• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile:
5. jan 2015 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:

konečne sneh aj na hranie, nielen mokrá ťažká brečka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nevieš či sa dá na Královej bobovať?......ešte ste vo zv?
5. jan 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj...nie, nie sme, už sme doma a vôbec netuším koľko je tam snehu, ale podľa mňa nič moc...
5. jan 2015 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....čo je nové na koni? :wink:
6. jan 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka celkovo je to tu biedne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdeme aspon kuk........len škoda že stále fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 len čítaj čítaj.......ako čitatelksý denník :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: ....celkovo zhrnuté....u nás nie je sneh....a u vás máte na rozdávanie tak treba aj sem poslať....dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka u nás dnes konečne nefúka. Odúčame sa od kojenia. Od včera rána Lucka nepapala moje mliečko. Dúfam,že vydržíme. Včera som bola na kontrole na hematologii a dr. mi kazala prestat,lebo mám zhoršené výsledky a moze to byt aj z vyčerpanosti a nevyspania...
6. jan 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2015 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
@utka sme ta včera šli.....toolko ludí..ach jááj...a ešte k tomu hnusné počasie......ale deťom sa páčilo....čoby nie :grinning: :grinning: ..................a ked odstavuješ tak jej už vobec nedávaj.......ani večer......ani v noci....za dva dni budeš mať potom klud....... :slight_smile:
7. jan 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno,presne ako píšeš...dva dni a je to ok.Ja som jej uz teda vobec nechcela dat...ale zvládli sme to.Este aj teraz na obed keď isla spinkat,tak povedala,že bobo...auuu...
7. jan 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Totižto...ja som si zalepila bradavky,že mám bobo... :grinning:
7. jan 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...

@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............už je dobre?
8. jan 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooj :slight_smile:
8. jan 2015 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás stále snehu dosť ,zamrzlo to všicko s držííííííí :grinning: deti majú radosť a ja musím denne chodiť na sánkovačku :sweat_smile: :grinning: :wink: teraz u nás približne - 6 stupňov :sweat_smile:
8. jan 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Peťko je v škole a ja idem s Matulom k lekárovi ...ideme na nejaké vyšetrenie ohľadom toho kašla čo ho drží už 5 mesiac ... :confounded: a dnes sa dozvieme či bude mať brat ďalšie dievčatko či chlapčeka :sweat_smile: som zvedavko :grinning:
8. jan 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a vy akoooooo ??? koláče pojedené ? ja som pribrala 2 kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mám čo zase chudnúť :grinning: ...........a v septembri idem na svadbu ..moja naj kamoška sa vydáva konečne :dizzy_face: :wink: teda do šiat aby bolo minimálne -10 kg :sweat_smile: ale to si vždy po sviatkoch poviem a prd dodržím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....no teraz mám ale motiváciu ...ŠATY :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@jacka uz je dobre...a ja som sa dnesnu noc konecne vyspala.
8. jan 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super......čo robíš s mliečkom?

@katka1819 tu nie je sneh....to už vo zv je toho viac........tu ani sneh nechce padnúť..a tiež mám dva kg naviac.......takže od prvého.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. jan 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ako si dopadala u dr.?
8. jan 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo dobre že sme išli ...zápal hrdielka ...antibiotiká Amoksiklav ,pamycon do nosa a Trifed od kašľu no čo ti poviem to sa nám ten rok pekne chorobne začína :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....inak je bez teploty ..klopem si na zuby...a čertuje jedna radosť :wink: ale tak je to lepšie ako by mal ležať bezvládne ... teraz si to odbijeme a do konca roka už žiadne choroby :wink:
8. jan 2015 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzka že stretko v Blave ? idem teraz tento víkend do BA s deťmi aj s mužíkom na už dlho dohodnutú povianočnú návštevu ku krstnému ... náš Matulo má síce predpísané ATB ale je bez teploty a čertuje veselo,má trošken chytené hrdielko ... som myslela nejaký detský park alebo tak niečo v BA na chvíľočku žeby sme sa stretli :sweat_smile:
8. jan 2015 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a brat bude mať na 50 % dievčatko lebo sa im nechcelo bábo ukázať ale doktor zazrel na chvíľočku ...že je to asi dievčatko lebo mu tam niečo chýbalo ... na budúci mesiac že už na 100 % bude vedieť ... :sweat_smile:
8. jan 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 veru hlavne že čertuje........ :slight_smile: :slight_smile: ...bodaj by si mala pravdu že do konca roka bez choroby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................tvoj brat nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na 50% dievčatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a nie chlapček?.....chce dievčatko?
8. jan 2015 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@denisenko
@leninka75 .................a čo vy žienky aj žijete? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :wink: :wink: :wink:
8. jan 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka oni sú radi že sa im zadarilo lebo po potrate potom rok sa nedarilo ..a už sa chystali na nejaké lepšie vyšetrenia keď v tom bolo hotovo :grinning: no oni o dievčatku stále len rozprávali ...že Nelka :dizzy_face: ale keď bude chlapček aj tak dobre ,hlavne že je zdravučké :wink: :slight_smile:
8. jan 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 jééj, super...nôžeme, len neviem kde???
8. jan 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ja idem síce v sobotu poobede s Vikim do kina do Auparku a v nedeľu asi idú chlapi na korčulko...
8. jan 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mliečko? Večer trošku odsajem v sprche, keď ma tlačí a je...Pijem šalviový a mätový čaj a jem homeopatiká na zastavenie laktácie.
8. jan 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
@katka1819 tak hlavne nech to donosí a je drobec v poriadku...... :slight_smile: :slight_smile: .......

@utka super zvládaš to bez zápalov... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lucka si ešte spomenie?
9. jan 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@jacka tak dufam,že to bez zapalov zvladnem...Lucka si spomenie,povie,ze cici bobo auuu. Hlavne,ked ide buvat.Ale v pohode. :slight_smile:
9. jan 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok