Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2014

@katka1819 ..nie je nad dobré konexie!!! 😀 😀 😀 😀 ....takže zúbky budú cez sviatky poslúchať??? 😉

jacka
3. dec 2014

@leninka75 pošli potrebujem nakopnuť 😀 😀 😀 😀 🙂

jacka
3. dec 2014

@leninka75 mám pocit že tento týžden ho ani neuvidíme 😎 😎 😎 ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
3. dec 2014

@jacka .............na dnes mi naplánoval rozmrazenie mrazáku a vyčistenie chladničky 😀 ...ešte stále ti ho mám poslať?? 😉

leninka75
3. dec 2014

@jacka ...čo máš navarené? 🙂

jacka
3. dec 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 jasné pošli 😀 😀 😀 😀 ........

jacka
3. dec 2014

@leninka75 nemám nič...len polievku idem robiť špenát.......muž ho nemá rád....ale deti milujú 😵 😀 😀 😀

katka1819
3. dec 2014

Ahoooooooooooooj 😀

@leninka75 jojo konexie 😵 😉 😝 a dúúúfam že budú ..ešte je tam jeden čo by potreboval opravu ale snáď sa teraz nepreberie 😅 a keby čo pohotovosť to istí 😝 zubárka mi hneď povedala že ten čo mi rozliečila mi do vianoc dolieči a ten druhý až v novom roku ....

jacka
4. dec 2014

ahojte......
@leninka75 ...nejak ten tvoj chlop nechodí ťa musí riadne zamestnávať....ked na mna nemá čas 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
4. dec 2014

@letty86 čo tak tajne?? 😕 🙂 😉

denisenko
4. dec 2014

ahojte.... 😉 ja som tiež z toho počasia už v poriadnej depke..... 😝 😝 😝 😝
@katka1819 veru, najhoršie je, že sa zúbky budia cez sviatky....poznám, u mna každý rok.... 😠 😖
@leninka75 no, veru aj mne to bolo divné, nerátala som s tým, že človek môže doniesť blchu na oblečení....ale chudáci kocúri, tí si to odniesli poriadne....dostali tú psú pipetku Frontline combo, lebo sú veľký.....na druhý den už blky začali mrtve opadávať, včera som už živú nenašla, ale od toho trusu sú špinavý, musím ich okúpať a na to čakám aspon 3 dni....už teraz ma obaja nenávidia....najskor veterinárka, potom 3 dni zavretý, aby netrusili kade tade, do toho ešte denne kvapky do uší, lebo im niečo naniesli aj tam....a ešte ich čaká voda, čo nemusia....chudence moje.... 😖

denisenko
4. dec 2014

@jacka ja dnes nevarím...Petrík včera navaril šošovicu.... 😀 😀 😀 😀 bol doma, tak ma obskakoval, ked videl, že z toho všeho mám depku....dnes šiel do práce a na zajtra si zobral voľno a pojde mi robiť psychickú podporu k trhaniu zubu..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. dec 2014

@letty86 a @utka ahojte....tiež už predvianočné upratovanie?

denisenko
4. dec 2014

ja som sa včera dokopala umyť jedno okno a celú noc som umierala na bolesti chrbta.....sa na to možem.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. dec 2014

tak jo....ešte poplatím účty cez net a už tu zas nebudem.... 😔

utka
4. dec 2014

Ahojte...
@denisenko ale kdeže upratovanie...sice okna okrem jedného mám umyte,darceky nakupene,ale toť vsio. Mame zlé obdobie...Maminka má zlé vysledky,tak ide na operaciu maternice.Ja som bola včera po pol roku na hematologii,tak sa mi to zase znizilo. Lucka v noci papa sj 5-6 krat,som unavená.Dnes by ju mali očkovat,tak dufam,že bude vsetko ok. A po Novom roku ju uz asi odstavim od mojho mlieka. ,mali vaše detičky nejaku reakciu na MMR ockovanie?

jacka
4. dec 2014

ja umrem
https://www.modrykonik.sk/blog/sofia12345/
sofia12345
Prosim poradte,vecer som jedla mandarinku a prehltla som kostku,myslite ze to moze ublizit babatku?ja verim ze nie,ale poradte,dakujem
Dnes o 10:23 13 komentárov Páči sa mi to

jacka
4. dec 2014

@denisenko asi v tej depke budeme dalej pokračovať 😝 ☹ 😠 ...................sa máš pošli mi Petríka nech aj mne príde niečo zbuchať na obed .....neviem čo už variť 😝 😠 ........a teraz vlastne čo robí?....................to mi je divné s tými blšakmi???......to ani neviem čo si domov dotrepem 😝 😒 ...............moja nezávidím ti ☹ 😉
@utka a čo je mamine?

Peťko ma dnes mikuláša v školke.....-----ani nechcel že sa bojí čerta 😀 😀 😀 😀

jacka
4. dec 2014

juj čo máme..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
4. dec 2014

ahojte

@denisenko nejdem sa blázniť upratovanim, priebezne stale niečo upratujem, takze ziadne velke upratovanie
@jacka mne ked niečo je, tak ja málo rozprávam...cize ani písat sa mi nechce 😖
dnes sme este nejake darceky pokupili a slnko svieti 😎 a tak....Petulko sa bál? matko maju az v utorok, to kým príde od vás, aj mu to nejak trvá, nie 😀
@utka nech sa mamka drzi

jacka
4. dec 2014

@letty86 juj moja a čo ti je...si smutná ? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
4. dec 2014

@letty86 bál sa... 😀 😀 😀 😀 .....ale vraj nebol strašidelný 😀 😀 😀 😀 ...udajne nechcel povedať básničku....ale aj tu potom výpotil 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

ahojte....
dnes frčí ja s deťmi k zubárový.........sa teším na Peťkov výstup 😝 😠 😒 😉

leninka75
5. dec 2014

ahojte!!!

@jacka ..včera nám to ale že vyšlo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 .....držte s u zubníka 🙂

@denisenko ...nech anestéza poriadne zaberie...držím palce!!!!! 🙂

@utka ..to mi je ľúto!!! ☹ ..prežívaš ťažké obdobie...prajem ti veľa síl a maminke skoré uzdravenie!!!

@katka1819 .....kedy začínaš piecť???.....aj tento rok to bude také pestré??? 😵 😵 😵

@letty86 ...úplný súhlas s upratovaním.......ja potrebujem len kuchyňu poriadne vydrhnúť, keďže mi v nej funguje svokra.....a ona zasa nie je extra na poriadok, tak mám fest všetko zakydané 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
5. dec 2014

@leninka75 zubár prežitý........aj Peťko.....normálne aj pusu otvoril 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................dobre bolo včera.......potešnie 😎 😎 😎 😎

jacka
5. dec 2014

@letty86 tak ...........nemáme doma predsa bordel....... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

@leninka75 len tá kuchýna.......juj ..........tá sa mi fakt nechce..... 😠 😠

katka1819
5. dec 2014

Ahooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 včera sme začali s medovníčkami ...dnes pokračujem ...práve som zapla rúru 😀 potom si dám pauzu a pokračujem so suchými mačacie očká,kokosové srdiečka,rožteky, kávové kolieska,škoricovo kakaové obláčiky,fúkané, atď atď .... 😀 😀 😀 krééééémové nepečiem ...dala som si napiecť 😝 😅 😉 😀

leninka75
5. dec 2014

@jacka ...to ste boli len na prehliadku?...Peťko aj odmenu dostal? 😉

jacka
5. dec 2014

@leninka75 len na prehliadke.......dostal žuvačku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre