Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. dec 2014

ahojte.... 🙂 🙂
juj ako fajn sa mi den začína.....včera sme boli zase doniesť auto do servisu...........a ráno ma muž budí že zabudol preštelovať budík tak ho mám zaviesť...... 😠 😠 😠 😠 cesta ako sklo.........som šla ako pototo...prídem o pol 6tej...........všade zapálené...deti zobudené...telka frčala..............odkaz mali pre istotu na stole.......ako fajn sa hodilo že maťko vie čítať 😀 😀 😀 😀 😀 .....................a kde som šla do dvora tak mi pes zdrhol............dúfam že dnešný den bude mať lepšie pokračovanie..... 😉 😉 😉 😉

jacka
12. dec 2014

takže asi nie je koniec.....ráno zapnem práčku ani zvuka nevýdala........tak po nej tresnem.....tak len zachrčala...................v aute pred školu mi maťko plače že si zle nachýstal veci namiesto matiký....sj.....že dostane poznámku........som ho musela ukludnovať..........hlavu mi asi roztrhne 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. dec 2014

ahojte... 🙂
@jacka teda...pevné nervy...daj kávu a rozdýchať...také dni aj ja poznám, ale najviac sa to všetko se..nká pred Vianocami.... 😠 😠 😠

denisenko
12. dec 2014

my dnes máme kyslú zemiakovú polievočku s vajíčkom a špagety..... 🙂

jacka
12. dec 2014

@denisenko kebý kávu....bodlo bý niečo iné..ale nemožem ešte idem pre muža..... 😀 😠 😠 ...sa teším na ked sa šuchnem pod perinu 😀 😀 😀 😀
to s vareným vajíčkom?,...............a čo na špagetý?

letty86
12. dec 2014

ahojte, zienky, včera sme boli bez netu, dnes uz ficime 😅
@jacka uf, perné si to mala 😖 sa tvoj muz ma, ked ho zienka vyváza 🙂 prácka ako?

jacka
13. dec 2014

ahojte..... 🙂 🙂

@letty86 kebý si to aspon zaslužil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................práčka?......dnes som ju ráno o 6tej zapla....šla akobý nič.....a už tri krát sa zasekla............zato na tv som zbadala ružové pásiký...............

jacka
13. dec 2014

@utka Lucinke našej najmladšej prajeme všetko najlepšie.....cmuk 😵 😵

utka
13. dec 2014

Ahojte...
Lucinka veľmi pekne ďakuje 😉

letty86
13. dec 2014

ahojte 🙂
tak nech spotrebice ficia 😉
aj si dostala odmenu za odvozy? 😉
@utka všetko najlepšie malej oslávenkyni 🙂

jacka
14. dec 2014

@letty86 pravdu máš 😵 😵 .....................ha ha odmena.....srandistka 😀 😀 😉 😉 .......................juj idem si strašne na nervý.......už nech návšteva dorazí lebo mna porazí...... 😠 😠 😠 😠

utka
14. dec 2014

@letty86 Ďakujeme

katka1819
14. dec 2014

@utka dodatočne Všeeeeeeetko najlepšie Lucinke k meninám prajeme 😵

letty86
15. dec 2014

ahojte 😉
kde ste, baby 😅

jacka
15. dec 2014

ahojte....

@letty86 tu.... 🙂 zdobila som perníčky.........urobila cesto na linecké.....a pomaličky bežém pre deti....a s Peťkom idem k dr.....s kašlom radšej nech ho popočuva...... 🙂 🙂 .......aj ked možno odídem ako hypochonder 😠 😀 😀 ....................................asi sa tu vypeká o sto šesť 🙂 😉

denisenko
15. dec 2014

ahojte... 😉 aj by sa vypekalo...,ale ...*Simonko už druhý týžden odmieta spať cez obed..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 medovníčky sú. ale neozdobené...linecké pozliepané, ale bez čoko......a dnes som spichla medvedie labky...zajtra ešte vanilkové rožky a potom hor sa do šitia..nechce sa mi ale už sa na tie stoličky nemožem pozerať.....
@jacka že hypochonder....Denkovi v piatok "odišli" hlasivky, v sobotu bol len v šušťakoch púšťať lietadlo a v nedelu sople, kašle atd.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 už soplím aj ja..... 😠 😠 😠 😠 😠

včera sme boli na vianočných trhoch v žiline...celá rodinka...dala som jeden punč, kúpila veniec na dvere a hotovo.... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. dec 2014

Ahooooooj ...vypeká vypeká 😀 😀 😀

@jacka ja som bola tiež s Matúškom dnes u lekára ... klasika sople ,kašle 😝 ale som sa naserinkala a kúpila som dnes Inhalátor ... nám to super pomohlo keď bol ešte krpec a takýto zahlienený stále ,len to dochádzanie k lekárovi ... tak som nám kúpila spoločne ako darček ...taký rodinný 😉 budeme inhalovať Vincentku a Ambrobene to teraz keď je aktuálne zahlienený ...inak preventívne len tú Vincentku 🙂

jacka
15. dec 2014

@denisenko takže sme hypochondri...teda ja.....kašel má zo soplíkov......takže zase pamycon...........ked ich bude mať žlté.......hanba........vraj ho mám nechať preliečiť doma........ha ha....ten nechce o tom počuť že ostane somnou....... 😠 😠 😠 😠 😠 ...............................juj ja som bola nešťastná ked Maťko prestal spávať....som chodila s ním......a Peťkom sa mi nedalo.........................čo si naordinovala Deniskovi?.........sa rýchlo vyliečte....

@katka1819 na Vincentku nedám ani ja dopustiť..........celkom dosť to stojí...... 😅 😅 v lidli som videla niečo podobné.......som sa to bála kupiť či to využijeme 😅

denisenko
15. dec 2014

@jacka ja len kvapky do nosa a sirup paxeladine, ten je na suchý dusivý kašeľ....a Petrík, ked videl celý víkend v akom je stave zavelil:....po novom roku plavecký....tak sme to riešili aj minulý rok a osvedčilo sa...niet nad otužovanie a imunitu.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. dec 2014

ahojte....

@denisenko ten sirup nepoznám.....dobrý je?.......................ked ideme na plaváren ....tak je peťko furt chorý ....... 😝 .....stačí sa vonku kuknuť a lietaju tam samé bacile 😝 😝 😝

leninka75
16. dec 2014

ahojte........

@utka...lucke prajem dodatočne pevné zdravíčko, veľa radosti a spokojnosti...cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

,,,,,,,,,,,,,a všetkým chorým rýchle uzdravenie........... 🙂

jacka
16. dec 2014

@leninka75 🙂 🙂 čo nestíhačka? 🙂 😉 😵

denisenko
16. dec 2014

dobré ránko.... 😉
@jacka čo ja viem, či je dobrý.....ale pekne v noci spí, ani nekašle..... 🙂 ...vonku taká hmla....ako mlieko 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ahooooj

denisenko
16. dec 2014

@katka1819 aj my máme inhlátor....používame už 5 rokov....ale na sople to moc nie je....

katka1819
16. dec 2014

Ahooooooooooooj 😀 😀 😀

@denisenko vyskúšame ....uvidíííme 😅 😉

leninka75
16. dec 2014

..chorá som dievčence....pa

jacka
16. dec 2014

@denisenko a načo je ten inhalátor dobrý????............................no hlavne že sa mu dobre spinká----.. 🙂 🙂 .................ja som mala pocit že uvidím slnko.......ale zrazu je fuč.......je len zamračené 😝 😝 😝 😝

@leninka75 a čo ti je?...........doma si?...................rýchlo sa výlieč 🙂 🙂

katka1819
16. dec 2014

@leninka75 chorobka naša ☹ sa rýchlo polieč 😉 inak aj mne je nejak divne ...niečo na mňa lezie ale Peterko to nieje 😀 ... ak ma to neprejde skočím aj ja k lekárovi 😒 ja mám niečo so žalúdkom ....velice divné 😅

@jacka
@denisenko inhalátor dorazil a už mal u nás aj premiéru 🙂 zatiaľ s plačooooooooom 😝 🙄 😝

letty86
16. dec 2014

ahojte 🙂
@leninka75 rýchle uzdravenie, doma si, ostatní su zdraví?
@katka1819 juj, hned ma tehu napadlo 😅 tak nech si aj ty rýchlo fot 😉
@jacka my sme včera tiez pernicky urobili.....jooj, a to zdobenie 😀
@denisenko a ty ako s tzm chrbatom, lepsie?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre