• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 nie som zástancom takých hračiek.....ale jasné že chcú........to nech im kupi iný ježiško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 porad niečo z lístkového cesta.....Peťko má zajtra vstupienie pre starých rodičov.....aja chcem niečo rýchlo a dobré.........
11. nov 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........mňa to len tak napadlo, lebo robia tomu taaaaaaaaaaaaaaaake reklamy , že až :wink: .................aj ty máš s oblečkom taký problém, že Maťko by toho potreboval veľa Peťko ani nie lebo dedí?...............ja to mám tak s babami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............Karolínka teraz neskutočne podrástla....potrebuje skoro komplet šatník :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............
11. nov 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...baklavu?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..alebo z lístkového robím niečo na štýl osích hniezd......rozgúľam..posypem škoricou, vanilkou, grankom, jemne mletými orechmi (nemusia byť) a polejem roztopeným maslom.....zviniem do rolády..nakrájam na cca 1cm kolieska...rozložím na plech potriem vajkom a upečiem.....
11. nov 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 presne tak......som kupila Maťkovi topkánku a aj Peťko chcel ....ale dedí...má kopec vecí pre neho.....a potom plačká že aj on chce nové....a mne je ho luto.......ale načo kupovať....chápeš......veru aj Maťko podrástol :frowning2: :frowning2: ..nebiem akého dať smaila :sweat_smile: :sweat_smile:
11. nov 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to čo je baklava???
11. nov 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to som ešte neskušala....ja to nemám rada.....tak mám pocit že nikto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. nov 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..http://varecha.pravda.sk/recepty/baklava-fotorecept/10985-recept.html....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............ja to mám strašne rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....úplne chápem s tým oblečkom..aj u nás je to tak..............keď vidím ako Laurinka tiež čaká čo dostane..tie očičká čakajúce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....................
11. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som to dala do googla...to je náročné...a mám stoho len orech
11. nov 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak to som rada že sme na tom rovnako.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....a potom tie slzičk........a mne ste nič nekupili :cry: :cry: :cry:
11. nov 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............a to chceš sladké či slané koláčiky?.........robievam z lístkového aj mini pizze :wink: .....ale tebe ťažko radiť máte potravinové obmedzenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............
11. nov 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to je jedno.........ako robievaš tie mini pizze?....................................ale mám lístkové a od samej radosti neviem čo ním :frowning2:
11. nov 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dáme kávu? :slight_smile: :sunglasses:
11. nov 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....mini pizze robím rovnako ako tie osie hniezda len plnka je v poradí kečup + šunka + šampiňóny + rajčina (paprika) + strúhaný syr ...zvinúť roládu..nakrájať na kolieska...potrieť vajkom a upiecť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ............jaaj moja už nestíham od 9:00 začínam učiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............idem sa pripraviť, čiže vycikať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....možno neskôr ešte kuknem.... :wink:
11. nov 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dávaš tam aj to pizza korenie?...............asi to spravím....... :slight_smile: .............................tak nič dám si sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
ešte som toto našla......len neviem či to nebude http://varecha.pravda.sk/recepty/pudingove-satocky-z-listkoveho-cesta/26541-recept.htmltiecť :sweat_smile: :sweat_smile:
11. nov 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
@katka1819 ani ja ti v tom veľmi nepomozem
@jacka tie pizzove sú super, ako ti radi@leninka75....skus dať do googlu pizzove slimaky...tak je kopec receptov....ja davam kecup, sunka, alebo salama, kukurica, syr, obcas sampinonvy, pizza korenie nedavam , raz som kupila take palive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem si pokávičkovať....sama so seobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...majte pekný den :slight_smile:
11. nov 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..... :wink: ja zas nestííííham..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 ja mám ten Nuvaring....strčíš dovnútra a o 3 týždne vyberieš...nejako som si nevšimla, žeby to malo nejaké vedľajšie účinky.....takže mne vyhovuje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. nov 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!!...........

@jacka ...to čo taká zmeska smailov???????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. nov 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo si nakoniec urobila z toho lístkového??????............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .........aká bola kávička sama so sebou?? :wink:

@denisenko ...zúbok je v poriadku???..........ako Simko zvládol cestu?
12. nov 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..hu a mám ťa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@leninka75 to že sem nikto nechodí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................ešte nič teraz idem.......asi tam napchám lekvár....alebo mak..... :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako to??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 už tu nie som ....ale prídem......idem sa ich zbaviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
12. nov 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............doprdele tak ja som nikto, no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...a letty tiež :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok