Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
28. nov 2014

@denisenko hneď by som išla s tebou 😉 😀 🙂 ja nákupná maniačka 😀

jacka
28. nov 2014

@leninka75 variť......

leninka75
28. nov 2014

@jacka ..akú dobrotu ideš robiť???? 😵 😵 😵

jacka
28. nov 2014

@leninka75 sýr výprážaný................a paradajkovú....... 🙂

jacka
28. nov 2014

@leninka75 u vás dom máte čo,......?....chodíš v práci aj na obed,?

jacka
28. nov 2014

kto si dá kávičku....či zas sama.... ☹ 😉

letty86
28. nov 2014

ahojte 🙂 ja si dam kavu, fakt 🙂 som doma s matkom, ideme na preventivku, odmietol sa vycikat do flasky, smelo to vylozil do záchoda 😝 tak som mu zrusila všetko.....o minutku uz flasa pod pindurom 😀 ale na styri kvapky 😝 😀 ....hadam do jedenástej ešte niečo vydusime 😀
@leninka75 včera mi ti dosla slova, tak tak skromne, ale už mi hubinka melie 😀
@katka1819 ako fajnovo, tak si uzi tie mesiace pred prácickou 😵

leninka75
28. nov 2014

@jacka ..........aj my máme paradajkovú 😀 😀 😀 😀 😀 a francuzáky, ale zajtra plánujem syr s hranolkami 😉 😉 😉 😉 ...........nie nechodím na obedy....tento semester nestíham 😝 ................

leninka75
28. nov 2014

@jacka @letty86 ...... ak si dáte druhú kávičku trošku neskôr tak sa pridám aj ja 😵 😵 ...teraz idem učiť ☹

leninka75
28. nov 2014

@letty86 ..inak ahoj 🙂 ..............riadne nalievaj a isto sa vyciká 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2014

@leninka75 tak skoro rovnaké...................no ja dalšiu už asi nestíham......zachvilu frčím..Peťko nechcel ísť do školký tak som mu povedala že prídem skor............ach jááj.........chcem skočiť k dr. nech ho kukne nechak sa mi zdá prechladnutý a to bol minulý týžden doma....... 😝

jacka
28. nov 2014

@letty86 čo podarilo sa Maťkovi? 😀 😀 😀 😀 ...si ho riadne zrušila 😀 😀 😀 😀 😀 to aj ja robím.....a zaberá 😀 😀 😀 😀

letty86
28. nov 2014

@leninka75 no moc je odchytený, misia uspesna 😀
@jacka zas bacilik 😝 ten kolotoc chorob je na nerv 😝

letty86
28. nov 2014

@jacka podarilo 😀 cukriky su cukriky 😝 joooj, ale skusa to moje sidlo 😝

jacka
28. nov 2014

@letty86 pusti mu vodu.....ale nohý strč do teplej vodičký 🙂

jacka
28. nov 2014

@letty86 veru tie školkárske vírusý.......brrr 😝 😝 😝

jacka
28. nov 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 teraz som si všimla že misia splnená 😀 😀 😀 😀

letty86
28. nov 2014

@jacka idem ja pekne ten panensky moč supnut do kabelocky a ideme pomaly 🙂
@leninka75 douč a popijeme, joj, zienky @jacka ja by som si aj frtana dnes uvalila 😀 by mi bodol nejak......ja totiz kvoli tej mojej peceni nič nepijem, ale teraz by som si jedneho s vami hrkla, co vy na to?nedáme 😅 😝 😵

jacka
28. nov 2014

@letty86 riadne si ho zavri 🙂 😉

jacka
28. nov 2014

@letty86 akurát som na ftrana mala chuť...čo mi čítaš mýšlienký na dialku?.......................ale nemožem idem pre deti.....potom ak sa stretneme tak dáme...ja som mala aj včera dnes idem pokračovať 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2014

@letty86 kedý to ideš behať ešte po doktoroch?

letty86
28. nov 2014

@jacka idem moja, potom vypijeme, odpovieme, pomalicky s autickom.....to vies, baba jaga som 😅 😝

denisenko
28. nov 2014

@jacka aké chute? 😕 😕 😕
@leninka75 no...chalanov už mám vybavených...idem ráno z Rajca, slnko svieti , suchučko...a v Žiline snehová chumelica...a ja ani dáždnik, ani nič..... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

denisenko
28. nov 2014

@letty86 tak super, že úspešne...to ja ked čakám s nočníkom, tak utrpenie čisté...bude nosiť plienky do konca života.... 😀 😀 😀
@katka1819 nabudúce ťa vezmem so sebou.... 😉 😀

aj ja som za frťana...dáme po obede.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
28. nov 2014

he he,..že aký vtip....bola som objednať Simča na kožné.....koniec januára...výhody veľkého mesta...milion ľudí u jednej lekárky..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
28. nov 2014

@jacka ..mi hovor čosi o tých baciloch 😝 😝 😝 😝 ......Liluša už zasa huhne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....tuším idem dnes domov cez lekáreň 😝 😝 😝 ............

leninka75
28. nov 2014

@letty86 ..tá tvoja pečeň, žiadne zlepšenie?

denisenko
28. nov 2014

@leninka75 Denisko soplí už asi mesiac.....nie extra...ale huhne poriadne...už som dávala všeličo, ale...vždy sa nájde dobrá duša, čo chodí s chorobou do školy...... 😝 😝 😝 😝

leninka75
28. nov 2014

@denisenko ..škoda, že si ešte ráno nekukla na koňa..som písala, že tu sneží 😉 .............a čo nákupnú misia splnená??.pochváľ sa čo si nakúpila? 😵 😵 😵

leninka75
28. nov 2014

@denisenko ..však to je na porazenie 😠 😠 😠 😠 ...........neskúšala si náhodou nasivin sinus?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre