• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 ale moja ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde bola
@letty86 tu som prehliadla.....beriem spät
12. nov 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ja idem dnes sama zo sebou kávičkovať......
@leninka75 sa na mna hnevá.....
12. nov 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ab si sa nehnevkala..... :dizzy_face: aj pre teba na dialku :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ............však ja sa nehnevám..len mi je to ľúto :frowning2: ..............vyzerá to mňamózne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....hneď by som si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.................vieš, že a ja sladké sa prudko znášame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Maťko pojedol ostatok :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ešte stále sa máte tak v láske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................Peťka som nechala v školke......doniesla jedlo a zdrhla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..si to s Maťkom vybavím :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............nič mi nenechal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............čo si dala do tých taštičiek?
....................však tú lásku na mne aj stále vidno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................
.....................drobec asi hádam ani nevšimol, že si zdrhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile:
@leninka75 som bola u zubára len v žiline.....konečne mám dobrého a nie až tak drahého...ale....zoberie ma až od apríla, lebo má ppppllllnnnooo...ale dovtedy budem u mojho, tak som rada aj tak..... :wink:
@jacka...ja sa so sladkým pečeným nemusím..ale tie slané....neostalo???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a hurá, hurá...kúpila som Simčovi na Ježiška veľké smetiarske auto...a pre neho je to všetko, lebo ked dostane viac, nevšíma si to....tak jedno húkajúce autíčko dostane na Mikuláša, lebo on sladké a ovocie nemusí a na Vianoce smetiarov..... :slight_smile: Denko chcel vláčiky, ale všetky "lacné" /do 60E/ už má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by si prial lietajúcu helikoptéru......
12. nov 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a zlatý klinec dnešného dňa...Simčo sa bol dať strihať...neviem, kto trpel viac...či on, ja alebo kaderníčka.....strihať mykajúce sa dieťa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Peťko dostal vlani smetierske........aj s košmi....... :grinning: :grinning: :grinning: tooolko radosti...............Simonko držal poslúchal?...................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................to boli pizza slimák........a kedže Maťko nelubi mak :frowning2: :frowning2: tak tie padli za obeť................a makové si počklai na Peťka....a mužovi omrvinka :grinning: :grinning:
@leninka75 čosi......sa mu to zapáčilo chce aj zajtra ostať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2014 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
podarilo sa mi našich presvedčiť .....tak došli kuk Peťka.......a rovno aj pochválili domček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka už máte hotovo?? :confused:
12. nov 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........ :slight_smile:
@denisenko no celkom nie.....ešte jedna strana....a sokel na jar........asi to už nestihneme :grinning: :grinning: :grinning: kedže sa hlási tetka zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2014 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka ale vy ste akí šikovní..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :slight_smile:
13. nov 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja ti neviem......či šikovný.....nejak dlho to trvá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kuk... :wink:
13. nov 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
do kelu tu sa to nedá zmazať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pekné, peknučké...ste dali na hnedo?.... :slight_smile:
13. nov 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dakujem dakujem.................tá neutrálna farba.... :slight_smile:
13. nov 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. nov 2014 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!!!!!!..............

@denisenko ............to máš super nakupovanie na vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................také jednoduché :wink: :wink: :wink: :wink: ................
...keď sme pri vianociach...........taká otázočka :pensive: .............deti ešte veria na Ježiška?
14. nov 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....prečo tento :stuck_out_tongue_closed_eyes: ????????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
14. nov 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no vidíš už som sa to aj ja chcela opýtať.....u nás zatial ano.........uvidíme do vianoc :slight_smile: :slight_smile: ....................................lebo sme tak skoro vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo tak tajne,....? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
@leninka75 u nás sa ešte verí na Ježiška...ale už asi dlho nie...lebo mu inak asi nevysvetlím, prečo mu Ježiško nemože doniesť lego za 500E.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tááák...a už tu zas nie som...mám doma Petríka...tak sa mi venuje...a já jemu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme boli v Lidli, oplieskali kopu penazí, dali si obed a pekný den za nami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .......zasa muž trieskal bránou? :angry: .............
..............no u nás Ježiško u Laurinky funguje na 100%.......ale u Karolínky som si nie celkom istá čo si už s deckami v škole povedali o Ježiškovi...............stále sa tvári, že verí...ale mám pocit, že už niečo tuší :confused:
14. nov 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .............aaaaaaaale však som musela ísť učiť som nestihla napísať až teraz... :wink:
14. nov 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........a pekný večer pred vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.............inak ďakujem za srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok