• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@leninka75 ..ešte nestihol tresnúť....a Maťko sa mi už pachal pod perinu........a Peťko ked to počul tak tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............neviem prečo tak skoro vstávaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko tak si to užite........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...dlhšie sa zdrží.....či ešte pojde po sk?.... :wink:
14. nov 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .............to sú maznoškovia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................

...pekný predĺžený víkend dievčatá!!! :dizzy_face:
14. nov 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to si musím užiť pokial sa dá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj vám pekný víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. nov 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
@leninka75 Viki uz ani minulý rok neveril na Ježiška,len na Mikuláša,ale uz ani na toho nie.
15. nov 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@utka to vážne?....ako sa to dozvedel?....vy ste mu povedali?...ako sa máte?
15. nov 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: .....a ha ha....bola som voliť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že niektorý ľuda si veria...... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani neviem...sám na to prisiel. Mame sa dobre.Trochu soplia obidve děti,ale pohoda.Lucke ide desiaty zub.Uz sme v polovici.Akurat sme vo ZV.
15. nov 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
no aké počasícko :dizzy_face: ideme k mamke
vikinke už spoluziacka Sona vravela, ze jezisko nenosi darceky, ale rodicia :angry: :angry: :angry: :angry: tak prisla s tým, že ci j to pravda, nech poviem pravdu....tak reku, nie, nosi, ale neverila, pochybnosti uz mala :unamused: potom isla za mojou mamkou, nech jej ona povie pravdu a ta ze nieee, asi sona nechodi do kostola, tak preto, ale mila sona chodi :grinning: .....tak sa rozpravala so svokrou a vravi jej, nech jej povie pravdu, lebo spoluziacka vravela.........tak jej to teda svokrus objasnila, ze teda jezisko nie.........som tusila, ze tento rok uz bude taky prelomovy a na budúci rok uz budú mat deti na Vianoce 9,5 roka, to uz asi bude u všetkých také hranicne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tak nevadi, ale pred matulkom ani muk.....ale keby nie tej Soni, tak pravdu este neprezradzam
15. nov 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....
bože to je zas počasie....taká som okrepená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ešte aj tá striga ma ser.....e............sa sem silou mocu pchá.......
16. nov 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
nejak to tu viazne, ženy :confused: na fb ste aktívnejšie :wink:
@jacka to je aká okrepená, prosim preloziť :grinning: unávená?....a svokru mrle žerú? kedy sa chystá k Vám?
17. nov 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........

@letty86 tam chodím len šmírovať........na fb.... :grinning: :grinning: .................to vieš venuju sa polovičkám :slight_smile: :dizzy_face: a detičkám :slight_smile: :slight_smile: :wink: .....................okrepená....sprostá ...blbá ..hlupa.....ale unavená je lepšie :dizzy_face: :dizzy_face:..................furt sa sme zberá...ma tu stresuje .týžden čo týžden......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
18. nov 2014 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! ...............

@utka @letty86 @jacka .......aha tak už som v obraze s Ježiškom :wink: :wink: :wink: :wink: ................ja dúfam, že tento rok ešte ustojíme a potom sa uvidí :wink:

@jacka..prosím ťa nestojí ti za to aby si sa stresovala!!!!!!!!!!!!!! :wink: .....a keď sa aj dotrepe, však ty si doma ty si pani, ona len návšteva :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. nov 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dufam s ježiškom aj ja....o rok to bude horšie :frowning2: :frowning2: ............................ona tu nechá negatívnu energiu na týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
18. nov 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
žienky moje, dnes som smutná.....véééľmi.... :pensive: :pensive: :pensive: neznášam zimu...včera som sa povadila s Petríkom....dnes mi volala mamina, že mamina mojho "kvázi otčima" za ktorou boli včera v nemonici do rána zomrela a dnes mi volala tehotná sesternica, že im bábätko zomrelo.....ach joooo....čo sa ešte stane? :confused: :pensive: :pensive:
18. nov 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@letty86 ja stále tvrdím Deniskovi, že Ježiško nosí darčeky, ale kedže nemôže byť úplne všade, lebo by to nestihol, niektorým deťom to musia kúpiť rodičia /tiež už počul, že ho presviedčali/...zatiaľ to zabralo....
18. nov 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko s petríkom sa to urovná......to ostané mi je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....len pevne ver že sa už nič nestane........
18. nov 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Jani....že..do večera ďaleko...
18. nov 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nesmieš to tak brať.....inka si to privoláš .....a zlu to dlho trvať nebude.....chod sa postískať ......aj so simonkom...potrebuješ sa dobiť..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja som také prechladnutie vaječníkov a ľadvín dostala že až :rolling_eyes: som sa len urologickým čajom nalievala a ženským čajom a brusnicami pre istotu :sweat_smile: mám také ladvinové pásy volajú sa Hippsy tak nastal čas nepretržitého nosenia ...zima hnusná ... nemám rada... na zime len Vianoce lúúúbim a inak ništ možno ešte tak týždeň snehu :wink: ... boli sme sa fotiť že jesenné ...a ja som potom segru s rodinkou fotila že tehu a rodinné :slight_smile: ...a bola som s ňou na nákupy pre malú ...tak má už iné meno vybraté - Ivanka - dúfam že už nebudú meniť :sweat_smile: atááááááááák sme kočík kúpili a všetko sme kúpili 1500 euri len tak sa zaprášilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa tak teším na bábo v rodine a bratova polovička už bola na prvom veľkom sone ..tiež všetko OK len ešte nevieme čo bude ... až tak v decembri - januári :slight_smile:
@denisenko už sa nič nestane moja :wink: posielam letecký božtek na líčko pre utešenie :slight_smile:
a čo Ste tu riešili s Mikúlášmi a Ježiškom ??? Verím neverím u detíííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: náš Matulo je jasný je to krpajdo tak nevie ..tento rok si to konečne naplno uvedomí že Milkuláš a čerti :sweat_smile: a Ježiškoooo a Vianoce a vysvietený vyzdobený stromček a všetko :dizzy_face: sa tešííííím na tie pohľady :slight_smile: a Peterko už ho naše herečky bratove 11 ročné minulý rok očkovali že žiadny Ježiško nenosí darčeky a tááák ...ale uvidíme zatiaľ sme mu tak povedali že nosí a ale len jeden to je prekvapenie veľké a ostatné darčeky sa mi navzájom obdarúvame :wink: a to si aj môže vybrať v letáku čo by tak chcel :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@denisenko to mam mrzí...s Petrikom sa to iste rýchlo upraví......
18. nov 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..jáj dievčence toľko smútku je tu dnes :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............ani mne nie je dvakrát príjemne, ale čo už :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:..........................všetky sa držte .....................
18. nov 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........odkedy sa poznáme nepamätám si, že by si spomínala nejakú zvadu s Peťom, takže to už asi muselo byť vážne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................ale neboj sa zasa bude dobre, držím palce a posielam objatie :slight_smile:
18. nov 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............to musíš potom celú chalupu vykadiť akoby si zlého ducha vyháňala :wink: .............kedy chce prísť?...........
18. nov 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...................tak to si dobrá, že si to zvládla tak po domácky :slight_smile: ...a už ti je dobre?
18. nov 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj! :slight_smile: ............vy sa ako máte?
18. nov 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@denisenko už sa nič zlé nestane!!!
Ja som taká sopľavá, že som už takáto dávno nebola :frowning2:.
18. nov 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak sa skoro uzdrav..... :slight_smile:
18. nov 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chodí každý týžden....ale raz dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................tu budem zapalovať sviečku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi neostanem len pri jednej :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok