• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@letty86 celkom nemožné.........aj ked mne sa to páči :slight_smile: .........................držím palce nech dostaneš dobrú správu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
27. nov 2014 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!

@jacka ..aká bola včera kávička??? :wink: ..............ešte si taká boľavá či už sa to lepší?

@letty86...........držím držím všetky prsty!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ani sa nepýtaj taká som bola nas..tá.....že aj tá káva za to stála.......... :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: ...........................nie nie.....len ešte sa mi nedá na tej stane spať......a nejaké je to hrčavé.........na nerv :angry: :angry: :angry: .......stará koza a takto sa strieska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink:
27. nov 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...a čože si bola taká vytočená????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
27. nov 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
náš Peterko si včera pokazil žalúdok len neviem čím ... včera len kričal že ho bruško bolí...tak som ho netrápila s učením ...však nejako bude :sweat_smile: a potom sa nám tak povracal že až ... do rána teplota vystúpila ... dala som mu nurofen a hybaj k lekárovi nech ho obzrie ..naordinoval diétu ...sucháre a čierny čaj ... a zajtra ešte doma ... dúfam že do večera už bude čertovať :sweat_smile:
27. nov 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
no dlho som si mužíka neužila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo už..... :pensive: dnes som ráno rýchlo bežala kúpiť niečo na kvietky a na záhradu to pozakrývať, hlásia mrazy....Petrík a čečina v nedohľadne, tak aspon takéto riešenie....tam sú rovno bahenné kúpele.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 aj horúčka? nejaká viroza? skoré uzdravenie :slight_smile:
27. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak pekný víkend pred Tebou..aj ked @letty86 mala super nápad.....mne sa veľmi páčil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pracovne? ozaj...Lilka má aj čitateľský denník? Denko mi to nechce čítať..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a idem...ľahnúť si....som dve noci nespala...ten zub stále straší....má na pláne ísť von budúci tážden, ale...neviem, či vydržíme.....
27. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ........juj nepríjemné :frowning2: ...dúfam, že budete rýchlo fit...držte sa!!!
27. nov 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........veru krátko si ho mala domka :frowning2: ............išiel na dlho?
27. nov 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..už sa so zubom nedá nič robiť len trhať? :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............to máš čo nejakú stoličku?
.....................jo jo pracovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............už by to chcelo tie vianoce a oddych :dizzy_face: ............nooo čitateľský denník Lilka nemá, ale na asi vlastivedu :confused: si píšu denník, čo robili počas víkendu :slight_smile:...........a vždy potom na hodine rozprávajú o dvoch aktivitách čo robili :slight_smile: .............a Denko má čo čítať?
27. nov 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dievčence dnes idem miesiť na medovníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............a možno aj na niečo iné.........
27. nov 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja medovníčky až po Mikulášovi alebo pred budem robiť teda budúúúúúci týždeň :grinning: sa tešíííííííííím ..už som si včera urobila také pred kolo ...v škôlke sme mali akciu rodičia a detičky - zdobenie perníčkov + počúvanie vianočných pesničiek :dizzy_face: júúúúúúj dobre bolo :wink:
@denisenko aj horúčka ...teraz zjedol suchý rožtek a vypil ten čierny čaj a vraví že mu je už lepšie ... k tým zubom aj mne sa začali opäť ozývať :rolling_eyes: na budúci týždeň idem aj ja na opravu a potom ešte raz do vienoc mi ich musí ako tak dať do poriadku lebo by ma piclo keby ma na Vianoce boleli a to pri mojom šťastí v tomto ..by to bolo isto ... to mňa celý rok nezabolí ale na sviatky musííí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..tie škôlkárske aktivity som mala aj ja rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ozaj a dávno si nespomínala tú tvoju robotu, čo je s tým?
27. nov 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 na dlho, na dlho...viem ja?...nik nevie....ked zaprší, budú doma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko číta Macko Lacko....a teda.....nejako ho to nezaujalo...akože...ja sa tiež už teším na Vianoce...konečne nebudú úlohy, projekty a iné blbiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a zub...už presne pred rokom dostal poslednú šancu...zub múdrosti...posledný, ktorý mám.....potom už budem len hlúpa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 to aj ja vždy na sviatky...aby som vedela,že sú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 medovníčky? aj ja sa chystám, ale nejako som sa nedokopala....ale dokopem, sľubujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
27. nov 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 robota budeeeee až po sviatkoch január -február :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko.... :wink: idem sa poflákať po obchodoch... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....

@denisenko máš teda chute..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
28. nov 2014 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.................tu snežíííííííííííííí pomóc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. nov 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..však nemôžeš byť aj krásna aj múdra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........ešte ideš dokupovať darčeky???..........
28. nov 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj!!...aká skromná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ahoj!!.....čo ideš dnes porábať??, :wink:
28. nov 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 aj tu snežííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: žiadne pomoooooc ale hurááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: len neviem koľko mi to vydrží tá happy nálada :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tááá kosa mrzlo v noci a riadne :sweat_smile: a to som len vykukla z okna zatiaľ :grinning:
28. nov 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok