• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
ja chcem jar......a hned..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................ale ináč som normálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prišiel im predčaný miki.....a ja som im zakázala sladké................... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo ked sa nezmestia do kože :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...idem ich poslať von...... :grinning: :grinning: :grinning: a seba tiež :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. dec 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekný víkendík.............
5. dec 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........tu je už tak nejako šero :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................áno urob mu čaj :slight_smile: ...............pridávam sa k petícii my chceme jar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................len sa choďte vyvetrať.....pa

...a pekný víkend všetkým :wink:
5. dec 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veru slniečko zmizlo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mu spravím ale len ráno inač sa mi dociká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................hnusný kašel má.....neviem či to dokážem bez mudr.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: aj tak tam musím......ale čo uvidím aký bude cez víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........užite si......aj mikuláša :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka daj mu syrup mukosolvan ten je na kašeľ najlepší
5. dec 2014 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásneho Mikuláša prajeme...
6. dec 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dnes oslava :slight_smile: naše jedenástky :dizzy_face: :grinning:
6. dec 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Tak aj u nás bol Miki a dosť štedý.Vo štvrtok sme boli s Luckou na očkovaí-MMR. A do piatku rána sa Viki zobudil tiež s takym kasliskom.Hned som mu dala Calcium a Ventolin.Uz mu zvlhol.Len dufam,že to ta naša mala Dora nechyti...po očkovaí by nemala ochoriet,ale nezabranim tomu...Máme tu na vikend svokrovcov,tak mame veselsie.
6. dec 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!!

@jacka ..ako sa máte???.....dúfam, že ste neskončili na pohotovosti :frowning2:

@katka1819 ...to sú tie bratove dvojky?............. :confused: ..tu sú každá iná.............

@utka ..vy ako s kašľom??...Viki ide do školy?.....Lucka sa drží?
8. dec 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 Viki už lepšie,už ho má taky vlhký a aj Sinupret spustil sople.Do školy isiel.Lucka je dnes nejaka o nicom,unavená,namerala som jej 37,3 ale neviem,ci to uz z toho ockovania?Dr.mi povedala,že na 8.-10.deň moze byt reakcia a vo stvrtok ju ockovali.Tak dufam,že bude ok.
8. dec 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: u nás bol Mikuláš tiež poriadne štedrý......na to, že mam doma dvoch zlobríkov, až až..... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: starký prišiel v kostýme, Simonko skoro od strachu odpadol...Denisko hned komentár a bolo po paráde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak pekný víkend ..tatinko bol doma, tak sme si ho užili.... :wink:
8. dec 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooooj :slight_smile:

@leninka75 dvojky ..dvojky ...dvojvaječné ..každá iná :sweat_smile: jedna tá chudšia- celý tato- to je Timea a druhá trošku plnšej postavy -celá mama- to je Tamara :wink: :grinning:
8. dec 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ..................nejaká som skapatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............
9. dec 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............

@leninka75 aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................včera nešiel net..................toooolko vela vecí som porobila..... :grinning: :grinning: nechápačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................Maťkovi je ovela lepšie....a kdeže začal aj Peťko tak som mu dala aspon sinupret......teraz má zas žlté sople.......tak je neviem každý druhý týžden ich má......či neskočím na výter alebo počkám
u nás bol skromný mikuláš.......netreba ich rozmaznávať.........ja ako dieťa sme dostali po balíčku sladkosti a tým to skončilo...........tak ich aj ja k tomu vediem.....ani na vianoce nedostanú celý obchod.......nevážia si potom nič........ :angry: :angry: :angry:

ako už pečiete....voniate doma,?
9. dec 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................ale veď ti muselo byť za nami smutno :wink: ........isto si za včerajšok upratala celú kuchyňu :slight_smile: .........................nedáš Peťkovi pamycon?...............
............ja sa chystám piecť ku koncu týždňa........asi vo štvrtok narobím cestá a potom postupne popečiem.....v sobotu nás ešte čaká oslava Kikiných narodenín.......tieto dva týždne sa mi už tak strašne nechce chodiť do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že bleeeeeeeeeeee..................idem učiť, potom prídem :wink:
9. dec 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však bolo bolo....som chodila kontrolovať či sa už rozbehol....a sááále nič :grinning: :grinning: :grinning: ......................už mal pamýcon aj uniflox.......a stále su späť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................................len chod pracovať práca šlachtí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................no ja s detmi budem sama....muž ide na klobáský......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,,,,,,,,kolko rokov už má Kika?
9. dec 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
taku zimu máme :confused: musim ciapku nasadit, mi usiska odmrznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink: ja vianočné upratovanie nerobím...luxujem každý den..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak...v piatok u zubára som to nedala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne mi ho ešte opravil, kedže nervy a korene sú v poriadku a druhý mi nadrobil, tak som akože kočka zubatá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .......veru už sa hlási o slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale ak bý aj slniečko výšlo tak bý som brala aj zimu...a nie tuto hmlu bacilovú :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. dec 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už ani ja nejdem riadiť.........:stuck_out_tongue_closed_eyes:,,,,,,,,,,,,,,asi to bez toho výsávača nejde..........:grinning:,,,,,,,,,,,,...........super že ti zúbok zachránil....
9. dec 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja ani nepečiem, okrem medovnickov.....od 20.teho sme u svokry, prideme az v januari, ked koncia prazdniny :confused: ani neviem, ci sa mi az tak na dlho chce :confused: :grinning: ...ale deti sa tesia
9. dec 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 .....aj detičký pomáhaju....??..................hlavne že deti maju radosť....čo pre ne nerobíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vikuska mi pomoze, matko by to doriadil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale ved aj maťko je už velký..... :dizzy_face: :dizzy_face: ........aspon zavadzať pomáha že :grinning: :slight_smile:
9. dec 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi tak :grinning:
9. dec 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 mne pomáhaju obaja ale to je tu ako po výbuchu....ale snaha sa cení....Maťko je v tomto velmi šikovný..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..........aleže ste sa rozpísali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ..Kika bude mať 12 :slight_smile: ...............čistá puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko............tak super, že sa zub podarilo zachrániť :dizzy_face:.......

@letty86..to idete veru na dlho preč....aj si zdobíte byt keď idete ku svokre ?
9. dec 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..muž ide k mamičke :wink: ??..............mne paradoxne lepšie pomôže Laurinka......Karolínka nedoťahuje veci do konca :frowning2: ......
9. dec 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok