• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko hneď by som išla s tebou :wink: :grinning: :slight_smile: ja nákupná maniačka :grinning:
28. nov 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 variť......
28. nov 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..akú dobrotu ideš robiť???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 sýr výprážaný................a paradajkovú....... :slight_smile:
28. nov 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 u vás dom máte čo,......?....chodíš v práci aj na obed,?
28. nov 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kto si dá kávičku....či zas sama.... :frowning2: :wink:
28. nov 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :slight_smile: ja si dam kavu, fakt :slight_smile: som doma s matkom, ideme na preventivku, odmietol sa vycikat do flasky, smelo to vylozil do záchoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som mu zrusila všetko.....o minutku uz flasa pod pindurom :grinning: ale na styri kvapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....hadam do jedenástej ešte niečo vydusime :grinning:
@leninka75 včera mi ti dosla slova, tak tak skromne, ale už mi hubinka melie :grinning:
@katka1819 ako fajnovo, tak si uzi tie mesiace pred prácickou :dizzy_face:
28. nov 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........aj my máme paradajkovú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a francuzáky, ale zajtra plánujem syr s hranolkami :wink: :wink: :wink: :wink: ...........nie nechodím na obedy....tento semester nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
28. nov 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @letty86 ...... ak si dáte druhú kávičku trošku neskôr tak sa pridám aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: ...teraz idem učiť :frowning2:
28. nov 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..inak ahoj :slight_smile: ..............riadne nalievaj a isto sa vyciká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak skoro rovnaké...................no ja dalšiu už asi nestíham......zachvilu frčím..Peťko nechcel ísť do školký tak som mu povedala že prídem skor............ach jááj.........chcem skočiť k dr. nech ho kukne nechak sa mi zdá prechladnutý a to bol minulý týžden doma....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 čo podarilo sa Maťkovi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si ho riadne zrušila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aj ja robím.....a zaberá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no moc je odchytený, misia uspesna :grinning:
@jacka zas bacilik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten kolotoc chorob je na nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka podarilo :grinning: cukriky su cukriky :stuck_out_tongue_closed_eyes: joooj, ale skusa to moje sidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 pusti mu vodu.....ale nohý strč do teplej vodičký :slight_smile:
28. nov 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veru tie školkárske vírusý.......brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz som si všimla že misia splnená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka idem ja pekne ten panensky moč supnut do kabelocky a ideme pomaly :slight_smile:
@leninka75 douč a popijeme, joj, zienky @jacka ja by som si aj frtana dnes uvalila :grinning: by mi bodol nejak......ja totiz kvoli tej mojej peceni nič nepijem, ale teraz by som si jedneho s vami hrkla, co vy na to?nedáme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. nov 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 riadne si ho zavri :slight_smile: :wink:
28. nov 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 akurát som na ftrana mala chuť...čo mi čítaš mýšlienký na dialku?.......................ale nemožem idem pre deti.....potom ak sa stretneme tak dáme...ja som mala aj včera dnes idem pokračovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 kedý to ideš behať ešte po doktoroch?
28. nov 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka idem moja, potom vypijeme, odpovieme, pomalicky s autickom.....to vies, baba jaga som :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aké chute? :confused: :confused: :confused:
@leninka75 no...chalanov už mám vybavených...idem ráno z Rajca, slnko svieti , suchučko...a v Žiline snehová chumelica...a ja ani dáždnik, ani nič..... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak super, že úspešne...to ja ked čakám s nočníkom, tak utrpenie čisté...bude nosiť plienky do konca života.... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 nabudúce ťa vezmem so sebou.... :wink: :grinning:

aj ja som za frťana...dáme po obede.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
he he,..že aký vtip....bola som objednať Simča na kožné.....koniec januára...výhody veľkého mesta...milion ľudí u jednej lekárky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..mi hovor čosi o tých baciloch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......Liluša už zasa huhne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....tuším idem dnes domov cez lekáreň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
28. nov 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..tá tvoja pečeň, žiadne zlepšenie?
28. nov 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Denisko soplí už asi mesiac.....nie extra...ale huhne poriadne...už som dávala všeličo, ale...vždy sa nájde dobrá duša, čo chodí s chorobou do školy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..škoda, že si ešte ráno nekukla na koňa..som písala, že tu sneží :wink: .............a čo nákupnú misia splnená??.pochváľ sa čo si nakúpila? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..však to je na porazenie :angry: :angry: :angry: :angry: ...........neskúšala si náhodou nasivin sinus?
28. nov 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok