Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
25. júl 2009

ahoj siwi 🙂 ..............čože si nás navštívila????????? 😉 nevenuješ sa muckovi? 🙂

aninka29
25. júl 2009

jáj,už je dobre 😵 .........malinká sa práve začala presúvať 😵 😵 dosť bolestivo a viditeľne 😵 😵 😵

jacka
25. júl 2009

ani...tak nečítaj somariny....ved by si to tu mala poznat ako to tu beží... 😝 ..ja už nechodím nikam ,len na herečky a tam kde budem rodit sem tam prečítam ..inak by som sa zcvokla a kde niečo neviem zdvihnem telefon a je to... 🙂 😀

siwike25
autor
25. júl 2009

Aninka - Awoj,mucko išiel zamna do roboty 😀 😀 😀 Ja budem upratovat a potom ideme svokre 😠 😠 😠 .
To je dobre že sa mala pohla,už tam nema vela miesta 😀 😀 😀 Aj u nas pršalo a teraz svieti slniečko krasne 😵 😵 😎

aninka29
25. júl 2009

joj jacka snažím sa nečítať už 😝 ............ale niekedy fakt trafím takú tému,sa začítam,a potom dovidenia 😠 ....................ale kašlem na to 😝 ...............sa nebudem znervozňovať 😝

juj,ako sa ropršalo 😵

aninka29
25. júl 2009

siwi čo sa mračíš???????? 😀 😀 😀 ......veď svieti slniečko 🙂

leninka75
25. júl 2009

ahojte!!.............muž robí s fotkami, tak som sa mu sem votrela..........siwi ku svokre 😀 😀 😀 .............aninka super, nestresuj sa sabi už má málo miesta a je posunutá dolu, tak nemá byť prečo moc "active" 😉 ...............jacka, cavec!! 😉

bubba
25. júl 2009

caute seccky julovecky....ainka neboj secko dopadne okey.

siwike25 • 1d • Včera o 13:47
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
paaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaa.Mangel ma od dneska dovolenku 2 tyž. takže neviem kedy sa sem dopracujem Pekny dniček cicušenky moje

siwi a ty uz si vydataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???to ako kedy? 😅 aj boli fotky?

aninka29
25. júl 2009

ahoj leni 🙂 .........ahoj bubba 🙂

práve volal manža, že ide domkov 😵 😵 😵 ..............juj,by to chcelo vymyslieť nejaký program,ale nič ma nenapadá 😝

jacka
25. júl 2009

leni...no nazdar..čože mojka v sobotu si nás prišla kuk..pekne od teba... 😵

ani aj sem dáždik to je zase teplo 😝

jacka
25. júl 2009

to moje dieta ...od 5h je hore..tak som ho teraz uložila že BUDE spat..a za 10 min mi vravíííí....maminka už som sa vyspinkal...obliekol sa a rýchlo preč..... 😠 tak toto ja nechápem 😝

aninka29
25. júl 2009

jacka aj 10 minút je dosť 😀 😀 😀
my dnes tiež nespinkáme 😝 ........je doma tatko,tak sa spolu hrajú 🙂

a asi pojdeme niekam do prírody,už neprší,tak nebudeme sedieť doma 🙂 ..a aspoň sa nadýcham čerstvého vzduchu 😉

jacka
25. júl 2009

ani ale on ani oka nezvrel....len sa mrvil vrte...a mne tiekli nervy 😠 ....

mna zas tak bolí chrbát že ani sediet ani stát...a treba mi žehlit....aj sme boli v meste a v aute som ledva vydržala sediet.....a to ma čaka minimálne ešte mesiac 😝 😝

moji sa zatvorili do stanu..tak jetu ticho...ale neverím že na dlho 😝

idem sa vystriet..zatial 😵

aninka29
25. júl 2009

len oddychuj jacka 🙂

aj my sa trošku povaľkáme a potom pojdeme von 🙂 .............akurát sa mi nechce obliekať 😝

denisenko
25. júl 2009

ahojte, herečky 😉
dakujeme za všetky blahoželania, ste zlaté 😀
ani, čo ešte strašíš doma? už som myslela, že kým sa ja dostanem na net, už budeš aj s babatkom 😀 😀
joj, ženy moje, zlatá materská...akosi nestíham, včera som prišla z večere až po desiatej, na infarkt..
a ráno zas od 😀 pol osmej..že príd na ranajky...no a kto mi doma povysava?ešte že len na tri mesiace 😝
neviete, kde padajú peniažky len tak z nebíčka? 😖 😖 😖
jacka, si tu ešte?

jacka
25. júl 2009

deni....keby som to vedela.....tak ma ani nepoznáte 😀 😀

ohromne som si oddýchla....mužovi tu hučala formula..tak som sa nas..la...a šla do záhrady....a teraz len som KO...fuj...ešteže nemám termín..by som myslela že idem rodit..tak mi je 😝

ani..ako bolo.....

juj som vyhladla

čo idete varit...mna zase nič nenapadá

deni..sem tam nás kuk častejšie..lebo aninka pojde do porodnice,utka s leninkou na dovču...a ja tu ostanem ako prst 😝 😀 budem viest monolog 😀 😀 😀

denisenko
25. júl 2009

neboj, jacka, ja mám volno medzi tretou a šiestou, tak som tu, varím obed na zajtra, pračka práve doprala a ešte som deniskovi miesto torty upiekla štrudlu s tvarohom a malinami...mnamky
čo ideš variť?

jacka
25. júl 2009

no štrudlu zbožnujem...tak pošli 🙂

no neviem..ešte som ani mäso nevytiahla

hádam si idem dat kupel...ledva chodím

tak daj fotky..ako ste oslávili 😵

denisenko
25. júl 2009

no, oslava musí asi počkať... ☹
idem, lebo práca a špinavý riad volá.... 😖 😖 😖
tak zas možno zajtra sa tu stretneme, ahojky

jacka
25. júl 2009

tak som prišla pozde......príjemnu prácu 😉

jacka
25. júl 2009

moja lásočka už spinka..a druha sa zobudila 😵 ..chudatko maličke nemal čas si ani kostičky natiahnut

idem hádam vegetit...vystriem sa na gauč a pojdem pozerat telku..určite tam bude figa borova ako celý týžden 😠

tak dobru noc... 😔

aninka ešte si 2v1? 😵 🙂

aninka29
25. júl 2009

jacka už ideš do hajan??????????? 😒
ako bolo vonku???????perfektne 😠 sadli sme do auta a začalo liať ako z krhly 😝 😝 😝 ..tak sme aspoň šli do mesta a trošku sa prešli,keď prestalo pršať 😝 .......takže z výletiku nebolo nič 😝 ....snáď zajtra 😒

ani ja neviem čo budem variť 😝 😝 😝

jacka
25. júl 2009

nie... 🙂

jacka
25. júl 2009

😀 😀 😀 😀 tak super výlet 😀 😀 😀 😀 😉

ale vobec som nie škodoradostná 😉

aninka29
25. júl 2009

však vidím jacka 😝 😀

aninka29
25. júl 2009

deni čaf 🙂 aj ja chcem štrúdlu 🙂 🙂 🙂

juj,ma strašne pichá v ľavom boku 😖 ..............dnes sa manža snažil počúvať bábo cez fonendoskop,ale nepočul nič 😝

jacka
25. júl 2009

a čo je tvoj muž hluchý?...ved to musel počut.... 😉 😀

malička kope na ľavo?...alebo čo?....dufam že sa ešte nikam nechystáš 😉

aninka29
25. júl 2009

jacka asi sme hluchí obaja,lebo ani ja som nepočula 😝 ............ale malá sa kotúľala ako o dušu,tak neviem 😖

nekope naľavo,ale celkom dole,kde už začína noha,alebo ako to mám napísať ma strašne niečo pichá.........maličká ma kope do rebier 😉

aninka29
25. júl 2009

mne už je asi všetko 😝 .........ale ešte nemožem ísť rodiť,lebo nemám kúpené vložky 😕 ..........furt zabúdam kúpiť 😝

jacka
25. júl 2009

aninak tak potom umyt ušká..akoby povedal moc ocino 😉 ..ale nič v zlom 🙂 😵

tak ju už máš aspon otočenu....a ja chcem ☹

si kup tie vložky po poorde..su super...ja si ich pojdem teiž..ale vždy zabudnem...a ked ideme okolo lekárni tak si vravím niečo som chcela kupit len neviem čo 😝 😝 😝 😝

Simonka už spinká?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre