• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@letty86 ju veru aká sranda :grinning: :grinning: :wink: ešteže len raz za rok :grinning: :wink:
@katka1819 aj mna napadlo tehu.......potom sa ozvi čo a ako....pekný bý to bol darček :slight_smile: :dizzy_face:
16. dec 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
16. dec 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@jacka že tehu :grinning: :grinning: :grinning: to nieeee :wink: som si akože úúúplne istá :slight_smile: no snáď sa dostanem k lekárovi ,lebo Matula mám doma s tým kašlom a soplíkmi a nemá mi ho kto postrážiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím babku ukecať :grinning:
16. dec 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes sme pokúpili všeeeeeeeeeeeeetky darčeky a peňazíííííííí oplieskaných až až :sweat_smile: ...veľa som objednala cez Alzu a vyzdvihli sme si to v Žiline takže žiadne veľké poštovné to sa mi páčilo ...akože som nechápala všetko dnes a za rekordne krátky čas :dizzy_face: sa teším už žiadne behačky po obchodoch :wink:
16. dec 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@katka1819 úplne úplne istá :grinning: :grinning: :grinning: .......................ja som bola včera okolo obeda v meste.......ale to je neskutočné kolko ludí.....som mala pocit že nikto nerobí........... :angry: :angry:
17. dec 2014 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@katka1819 tak ja by som ti dopriala to dievčatko :slight_smile: ako si dopadla u lekára?
@jacka moj muz mi tiez v pondelok zahlasil, ze tu ludia nerobia :sweat_smile: tak som mu to vysvetlila :sweat_smile: dochodcovia nie, mammičky nie, ludia čo robia na smeny maju tiez volno...a hned kopec ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. dec 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 mám pocit že si nezamestaných výnechala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......som nemala ani kde zaparkovať........hrúúúúza........neznášam dav ludí :angry: :angry: :angry: :angry:
17. dec 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nevynechala, to je jasné, že tí su stále doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dec 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ved doma......ved začo kupuju :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ponukni sa........trochu zlá fotočka....ale chutovu .........jedna básen :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 už si asi fuč........ :frowning2: :wink: :slight_smile:
17. dec 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dala by som si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: linecke milujem uplne najviac....presne také pofrkane cokoladou...pre mna iny nemusi byt :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.......

@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chalani zdobili ja som lepila.....kedže je to krehké abý to prežilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2014 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile: aký krásny predvianočný čas je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čistý hnus..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som bola ešte včera sama v Žiline, poslednú vec som chlapom dokúpila a hotovo... :slight_smile: už len to zabalím a Vianoce môžu byť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nieeeee....nemožu......nemám upratané.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak si to počasie výstihla ako nikdý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................čistý hnus :angry: :angry: :angry: .................vianoce budu aj ked nebudeš mať poriadok...ver mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: ................a stavím sa o čo chceš že bordel tam nemáš.............zbýtok len to treba šupnuť pod koberc....a je to :slight_smile: :slight_smile:
dnes idem do toho hnusu a davu ja..............nemám kolekciu..................brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ešte drobnosti deťom......tááák sa mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2: :astonished: :sweat_smile: :rolling_eyes: :fearful: :wink:
18. dec 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ked ja nemám koberrec..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len v detskej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolekcie?...už nekupujem...som ich dojedala aj po veľkej noci...len jedny malé salonky a plnené ....a dosť :slight_smile:
18. dec 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však tam sa zmestííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................no ja kolekcie pre seba......tiež to tu nejedia.....len čistu čoko....to zas je nemusím.....................a salonký aké kupuješ.......
18. dec 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: toto máme.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: chcéééééš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. dec 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chcééém...kde????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....salonky som tento rok kúpila višne v čokoláde....či tak nejako...hlavne že sú červené obaly, máme červeno strieborný strom :slight_smile:
@leninka75 ako sa máš? už je trošku lepšie?
18. dec 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neskoro........už je mesiac :grinning: :grinning: :grinning: .....ale fakt sme mali slnko........ešte som vravela že im to počasie zas nevýšlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................aha to neviem aké sú......... :wink:
18. dec 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však sa ozvi ako ti je..... :frowning2:
18. dec 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
19. dec 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidím ťa choroba?.....ako sa máte?...kde si v práci :?
19. dec 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.............už konečne v stave, že sa dá aj kuk na kona :wink: :wink: :wink: :wink:
.....no takto moje zvedavky.. :slight_smile: .....minulý piatok rovno z práce na pohotovosť....dostala som ATB.......nemala som hlas, hlavu mi išlo roztrhnúť a strašný suchý kašlisko ma moril.............prežívala som na koteilíku z ibalginu a paralenu.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...................v nedeľu sa Lilke spustili zelené sopliská a včera zasa schytala sople Laurinka..............takže asi tak....a teraz neviem čo skôr porobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale dnes som posledný deň v práci a potom tri týždne dovča...teším sa, že si hádam aj trošku oddýchnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
....Liluša má dnes v škole besiedku, tak sa tešila....každý mal priniesť niečo na jedenie a pitie.....idú kukať nejakú rozprávku, majú mať nejaké súťaže a neviem ešte čo.....strašne sa tešila a dokonca to bolo aj na nej vidno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........žeby konečne zmena k lepšiemu??.... :slight_smile:
19. dec 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............máš supiš koláčiky napečené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........a šikovných pomocníčkov..............mne síce bambuľky tiež pomohli, ale nevydržali do konca.......dnes chcem baliť darčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ty už máš všetko pokúpené a zabalené?
19. dec 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no pekne si dopadla.....aj si si to odležala.... :sweat_smile: :sweat_smile: ....hlavne že je lepšie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........................aj moj peťko mal včera besiedku.......som šla do výýýýšav.........a Maťko sa dnes neučí....šiel s rupsačikom........a maju burzu......som ich oboch chcela nechať doma....ha ha ha.... :grinning: :grinning: :grinning: .............................pri pečení tiež nevýdržali dlho.....ale zlepovala som ja.......a čoko dávali chalani :slight_smile: ......................vonku zas hnus......ach jáááj :frowning2: :frowning2:
19. dec 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nemám pobalené......ešte muž chce Peťkovi čosi tosi......kupiť.....uvidím :slight_smile:
19. dec 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@leninka75 tak teraz na výmenu my..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja soplím, kašlem, hrdlo a hlava bolí od včera...ledva dýcham.....a zlatý klinec programu...Simon z ničoho nič večer 39,2..takže celú noc v pozore...stále kombinujeme paralen a nurofen a diazepan....ráno sme boli u detskej...ale nič, len teplota.....
19. dec 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nechávaš na poslednú chvílku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok