• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@letty86 aj tak nejak, potom spohodlnejú
9. dec 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........no je to na mňa skoro aj keď je neozdobený......potom to stráca svoje vianočné čaro :wink: ............myslíš teda, že to bude generáciou?.............ja len dúfam, že aspoň odo mňa odkukáva a keď bude mať vlastnú domácnosť, tak sa bude vedieť postarať :slight_smile: ....................
9. dec 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bola som u mudr.........mu vzala výter že tam nič nevidí...............bý som sa strčila do mýšacej dierký........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .............ale apson som si dala muku predpísať :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem jas..nie že by sa mi chcelo...ale...dneska je rodičko....asi by som mala ísť...Denisko doniesol dve dvojky, tak uvidíme....
9. dec 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .......však aj u nás je to tak, že ja robím všetko najlepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...... keď si tak spätne spomeniem, tiež som sa ako decko nejako nepretŕhla v pomoci doma :wink: .......nenútili ma a tu som aj variť viem, aj piecť, aj čo to vytvoriť...tak hádam ani tie naše devuchy nás v budúcnosti nesklamú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to máš ten lepší prípad....,mne naposledy krčná povedala, ked sa pozrela do nošteka Deniskovi, že tam VIDI alergiu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bez výteru, výsledkov, nič....zlaté oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tak my sme na tom lepšie....len nech si chlapci nájdu dobré nevesty...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 moja tebe nezávidím....ja som doma a netíham ako dochodca nemám na nič čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: to štrikuje po večeroch?......................teda to ja bý som bola mrtvola.....a zapala bý som po každom ešte aj po dverách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ..to si kedy stihla??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ...................čo si??....však ti ide o zdravie..radšej zbytočne ako neskoro.....
9. dec 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrá doktorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi pojdeme aj ja ku nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no ked som šla pre Peťka.........tak čakáme na Maťka skor dve hodký.........tak som si tie výterý ešte aj zaniesla........ešta aj stihla uniflox výbrať.............a so sestričkou pol hodku kecala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............a zrazu mobil...mamí kde si :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..to máte super mudru!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...............Lilke tiež raz povedala ORL, od stolíka a Lilka stála pri dverách, že vidí, že má zväčšenú mandľu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..a čože dvojky, z čoho?? :fearful:
9. dec 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
super že sme sa tu takto stretli.........to sa dáááávno nestalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ....ja to stále hovorím, že chlapi sa majú v živote lepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 poučila som sa pri Peťkovi ...ked nám dala na zvracanie kinedril..........odteraz som pečená varená........aj s výmýsleným soplíkom :grinning: :grinning: :wink:
9. dec 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj ja to vravím :angry: :angry: :wink:
9. dec 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........šikovná si ty!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............to u nás by ma veru nevybavili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............
9. dec 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veru dávno tu nebola taká živá debata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................a asi tak skoro ani nebude :frowning2:
9. dec 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aha čo máme začína svietiť na lešpie časý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. dec 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 prečo bý ste nevýbalili????
9. dec 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj, veru, konečne sme tu takto pokope :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj ja mám taký pocit že sa tu tak skoro zas nestretneme :frowning2: :frowning2:
9. dec 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .. u nás fúka studený vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
9. dec 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no u nás je vždy kopec ľudí aj u pediatrov aj u jedinej detskej ORL pre mesto a okolie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a pediatri ordinujú len do 12:00 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. dec 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved aj moja tak robí...ale okolo obeda tam nik nie je........a dnes má ešte aj porane....a ešte chodí do dalšiej dediný asi 20km ordinovať...poobede...................................a na orl tam je to o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: radšej tam nejdem ked nemusím :slight_smile:
9. dec 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás nefučí........a dufam že ani nebude chcem ísť s nimi von..kedže včera sa nedalo a ktovie ako zas bude zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák som tu ostala sama......... :wink: ideme na čerstvý vzduch :slight_smile: :slight_smile:

vraj má štvrtok snežiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som tu zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........

juj aká kosa je vonku........-6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...žebý december :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
10. dec 2014 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :wink: ...........brrr, ani sa mi vstávať nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................káva???? :confused:
10. dec 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok