Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. jan 2015

ahojte.......
vonku úplný hnus...... 😝 😝 😝

katka1819
11. jan 2015

ahooooooooooj tak boli sme videli sme... po X rokoch opäť v Blave ...som tam nebola od mojich 18 tich teda dlhoooooooo ,ale v lete sme dohodnutý na ďalšiu návštevu teda @utka potom isto stretko 😉 lepšie zorganizujeme 😅 🙂

utka
11. jan 2015

Ahojte...
@katka1819 som čakala, či sa mi neozveš...ale asi ani nemáš na mňa číslo, že? No dúfam, že v lete sa určite stretneme 😉

jacka
11. jan 2015

ahojte.....
@katka1819
@utka a ja som myslela že ste sa stretli...... 🙂 ......... 😵

katka1819
11. jan 2015

@utka nemám... pred letom si vymeníme čísielka 😉 ...a aj tak sme boli taký teraz rozlietaný ... nebol by čas ...ako som už písala musíme to lepšie zorganizovať 😀 😵

leninka75
12. jan 2015

ahojte!!..............jej tu sa výletuje vo veľkom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................
..............fuj moje zlaté som po 3 týždňoch v práci 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....................skoro som netrafila 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 .....................
..................ako sa máte?...............som čítala kadejaké novinky...@utka....lucka je bez mliečka......@katka1819...choroba vás trápi..............@jacka..tu som sa nič nedozvedela, asi je janka tajný agent 😉 ..............@denisenko a @letty89..........tak tieto sú už úplne super tajné žienky 😉
............no chváľte sa všetky...............čo ježiško?.....ako ste trávili sviatky?.....neliezli vám chlopi na nerv?? 😀......koľko kilečiek máme navrch? 😉 🤐...............no skrátka som zvedavááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
12. jan 2015

@leninka75 nooooo vitaj 😀 ......dárečky boli ..potešili 😉 ...deti mali darčekov až až ....sviatky boli chorobné ...žiadne extra navštevovanie ...my sme mali zahlienené očká ...a švagrove deti čo došli z čiech na sviatky ku svokrovcom ako na just dostali kiahne 😝 no otras .... chlap bol tieto sviatky výnimočne až do 7.1 doma teda si užil deťúrence naše ...alebo sa aspoň akože trošičku snažil,keď nespal alebo nesedel pre telkou 😠 😅 😀 .....kilečká sú navyše 2 .... 😅 😅 😅 😀 čo už teraz je zase diétne obdobie ...a idem kamoške na svadbu po lete tak sa musím dať už konečne do formy ... a teraz TY moja !!!!!!!!!! 😉

katka1819
12. jan 2015
leninka75
13. jan 2015

ahojte!............... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

@katka1819 ..........takže vás cez sviatky morili choroby ☹ ...............Peťkovi sa chcelo do školy? 😉
..........my cez sviatky taká klasika............lehároš doma, návšetvy, obžerstvo 😵 😵 😵 😵 😵 ...............výlet na Oravu...Majo bol tiež doma až do 7.1. 😵 😵 😵 😵 ...............u nás telka nehrozila......baby dostali u babky lego tak sme sa vyhrávali celé sviatky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................alebo sme boli vonku........... 🙂 ....v nedeľu som sa s malou dušičkou postavila na váhu, lebo som jedla všetko do radu a čakala som minimálne + 4 kg, ale milé prekvapko.........žiadne kilečká navrch 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............

leninka75
13. jan 2015

@jacka...toto sa mi nepáči, že by si tu tak dlho nekukla 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .....................haló!!!!!..................

katka1819
13. jan 2015

@leninka75 choroby ...choroby .... a ešte pokračujú ...teraz na výmenu začal kašlať Peťko 😝 nooooooo do školy sa mu aj chcelo ,ale asi zabudol ako sa má v tej škole správať lebo hneď prvý deň upozornenie od učky že sa nesústredí a zabáva seba aj celú triedu 😕 😠 😀 ...celá mama 😀 😅 u nás teda celé sviatky frčala telka ..a ja si to ani neviem predstaviť bez tých rozprávok ..Vianoce 😅 akosi 😉 popoluška ,mrázik ,princezná so zlatou hviezdou a táááák .... tak to je super že žiadne kilečko navrch ...ticho to závidím 😉 😀 .............naši sa najviac vyhrali cez sviatky s darčekom magnetická stavebnica ,každý dostal svoju ,vláčkodráha a Petko nedal z rúk Sevu ... lego podastávali tiež ...Peťko najviac ale to musí tak stavať aby nebol pri ňom zlodušiak Matulo lebo ten mu to všetko ničí a potom sú strašno strašné plače .........

katka1819
13. jan 2015

inak Ahooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2015

@katka1819 .........však rozprávky aj mne chýbali ☹ .............ale dobiehala som to keď baby zaspali....popolušku a mrázika mám na CD, a to musí byť každé vianoce..inak sa mi vianoce nerátajú 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
13. jan 2015

@jacka............. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. jan 2015

ahojte....
@leninka75 u nás vianoce v pohode......tv nefrčala celý den......chalani boli s darčekmi spokojný..... 😀 😀 😀 😀 museli.........a ja mám tiež dva kilečká....ale to som mala aj vlani.......a to rozchodím.....možno 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...................včerajší den bol des....doobedu som si porobila ......potom pre deti.......prvý Peťko....ked som ho videla celý zelno biely......sa ho pýtam čo je.....veeelmi ma bolí bruško.......tak v aute ležal.....tak mu vravím že ideme k dr(tam som stratila naučnicu)......že dobre 😕 😕 😨 😨 ......som nechápala....on dr. nemusí...tak som šla....dala papier na chiru keby niečo.....aby som rovno šla tam......volám mužovi.......že s Peťko niečo je......ale ak dačo tak do nemocky do BB........potom Maťko vola ked som že meškám...tak rýchlo pre neho....cestou domov sa Peťko pozvracal.....(prídem domov naučnica v nohavičkách 😅 😅 😅 ...)...........potom si schrupol na hodku.....a že je velmi hladný 😅 😅 😅 😅 ....tak len vodičku pil......potom zas grckal.......zas zaspal......zobudil sa hladný......tak som mu len peri osviežila žiadne pite........večer som dala len polievočku s rezancami.......tá mu celkom pomohla.......napchal sa ešte s kukuričnými chrumkami.........pobil sa s Maťkom......a bolo po......................ja vyžmýkaná ako citron s toho dieťata..........ešteže sa Maťko sám naučila aj ulohu popísal........aj riad poodkladal ..aj čajík navaril........aj sponku som stratila a on ju našiel...no den debil......
do školy sa Maťkovi vobec nechcelo..........ako fajn je len druhák.........Peťko tam chcel rovno spať vraj pyžamko mu mám zobrať....opica jedna........................ale ináááák sa mám dobre.... 😀 😀

jacka
13. jan 2015

páána beka ale som toho napísala..... 😕 😕 😕 😕

jacka
13. jan 2015

@katka1819 a Maťko už chodí do školky?...........vidím že sa tých chorob nejdete zbaviť.........už nech je jar........kto sa pridá........ 😎 😎 😎 ..........ty si mala tiež niečo s bruškom......sme mysleli že budeš tehoška......čo to bolo?......či predsa len.. 🙂

jacka
13. jan 2015

@leninka75 aha aj ja ta vidím 😵 😵 😵

jacka
13. jan 2015

@leninka75 dala som fotočku ako pekne včera spinkal.....tak ju kuk pojde preč.... 😉

leninka75
13. jan 2015

@jacka ..............fúha to si teda mala inak akčný deň 😢 😢 😖 😖 😠 😠 ☹ ☹ ............najviac na pobavila tá náušnica v nohavičkách 😀 😀 😀 😀 😀 😢..........rovno mám takú indiskrétnu otázočku 😅.....čo si robila v čase keď deti boli preč z domu?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

............žeby Peťko niečo pojedol??.........alebo len taká mini viróza?? 😕.......ale zasa on to máva dosť často takéto podivnosti ............
...........nepíšu vaši teraz pred polrokom viac písomiek?..............u nás sa zasa učky idú riadne vyblázniť 😝 ..........Lilka hovorila zatiaľ asi o 4 čo ich čakajú 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
13. jan 2015

@jacka ..no si sa vybúrila keď si tu tak dlho nekukla 🙂 😉

jacka
13. jan 2015

@leninka75 musela som absták nepustí 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jan 2015

@leninka75 ...............čo som robila ... 😀 😀 😀 😀 no nepoviem........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a tá naučnica...som si aj cestou poplakala....a Maťko neplač kupime druhu 😵 😵 😵 ................máš pravdu furt má podivnosti.......ale včera bol vyslovene v krči.......ale už je dobre tak je dobre

jacka
13. jan 2015

@leninka75 vraj MAťko že na buduci týžden idu celý týžden písať....tak ho pripravujem 😀 😀 😀 matiku nemusím......tu vie hádam lepšie než ja 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ....diktát a prepisovanie.....ale ti poviem že diktát mu ide lepšie ako ked má niečo prepísať ...odpísať..samá chyba... 😠 😠 😠

jacka
13. jan 2015

@leninka75 jááj včera som nechala v lidli skoro 5Oe........pomoc mali by ho zrušiť 😢 😢 😀 😀 😀 🙂 😉

leninka75
13. jan 2015

@jacka .ale ty si ..som sa tešila na pikošky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....................
.................to prepisovanie to je aj u nás večný boj 😝 😝 😝 😝..............ja to nechápem má to pred sebou a toľko chýb narobí 😝 😝 😝 😝 ..............diktáty o niečo lepšie....len Lilka má teraz problém, že sa sústredí na vybrané slová a kašle na tvrdé spoluhásky, takže narobí takto kopec chýb 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...............

leninka75
13. jan 2015

@jacka ..a čo mali za akciu??? 😨 ...som tam už dávno nebola, ale práve som ráno na to myslela, že sa po robote stavím...oplatím sa mi? 😉

jacka
13. jan 2015

toto odporučam....kto má také deti.....ja som tam mojich nenašla.... 😀 😀 😀 však ani som ich matka... 😀 😀
http://www.csfd.cz/film/135983-karlik-a-tovarna...

jacka
13. jan 2015

@leninka75 no mali...mali tu už nemaju ani .....ň...........spodné prádlo......ponožky.........mandariky zo 70 c.....a ked to vezmem dvojmo.....tááák jáááj........

leninka75
13. jan 2015

@jacka .........boli ste v kine, či ste doma kukali?........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre