• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
ahoj siwi :slight_smile: ..............čože si nás navštívila????????? :wink: nevenuješ sa muckovi? :slight_smile:
25. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,už je dobre :dizzy_face: .........malinká sa práve začala presúvať :dizzy_face: :dizzy_face: dosť bolestivo a viditeľne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...tak nečítaj somariny....ved by si to tu mala poznat ako to tu beží... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja už nechodím nikam ,len na herečky a tam kde budem rodit sem tam prečítam ..inak by som sa zcvokla a kde niečo neviem zdvihnem telefon a je to... :slight_smile: :grinning:
25. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka - Awoj,mucko išiel zamna do roboty :grinning: :grinning: :grinning: Ja budem upratovat a potom ideme svokre :angry: :angry: :angry: .
To je dobre že sa mala pohla,už tam nema vela miesta :grinning: :grinning: :grinning: Aj u nas pršalo a teraz svieti slniečko krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
25. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jacka snažím sa nečítať už :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ale niekedy fakt trafím takú tému,sa začítam,a potom dovidenia :angry: ....................ale kašlem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............sa nebudem znervozňovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj,ako sa ropršalo :dizzy_face:
25. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi čo sa mračíš???????? :grinning: :grinning: :grinning: ......veď svieti slniečko :slight_smile:
25. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.............muž robí s fotkami, tak som sa mu sem votrela..........siwi ku svokre :grinning: :grinning: :grinning: .............aninka super, nestresuj sa sabi už má málo miesta a je posunutá dolu, tak nemá byť prečo moc "active" :wink: ...............jacka, cavec!! :wink:
25. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute seccky julovecky....ainka neboj secko dopadne okey.

siwike25 • 1d • Včera o 13:47
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
paaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaa.Mangel ma od dneska dovolenku 2 tyž. takže neviem kedy sa sem dopracujem Pekny dniček cicušenky moje

siwi a ty uz si vydataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???to ako kedy? :sweat_smile: aj boli fotky?
25. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: .........ahoj bubba :slight_smile:

práve volal manža, že ide domkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............juj,by to chcelo vymyslieť nejaký program,ale nič ma nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...no nazdar..čože mojka v sobotu si nás prišla kuk..pekne od teba... :dizzy_face:

ani aj sem dáždik to je zase teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje dieta ...od 5h je hore..tak som ho teraz uložila že BUDE spat..a za 10 min mi vravíííí....maminka už som sa vyspinkal...obliekol sa a rýchlo preč..... :angry: tak toto ja nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aj 10 minút je dosť :grinning: :grinning: :grinning:
my dnes tiež nespinkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........je doma tatko,tak sa spolu hrajú :slight_smile:

a asi pojdeme niekam do prírody,už neprší,tak nebudeme sedieť doma :slight_smile: ..a aspoň sa nadýcham čerstvého vzduchu :wink:
25. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ale on ani oka nezvrel....len sa mrvil vrte...a mne tiekli nervy :angry: ....

mna zas tak bolí chrbát že ani sediet ani stát...a treba mi žehlit....aj sme boli v meste a v aute som ledva vydržala sediet.....a to ma čaka minimálne ešte mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moji sa zatvorili do stanu..tak jetu ticho...ale neverím že na dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem sa vystriet..zatial :dizzy_face:
25. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len oddychuj jacka :slight_smile:

aj my sa trošku povaľkáme a potom pojdeme von :slight_smile: .............akurát sa mi nechce obliekať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, herečky :wink:
dakujeme za všetky blahoželania, ste zlaté :grinning:
ani, čo ešte strašíš doma? už som myslela, že kým sa ja dostanem na net, už budeš aj s babatkom :grinning: :grinning:
joj, ženy moje, zlatá materská...akosi nestíham, včera som prišla z večere až po desiatej, na infarkt..
a ráno zas od :grinning: pol osmej..že príd na ranajky...no a kto mi doma povysava?ešte že len na tri mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviete, kde padajú peniažky len tak z nebíčka? :confounded: :confounded: :confounded:
jacka, si tu ešte?
25. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....keby som to vedela.....tak ma ani nepoznáte :grinning: :grinning:

ohromne som si oddýchla....mužovi tu hučala formula..tak som sa nas..la...a šla do záhrady....a teraz len som KO...fuj...ešteže nemám termín..by som myslela že idem rodit..tak mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..ako bolo.....

juj som vyhladla

čo idete varit...mna zase nič nenapadá

deni..sem tam nás kuk častejšie..lebo aninka pojde do porodnice,utka s leninkou na dovču...a ja tu ostanem ako prst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: budem viest monolog :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, jacka, ja mám volno medzi tretou a šiestou, tak som tu, varím obed na zajtra, pračka práve doprala a ešte som deniskovi miesto torty upiekla štrudlu s tvarohom a malinami...mnamky
čo ideš variť?
25. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no štrudlu zbožnujem...tak pošli :slight_smile:

no neviem..ešte som ani mäso nevytiahla

hádam si idem dat kupel...ledva chodím

tak daj fotky..ako ste oslávili :dizzy_face:
25. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, oslava musí asi počkať... :frowning2:
idem, lebo práca a špinavý riad volá.... :confounded: :confounded: :confounded:
tak zas možno zajtra sa tu stretneme, ahojky
25. júl 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som prišla pozde......príjemnu prácu :wink:
25. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja lásočka už spinka..a druha sa zobudila :dizzy_face: ..chudatko maličke nemal čas si ani kostičky natiahnut

idem hádam vegetit...vystriem sa na gauč a pojdem pozerat telku..určite tam bude figa borova ako celý týžden :angry:

tak dobru noc... :pensive:

aninka ešte si 2v1? :dizzy_face: :slight_smile:
25. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už ideš do hajan??????????? :unamused:
ako bolo vonku???????perfektne :angry: sadli sme do auta a začalo liať ako z krhly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak sme aspoň šli do mesta a trošku sa prešli,keď prestalo pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......takže z výletiku nebolo nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....snáď zajtra :unamused:

ani ja neviem čo budem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie... :slight_smile:
25. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak super výlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ale vobec som nie škodoradostná :wink:
25. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však vidím jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni čaf :slight_smile: aj ja chcem štrúdlu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

juj,ma strašne pichá v ľavom boku :confounded: ..............dnes sa manža snažil počúvať bábo cez fonendoskop,ale nepočul nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je tvoj muž hluchý?...ved to musel počut.... :wink: :grinning:

malička kope na ľavo?...alebo čo?....dufam že sa ešte nikam nechystáš :wink:
25. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka asi sme hluchí obaja,lebo ani ja som nepočula :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ale malá sa kotúľala ako o dušu,tak neviem :confounded:

nekope naľavo,ale celkom dole,kde už začína noha,alebo ako to mám napísať ma strašne niečo pichá.........maličká ma kope do rebier :wink:
25. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už je asi všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale ešte nemožem ísť rodiť,lebo nemám kúpené vložky :confused: ..........furt zabúdam kúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninak tak potom umyt ušká..akoby povedal moc ocino :wink: ..ale nič v zlom :slight_smile: :dizzy_face:

tak ju už máš aspon otočenu....a ja chcem :frowning2:

si kup tie vložky po poorde..su super...ja si ich pojdem teiž..ale vždy zabudnem...a ked ideme okolo lekárni tak si vravím niečo som chcela kupit len neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simonka už spinká?
25. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok