• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
ahojte.... :wink:
@leninka75 že aká kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kávu máme už za sebou...potom dáme druhú pred obedom, si za? :grinning:
10. dec 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka december????...to sa ti len zdá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pretoč kalendár..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....a my ideme vonku...do toho tepla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj...ešte k rodičku.....našťastie všetko ok, len to, že Denisko stále vykrikuje cez hodinu....teda, aj sa prihlási, ale nepočká, kým ho vyvolajú, jednoducho vykríkne odpoved..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a som sa dozvedela, že ide na matematickú pytagoriádu.....zabudol mi povedať...motovidlo...a už dnes...takže výsledok bude...noooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale pochválila ho, lebo preberali čítanie, že niektoré deti sú ešte dosť slabé a pomalé.....ale Denisko.....mávla rukou, že to je už úplne iný level...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som normálne cítila nožíky v chrbte od niektorých mamičiek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to isté aj matika..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 káva...... :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jééj zohrialo ťa pri srdiečko že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................za to čítanie bý som ti aj ja dala nožík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no tiež mám pocit že mám zle otočený kalendár........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam že to bol tohoto roku posledný výkrik zimý....nie som pripravená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:

idem variť......von ma nik už nedostane...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
aj u nas fuci riadne, dnes ma viki vystupko v meste, ale v takom pocasi veru nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak tam máte riadnu zimu......brrr :frowning2: :frowning2:
10. dec 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 u nás tak fučalo včera...bolo krásne ale ten severák....pocitovo Aljaška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Viki vystupuje? nejaké po mikulášske?
10. dec 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale mrázik..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jáj, moja...čo budem s toľkými nožíkmi robiť??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka keby nefukal vietor, tak je celkom fajn
@denisenko z tanecnej vystupenie...v meste pod stromčekom...teda stromiskom :grinning:
10. dec 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to akoze závidia ze nisko pekne cita, ci ako :confused:
10. dec 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už len kto ti ich bude výťahovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................aj tu je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....ale zima.......brrr.....................som zvedavá čo oblečnu peťkovi...kedže včera mal dvojo teplákov
a zateplené šušťáký......tie učký nemaju rozum.....celýýýý mokrýýýý

@letty86 fuj nič horšie ako studený vietor........ :frowning2: :frowning2: ....
10. dec 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to mu asi nasukali všetko co mal v skrinke? nam kazu prevesit oblečko, ktore ma ist von.....matko zatial chodi v tych teplačikoch, co je v triede.......ako to riesite s pancuskami? ja by som mu v triede najradsej nedavala, ale bojim sa, ze zabudnu mu dat, alebo teda on....ked pojdu von....v triede maju teplo.....
10. dec 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ano.......dali mu náhradné :angry: :angry: :angry: ....................a pančušký nechce nosiť takže v triede je v teplákoch...a ked ide von tak má nakázané dať ešte jedný........ale teraz má nakázané len tie zateplené..........vonku vonku behaju lietaju........nestoja ako učký...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................
10. dec 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pri babach je to super...pancuchy a sukna a ked isli von, natiahla teplaky, nohavice...
10. dec 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. dec 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ja som mu dávala v prvej triede pančušký a kratasý.....ale potom sa mu posmievali tak nechce pančušký ani vidieť.......................
10. dec 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 peknučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......
10. dec 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že :slight_smile: este jednu mam oblubenu.....hoci ja na ludove az tak nie som, ale toto mozem :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=WyTaENGNR30
10. dec 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka vysmievali? :confused: inac fajn nápad to je
10. dec 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ludovký som nepočula pekne dlho :slight_smile: :slight_smile: ...ale toto je dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
posmievali deti....a ktovie či aj učka nepridala :angry: :angry: ...lebo tak býval a zrazu akobý uťalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....pančušký mi teraz vobec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........neviem či je to tým ale od vtedý..... :confounded: :confounded: možem ich výhodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :confounded: dufam, ze ucka nie :angry: ...ja tiez neznasam pancuchy....ja sice nenosim, ale ja neviem, ake detom kupit, mam z toho nervy....kazde sa vytahaju v pase, natiahnu, otras....teraz maju tie z tatrasvitu....no, celkom fajn, hlavne si ich vie matko sam obliect, ale tiez sa mu tak uvolnia, asi mensie cislo mi treba....normalne mam fobiu z pancuch pre deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. dec 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tatrasvit su najlepšie....ale na kvalitu v ktorej sme chodili ako deti nemaju....už to nie je ono...............menšie číslo asi nie....potom mu to bude malé v rozkroku :wink:
10. dec 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ma teraz 120ky a 110 tky.....asi by boli najlepšie 115ky :grinning: ....musi to este obzriet, ktore su lepsie-....aj tie 120ky su fajn, len pocas dna sa tak uvolnia.......matko ma tusim 106 cm
10. dec 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ked niečo medzi tým asi ani nie je :confounded: ............a Vikinke dávaš do školý pančušký?
10. dec 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasne, viki nosi pancusky, ale uz mame aj fintu f :grinning: leginky a ponozky a nohavice :slight_smile:
10. dec 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a nie je jej teplo?......Maťko nosí len rifle a šomre že v triede velmi kuria :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to boli pohľady mamičiek, ktorých deti sú 3 a viac....akože...majú v triede pár "slečiniek"...síce všade boli, všetko majú, ale tupé sú ako polená...sorry za výraz....
10. dec 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok