Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. jan 2015

@leninka75 pikošky aká si ty zvedavá.......................počuj....Peťko má teraz obdobie strachu ..príde domo však niečo vidím že bububu........a jeden večer vraví mužovi...ocko....maminka mala niekoho pod perinou ked sme prišli zo školky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som šla do kolien.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2015

@jacka ...........to je des!!...moje baby dostali kopec oblečka, ale aj tak by sa ešte niečo našlo čo im treba dokúpiť 😝 ....a to som myslela, že bude chvíľku kľud a čo to ušetrím na leto 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
13. jan 2015

@leninka75 doma sme kuk vraj to davali cez sviatky..ale kdeže u nás tv málo frčí tak mi to sestra odporučila.....som im to stiahla...........ale boli na snehovej královnej.........v kine....... 🙂 🙂 🙂 ja som to nevidela len uputakvy sme ich tam aj so sesternicou nechali samých s mobil keby niečo.......vyšli von že s nami už do kina nepojdu ....

leninka75
13. jan 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ja umrem z Peťka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................

jacka
13. jan 2015

@leninka75 aj moji....ale spodného a ponožiek nie je nikdy dosť.......aj tak to dlho nevydrží 😝 😝

jacka
13. jan 2015

@leninka75 ja som šla s neho tiež do kolien..😀 😀

jacka
13. jan 2015

@leninka75 to odpisovanie nechápem..má to pred sebou a tolko chýb........

leninka75
13. jan 2015

@jacka ...to si mala celkom fajn oddych keď boli deti v kine 😵 😵 😵 😵

leninka75
13. jan 2015

.....moje zasa cez sviatky nocovali z nedele na pondelok u mojej tety....ale bolo to divné...chýbali mi doma.....stále som chodila jak bez duše.......

jacka
13. jan 2015

@leninka75 na pivečko sme šli nešoferky.......a šofery na kávičku 😀 😀 😀 ....fajn to padalo...........................chýbali ti že.........mna zas posielaju aj s mužom do tatier.......že im bolo dobre bez nás 😠 😠 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. jan 2015

@jacka Matúško ja teraz doma doliečujeme sa a zajtra idem s Peťkom k lekárovi ....alebo vo štvrtok to idem s Matulom na kontrolu tak jedným vrzom ...kašle a kašle 🙄 😝....s bruškom neviem čo to bolo asi pokazený žalúdok ...neviem žiadne tehu to by som Vám už bonzla 😉 😀............................................teda si mala deň D ako debil 😅 a tá náušnica teda bodovala ...aj to že máš niekoho pod perinou 😀.................pred sviatkami aj Peťko mal podobné stavy ...vracal a ništ ....a dobre že ništ 😉

leninka75
14. jan 2015

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 ..................juj ale bol včera náááááááááááádherný deň 😵 😵 😵 😵 😵......síce kosno, ale to slniečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ..to treba využiť 😉 😉 😉 😉 😉

letty86
14. jan 2015

ahojte 😵
vítam sa tu v nom roku 🙂 boli sme cele prazdniny prec, prisli sme az 7.1., a odvtedy nejak v jednom kole...
sviatky boli fajnove, darčekov pozehnane 🙂
neskor si vas aspon zbezne precitam

jacka
14. jan 2015

ahojte....

@leninka75 aj dnes tak bude..... 😎 😎 😎 teda aspon zatial 😎 😎 😎

katka1819
14. jan 2015

Ahoooooooooooooj 😀
tak už je aj Peťko doma ... do utorka ...jooooooooj to bude veselo 😀 😀 😀

leninka75
14. jan 2015

@letty86 ..no vitaj po dlhej dobe!! 😵 ............tešíme sa, že si zasa späť 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. jan 2015

@jacka ...........budem hnusne neskromná, ale ja chcem k tomu slniečku ešte aspoň + 15 st 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
14. jan 2015

@katka1819 .juj hnusné choroby ☹ ☹ ☹ ☹ ..............tak prajem skoré uzdravenie a tebe ani jeden šedivák 😉

jacka
14. jan 2015

@katka1819 tak skoré uzdravenie 🙂 🙂 ..................také veselo poznáme........ 😀 😀 😀 pevné nervičký 🙂
@leninka75 prečo len tak málo.....ked skromnosť tak poriadna-----+ 25 🙂 🙂
@letty86 ako si si pekne napísala... 😵 😵 😵 ako sa máte? 🙂 😎

jacka
14. jan 2015

@utka ako sa má mamina?

utka
14. jan 2015

Ahojte
@jacka mamina nič moc.Stále problémy s krvácaním,ale už je od dnes tu v nemocnici...Ešte nevieme presne termín operacie,ale dúfam,že čo najskor. Ale to naše zdravotnictvo...jedna banda!

leninka75
15. jan 2015

ahojte............fuj aká hnusná poľadovica 😝 😝 😝 😝

@utka ..........nie som v obraze, ale maminke držím palce a prajem nech všetko dobre dopadne!!!!

jacka
15. jan 2015

ahojte....

@utka o tom zdravotníctve vieme svoje 😠 😠 😠 .................tak nech to už má čoskoro za sebou....držím silno palce......a tebe klud neboj bude dobre.....lebo musí

@leninka75 juj ani nevrav..........neskutočné 😝 😝

denisenko
15. jan 2015

ahojte.... 😉 ja sa ospravedlnujem....nestííham......PC stále v skrini, notebook v skrinke, tak ani nekuknem...škaredá som, že? 😠 😠 😠 máme toho teraz viac, škola zas, Simonko sa konečne odplienkováva, bola tu týžden moja mamina....no tak..veselo....ale stále na Vás myslím...zas som nebola na koni.....

denisenko
15. jan 2015

@utka Zuzi...treba dúfať a veriť....pevné nervy.... 😉

denisenko
15. jan 2015

@leninka75 Teba sa idem spýtať...ako Vám idú vybrané slová????...to moje motovidlo...ked nevie, všade dá tvrdé Y....jááj....

denisenko
15. jan 2015

@jacka ahoj, ahoj... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 budte radi, že ste ešte v 2.ročníku..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. jan 2015

inak....Simonko po tom, ako som mu zavesila tretie pošťané slipky na nos chodí radšej k nočníku sám.... 😀 😀 😀 😀 horšie je, že on chce aj sám cikať, takže všetko na dlážke...ale už niekedy aj zakričí, že cikáááááám.... 😀 😀 😀 😀 😀 dokonca zvládol byť aj vonku bez plienky....do tých 3. narodenín to hádam dáme.,...

denisenko
15. jan 2015

@letty86 @katka1819 čavte žienky..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
15. jan 2015

@jacka ten film....Karlík...Denisko sa v nom vyžíva...vždy ked ide v telke, tak to kukáme...nie kvoli čokoláde.... 😀 😀 😀 😀 ja som len vravela, že to nie je len o deťoch....rodičia len stoja a tupo sa dívajú, čo sa deje....bléééé

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre