko chcel parené buchty........potom periny som prezliekala......rýchlo do obchodu reklamovať Maťkovi topánky......zišla farba z podrážky.....ked to videli v obchode tak nechápali.......to tam hodinku okukovali...... :angry: ...hlavne že prachy dali .....bleskom pre Peťka......Maťka........a poobede von pokial je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........ešte som požehlila....deti som pohádzala do vani....... a teraz mám klud..pokial muž nepríde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ako zubky? :frowning2: :frowning2:......ako deti.......čo máte nové?......
@leninka75 žeby od teba bolo srdiečko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem pokukať fotočky......pokial nepríde pracujuca trieda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 si nám dala zabrať....:grinning:...............pekné fotočky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....v poslednej chvíli akurát počujem muža prísť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka sa nevyhováraj na muža..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj ani doma nebol a tiež som nemala čas.... :grinning: :grinning: :grinning: chodíme teraz pešo, Simonkovi sa prestáva páčiť kočík....len..ja dolu, ja dolu....ideš pešo? ideš pešo....??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už viem, čo chce...ale takto nám trvá cesta do obchodu a spiatky miesto 45 minút....2 hodiny a viac....to vieš, kolko lámp je poceste, ktoré treba objať?...koľko smetiakov, ktoré treba pobúchať?....a to nehovorím o každom kamienku na chodníku.....
5. nov 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jáááj..sa už celkom teším...padne november a možno už bude moja polovička doma....strááášne by som chcela na víkend do Prahy...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako máličko mi stačí k šťastiu, že?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne niekam vycestovať, moje staré túlavé nohy sa ozývajú čoraz častejšie.... :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko ............aj aj takú kávičku najradšej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............takú bez ničoho a horúcu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............Peťo ešte kosí??................jaaaaaj tie nekonečné cesty z obchodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............poznám :wink: .... a veru občas by som to celkom brala späť......boli to pekné časy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka.............ku mne neprídeš čo to porobiť?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:.............kávičku uvarím :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:...............to fakt zišla farba?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...................to dáke boty z Lidlu?
6. nov 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :slight_smile:
6. nov 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....
6. nov 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no fakt.......čierna podrážka ostala hnedá......predavačka si išla oči vyočiť...že tu dlho robí ale toto ešte nevidela......nie nie v deichmane.......................pre kávičku urobím čo budeš chcieť......akurát som si doniesla na stol...mnam........dufam že zaberie začína ma pobolievať hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko poznám.....a skalky ju najlepšie v puse...........alebo ich napchá do vrecák a potom ja ich periem ako o život :grinning: :grinning: :grinning: ................................sa musím na niekoho vyhovoriť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...muž je na to vdačný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
............dievčatá aj u vás bolo ráno tak teplo???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................ja už povyťahované zimné veci a aha ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............nie že by mi to nevyhovovalo, kľudne aj do vianoc tak môže byť......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...žeby som si aj ja uvarila??? :wink: .................nechystá sa ti návšteva keď ťa hlava pobolieva?
6. nov 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ááá už mám po......v pondelok odišla....ktovie či nie dozvuky.....alebo ........striguna chce silou mocou prísť...........tak som mužovi vyčistila žaludok.........teraz na man nemluví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj tu bolo teplo.......a zimné som zas odložila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......navarím...len povedz čo.....
6. nov 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .................takže máš doma kľud a pohodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................a čo sa stále pchá?? :fearful: .................to je tak strašne zvedavá?.............a ako často vlastne ku vám chodieva?
6. nov 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: :wink: veru teplúúúčko...som dala Niskovi do školy Protetiky,...také poltopánky, čo nosil celú jesen...a kričí mi z ulice, že si pripadá, akoby mal papuče, lebo už nosil vysoké.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 veru..ešte kosia..tento mesiac a konečne už hádam bude klud....kukurica :slight_smile:

tak...a na dnes sa lúčim, idem poobede so Simčom k našim...busom, to bude zážitok...a zajtra ráno k zubníkovi, už sa to nedá vydržať, ani ibalgin nezaberá...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak moc nepíšte, nech nemusím zas veľa čítať...nejako leniviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....tak šťastnú cestu bez nervičiek ti prajem a už nech je rýchlo po bolesti...pa, pa :slight_smile:
6. nov 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prečo ideš busom?......tak sa držkaj.... :slight_smile: :slight_smile: ....sa ozvi ako si dopadla.... :slight_smile: .............a Denisko bude s kým?
6. nov 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to mám .....dva týždne pokoj.........idem si to vychutnať....MAťko chce na plavošku :grinning: :grinning: :grinning:

ja nechápem čo sa tu furt pchá.......ved nechodila.....zvedavá....keby sa radšej o vnučatá viac zaujmali........ :angry: :angry: :angry: :angry:
6. nov 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
7. nov 2014 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. nov 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile:

@jacka ............čo vieš, možno toto bude nový začiatok a začne chodiť pravidelne :sweat_smile: ................
...............a idete na plavošku, či nie? :slight_smile:
7. nov 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ale jaká frišká (=rýchla) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. nov 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ........všimla si si ako sa tá nová zľakla, keď sme povedali, že sme zvedavé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja jej začnem chodiť pravidelne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja budem utekať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ona bola odsudená na zánik hned na začiatku......................dnes sme nejak skoro vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 neviem či pojdeme...kedže cez víkend tu máme pracantov
7. nov 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...kedy ste vstávali?........koľko toho ešte treba na dome urobiť?
7. nov 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 muž ma ráno zobudil ked odchádzal tak tresol bránou :angry: :angry: :angry: ....od pol 6tej ja a deti docupitali zamnou :angry: :angry: :angry: .................................na dome?....ešte hodiť farbu z predu.....okolo okien.......a z jednen bok ešte nie je vobec......ale tam nejde polystyrén....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................už tu mám ponorkou nemoc...nikam nejdeme.......ale sa bojím toho že ked skončia..........kde bude prvá cesta :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak radej nech robia aj do vianoc :grinning: :grinning: :grinning: a potom znovu :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. nov 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Vidím, že máme novú júlovku...
@musla12 tak nám niečo o sebe a o rodinke napíš...
7. nov 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby lenže ja nemám nikoho v júli :frowning2: tak radšej tu už neprídem
7. nov 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok