• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
inak...ahojte.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sviatky prežité v zdraví..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: deti spokojné, včera sme boli u našich a dnes....furmanské kone v zázrivej a potom sánkovačka vo Vrátnej...len stráááášna kosa...a Simonka sme nemohli domov dostať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....a tak pekne vianočne.....
27. dec 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooooj :grinning: Pribrala som o tri kože :sweat_smile: obžerstvo že strašné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko pekné fotečky :slight_smile: ja ani žiadne nepridám bo neni čo ... malý Matúško nám zaspal pred štedrou večerou ... teda večera bez neho taký bol unavený na obed spať nechce ... a potom zalomí a hotovo ... zobudil sa o 02.30 a krásny dník pred nami :grinning: som mala oči jak angorák na druhý deň :sweat_smile: nevyspatá ... predtým dve noci som tiež nespala len po 3-4 hodky a to som ja nie zvyklá spánok musí byť :sweat_smile: ... Matúško nám dostal sople do očiek ...23 sme išli k lekárovi nech mu niečo na to dá ...náš tam nebol ..a druhý za pohoršoval že prečo nemá nejaké lepšie vyšetrenie odborné ..keď kašle a soplí už 4 mesiac v kuse ...teraz také zalepené očká a zelené sople ..dal nám kvapko masť do očiek a nič k tomu tak mu dávam ambrobene od kašlu ,do nosa nasivin ....inhalovanie som zrušila .... už fakt neviem ako by som mu pomohla chúďa dieťa zahlienené :frowning2: ................................................dááááárečkov až až že nevedia s čím by sa skôr pohrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a táááák :wink:
27. dec 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
U nás bol bohatý Jezisko. Okrem toho je Viki na ATB a Lucka uz dva tyzdne sopli a kašle...dnes mala poobede zvýšenú teplotu.Sme u našich.Zajtra ideme domov,tak hned ficime na pohotovost :frowning2:
27. dec 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: ...sedim si pri krbe....vsade mam svetielka a vytesujem sa zo sviatkov :dizzy_face: .....my este stale chodime po navstevach, alebo mame my niekoho doma... :slight_smile: ...
....vsetkym choruckym prajem skore uzdravenie...
28. dec 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka....tu rozpravku wal nepoznam :frowning2:
28. dec 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
@leninka75
http://www.csfd.cz/film/231646-vall-i/
odporučam....... :dizzy_face: :slight_smile:
@katka1819 ako vám je?
@utka nech už sú od vás chorobý fuč.......sa to tam zas drží :frowning2:
28. dec 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vý ste krásna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....Simonko je už aký veliký :slight_smile: :slight_smile: ........Denisko aké očiská :slight_smile:
28. dec 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte... Baby,dakujeme
28. dec 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dec 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. dec 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute..... :slight_smile: :slight_smile:
aj ja chcem sneh,,,,,,, :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tento poprašok to bý sa dva pohádali.... :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry:

@leninka75 huhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. dec 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka už je lepšie :wink: Volího máme doma už strášne dávno ...pekná rozprávočka ...najprv trošku nuda ...kým zbiera ten odpad a stavia z neho komíny :grinning: ale potom super jak dorazí EEEEEEEEEva :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prvá sánkovačka za nami..... :slight_smile: ....
30. dec 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte... :frowning2:
Vikimu dala včera ešte ATB, v piatok na kontrolu. A s Luckou som bola dnes na výter z nosa. Má už vyše dva týždne sople a kašel hrozný. Ale všetko má čisté...už sme tam boli s tým 3x a raz aj na pohotovosti...dva dni mala aj zvýšenú teplotu, ale už nemá. Idú jej aj horné stoličky, aj dolné očáky...ale ten kašel je hrôzostrašný :frowning2:
30. dec 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................juj ako vám závidím ten sniežik :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: walí je dobrý...aj ja si ho rada kuknem....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ked som aj náročný divák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka juj moja skorá uzdravenie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sme boli na Sliači....tááááák som vymrzla........ :angry: :angry: :angry: :angry: ........ale zato si teraz popíjam varené..mnaky mnam.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj niekam idete na silvestra?
30. dec 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Silvester doma :grinning: príde ku nám segra s rodinkou ,jeden z bratov s komplet rodinkou a naj kamoška s nastávajúcim :grinning: :dizzy_face: :wink: tak bude veselo ... potom musíme friškom frčať k druhému bratovi po polnoci lebo robí obrovský ohňostroj a potom ešte na námestie tam je zase veľký ohňostroj mestský aj keď ten čo robí brat s druhým bratom sa mu vyrovná ....už som spomínala že môj brat podniká ,predáva pyrotechniku ? :grinning: teda my sme pyro rodina :grinning: :grinning: :grinning: a na Sivestra si to patrične užívame aj na narodky a podobne je vždy ohňostrojík :sweat_smile:........................................veru dnes kosa kosná vraj v noci a zajtra - 10-16 stupňov nám teraz ukazuje -12 :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a boli sme dnes v ZA :slight_smile: sme vymrzli ....
30. dec 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a ešte zopár fotečiek :grinning: u nás :wink:
30. dec 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Veselý Silvester 2014 a Šťastný nový rok 2015 prajem Vám a Vaším rodinkám :grinning: :wink: :dizzy_face:
31. dec 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 tolko snehu...ach jooo......aj sem niečo prihod lopatou..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................vláčiková dráha je super....a chalani tiež ich riadne vytiahlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak sa aj ja pripájam......veselého silvestra....a všetko dobré do nového roku.........aby sme sa tu aj o rok takto ešte stretli.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
31. dec 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: žienky moje koníkovské.......úžasný rok 2015 Vám želám...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech nám hlavne zdravie slúži, deti nerobia neplechu a mužíkovia nás ľúbia každým dnom viac..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja nejak nestíham.....chalani si užívajú sneh...ja o čosi menej....nejaké fotky sú na FB..také mrázikovské...... :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2015 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte bambuľky...v novom roku vám z celého srdca želám pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosti.....a euráčikov tiež :wink: ... :dizzy_face: :dizzy_face:

..zajtra fičíme do Oravskej Lesnej, tak neviem kedy najbližšie urobím hu.. .pa :slight_smile:
1. jan 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: :dizzy_face:
@denisenko ja sa k snehu už nevyjadrujem :frowning2: :wink: :wink:
2. jan 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tolko sneho BOLO u nás.........tak sa aspon ináč zahrali.... :slight_smile:
2. jan 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sniežik sa nám chumelííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2015 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak Ahooooooooooooooooooooooooooj :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok