• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@jacka ...........zlatý ten tvoj chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............to si píš, že sa tomu potom nevyhneš :frowning2: ...........

............pekný víkend dievčatá :slight_smile:
7. nov 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ONLINE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahooooooooooooooooooooj :dizzy_face:
8. nov 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetkým kto mal sviatoček a oslavovalo sa dodatočne prajem Všeeeeeeeeeetko najlepšie :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ženy mám takú že intim otázku ....ako sa chránite pred tehu ? používate antikoncepciu...vnútromaternicové teliesko .... a @denisenko ten krúžok Nuvaring či ako sa to ... skúsenosti ? ....ja práve zvažujem vnútromaternicové teliesko ,ale keď si prečítam tie upozornenia na tom mega letáku čo mi dal gynekóg .... všetky čo pri tabletkovej + infekcie -sepsa a bežné mimo menštruačné krvácanie :confused: :rolling_eyes: preto ju zvažujem lebo zabúdam brať tabletky :sweat_smile: a potom to mám teda poriadne rozhádzané :pensive: som mužíkovi navrhla keď už nechce 3 dieťa -vazektómiu ak som to správne napísala :sweat_smile: ... ja aby som brala nejaké tabletky a sajrajty ešte dobrých 10 rokov :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ste mali vidieť výraz jeho tváre :grinning: :wink: ale nedám mu stým pokoj ...
8. nov 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 my sme momentalne věrní prezervatívom,ale tiež zvažujem niečo iné,lebo z nich často mâvam mykózy...len neviem čo.Tabletky nechcem a nie sú pre mna ani vhodné keďže mám problémy s tou krovu. Ja som už uvažovala aj o sterilizacii...no neviem...
9. nov 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Dík za odpoveď na intim otázku :wink:
9. nov 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile:
@katka1819 moja....u nás žiadnu......viem presne ked ide ovulka.........nebudem sa napchávať tbl......a ani nič pchať do seba............
10. nov 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka .............ty sa normálne, že posmievaš!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. nov 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jááj ahojte..... :dizzy_face: :sunglasses:
11. nov 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....................nám konicám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ako sa máte?....čo si včera robila?
11. nov 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konicám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale s detmi vonku ...suseda si zlomila ruku tak bola doma...tak sme ju vtiahli von....ab sa deti mali s kým hrať :grinning: :grinning: ...................robila?....bola som sa potárať v obchodoch....ale nejak mi to nepálilo.....tak som šla domov...... :grinning: :grinning: :wink:
11. nov 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 moja včera si kde bola ked si tu skoro ani nebola? :slight_smile: :slight_smile: ...........................a vraj na katarínu hlásia zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........teraz neviem komu sa lepšie hralo či deťom alebo susede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..............zháňaš vianočné darčeky???..............aj máš predstavu?......poveeeeeeeeeeedz ja som zvedavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........pánečku hneď som brala kalendár a kukala, že kedy je Kataríny :wink: ................ešte nemáme prezuté auto, vy hej?........................aaaaaaaaaale včera tu bol des :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a vlastne bude ešte najbližšie 2 týždne, takže tu asi moc nebudem :frowning2: .............príde ku nám akreditačná komisia a dali sme si požiadavku na otvorenie nového študijného programu, takže nás budú lustrovať odpredu aj odzadu :sweat_smile: .......všetky papiere, labáky skrátka všetko musí byť tip-top....a ešte do toho mi skončila jedna zákazka, takže musím vyhodnotiť skúšku a napísať správu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............................
11. nov 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja som v nedeľu pritlačila baby, nech napíšu Ježiškovi, aby som vedela na čom som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a hlavne nech nestrieľam na slepo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..........geomag dostaneš normálka v Dráčiku aj v Alltoyse :slight_smile: ...............dobrá stavebnica len drahá jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak budeš mať veselo v práci........sa možeme rovno rozlučiť :slight_smile: :wink: :frowning2:

moji písali a kreslili už minulý týžden :grinning: :grinning: :grinning: .....ale z toho nič nekupim.....kombajn na dialkové....traktor...........tablet a také ........ :zipper_mouth: :zipper_mouth: ............................
11. nov 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tam su len malé teda čo som ja kuk......a ten druhý je len v BB a muž nemá čas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:....už maju jednu ...ale málo dielikov....sa im už minula fantázia...............drahé ale aspon si hlavu prečistia.......a iné nedostanu.......len oblečko......nebude taký štedrý.........nespím s milionárom....:grinning:
11. nov 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ale kukám, že na Mall.sk sú za fajné ceny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............ak môžem radiť choď do Dráčika omrkni si to naživo a potom objednaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...............prečo nieeeeeeeeeeeeee kombajn?????????!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................
11. nov 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tam som bola včera........nič som tam nevidela :frowning2: :frowning2:
11. nov 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 lebo už asi maju zo sto...... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ......na sučiastku :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: to je váženie :angry: :angry: :angry:
11. nov 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...presne málo dielikov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............moje baby to tiež dostali od švagra..rady sa s tým hrajú ale vždy je bitka o dieliky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
.....................akože nespíš s milionárom?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............si spomeň čo sa o vás po dedine hovorí keďže robíte fasádu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............sa tu teraz hráš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......blbá otázka :zipper_mouth: .....chlapci nechceli tie pištole Nerf??..............
11. nov 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nie je ten pravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 preto chcem také s viac dielikmi.....a čušia pri tom ako voš...... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok