• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka ozaj...naši mali mať dnes skrátené vyučko...ale im to vedenie školy zatrhlo, tak normálne že 6 hodín...som včera volala triednej, lebo som to nepochopila....ale že im aspon spraví voľný program..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. dec 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no paráda.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takto pred sviatkami.....teda Simonko a teplota žiadný velký kamoši....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: juj držte sa...nieže zas skončíte tam kde nemáte :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............................................ale stále si vravím že mám čas........a potom nestíham.... :confounded: :confounded:
19. dec 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bože to čo im v tej škole šiši???,,.....................nechápem ani ja........ :angry: :angry: :angry: :angry: ...................tiež nemaju rozum na správnom mieste :angry: :angry: :angry: :angry:
19. dec 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...si sa nepochválila že máte dalšie výročie svadbý......aj si niečo dostala....aspon božtek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešteže Ťa mám......ja som úúúúplne zabudla...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...chceli sme ísť na večeru...tradične...ale.....Simčo to zmenil... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. dec 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nevadí pojdete inokedý..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....Simonkovi je ako?
19. dec 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..noooo...2 hodinky sa to dá....potom to vyskočí, len postonkáva.....a tak dookola.... :confounded: :confounded: :confounded: dnes je u nás aj živý betlehem, kapustnica, do Žiliny na punč sme mali ísť zajtra...a nebude nič....neva...hlavne ked nebude nemocnica
19. dec 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj moja tak sa držkajte...........abý vám teplotka už len klesala.... :slight_smile: :slight_smile: ................možno zajtra bude lepšie :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi Matulo doniesol zo školý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................tá plechovka to je kvetinka v plechovke...sú tam semiačka a treba zalievať............a ten druhý je obraz zo sadrý...... :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Ty si dostala krásne darčeky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vieš ako ma to zohrialo pri srdiečku.....jááááj....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A Ahooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
Prajem Vám krásne vianočné sviatky, užite si ich :dizzy_face: a vsetko naj v novom roku :dizzy_face:
22. dec 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Aj ja prajem Všetkým mojím kočenám a ich rodinkám @leninka75 @denisenko @jacka @letty86 @utka Kráááááááásne Vianočné sviatky a Šťastný nový rok a hlááávne veľa veľa veľa zdravíčka :grinning: :dizzy_face: :grinning: :wink:
22. dec 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....ja už dva dni s vyloženými nožkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........dnes v noci príde ježiško so stromčekom....Lolka sa teší už od Mikuláša :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ..už ste v poriadku??? ....

@jacka ...krásne darčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........sú na čestnom mieste??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........

@leninka75 aj u nás príde dnes v noci....som zvedavá kolko krát výlezu z postele.....mám pocit že to budeme robiť do pol noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................jasan.,...maju svoje miestečko..........................aj ja už nohý ......ešte požehlím a končím......vianoce sa možu začať :slight_smile: :grinning:
23. dec 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
viete čo máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. dec 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink:
@leninka75 už sme ok.....zázračné uzdravenie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak...aspon ako tak fungujeme... :grinning:

žienky moje, neviem kedy zas prídem, ale som veľmi rada, že vás tu mám.....tak..... @jacka @leninka75 @letty86 @utka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko na a ja som kde :frowning2: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja neštastný zemepán ...
23. dec 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som v jednom kole :slight_smile: ale sa vytešujem ... zajtra príde Ježiško :dizzy_face: Ahooooooooooooj :grinning:
23. dec 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,
prežite ich v láske, šťastí, harmónii spoločne.
Nie sú dôležité dary,
ale v novom roku nech sa vám darí.
Zdravie nech slúži k spokojnosti
a dom aby ste mali vždy plný hostí.
23. dec 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko dakujem za srdiečko.....krásny darček si dala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................aj ja som rada že ťa poznám....aj ked sme sa nikdy nestretli....hádam sa niekdy stane zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

žienky moje...kráááásne vianočné sviatky.......plné pohody a lásky.........aby ste si našli pod stromčekom to po čom túžite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2014 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 určite to bolo aj pre teba....nebud smutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2014 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!
....mile moje konikovske priatelky prajem vam aj celym rodinkam krasne vianoce plne radosti, stastia, lasky a rozziarenych ociciek :dizzy_face: .....
24. dec 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..... :wink: ...a neprejedajte sa :grinning:
25. dec 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte...........

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ledva funím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................poznáš rozprávku wall.......?....tak nejak bý som sa najradšej videla ako ludkovia .....v lodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................
25. dec 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 jooooj.......nejako mi to asi zmizlo....moja.....platilo to aj pre Teba.....tak sa veľmi ospravedlnujem......
27. dec 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok