• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
Ahooooooooooooooooj :grinning:
u nás dnes polročná z Matematiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som zvedavá čo donesie ...nebol týždeň v škole :sweat_smile:
21. jan 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@katka1819 aj u nás dnes polročná z matiky....sa tešil už od večera..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka76 no, ja neviem, akou postupnosťou to berú...najskor čísla do 100, potom násobenie a delenie do 50, potom premienali dlžky a teraz berú trojciferné čísla...a slovenčina...to ani nevravím...ešte sa len učia vybrané slová po P.....
21. jan 2015 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to vieš, 2 chyby a dvojka...a je úplne jedno, čo je to za chyba.....ach jooo

tak....a kontrola na kožnom už za nami.....že čo sa sťažujem, že sa škriabe....atopik s totálne precitlivelou kožou a suchá vykurovacia sezona......zaťať zuby a mastiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aká mila dr........fakt teda..potešila že máte "sezonu".......ach ach máte to trápenie......mali by ste k moru 12x do roka :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: .............................................ved to ...to známkovnie......neviem ako na to prišli....ale celkom drsné................to ked čítam čo beru tretiaci tak mi až mráz behá po chrbte........chudence deti :frowning2:
MAťko ma z matiky 1......................a z aj...1 s pochvalou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............mal so spolusediacim rovnaké chyby....ale nikto nevie ako sa to stalo :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 to budeš asi len zajtra vedieť ako dopadol......či nie...?..
21. jan 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: úúúúplna náááhoda...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: AJ som ešte ani nevidela tento rok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko má hlavu po mame...na matiku a jazyky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....fúúúúj...niečo tu páchne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2015 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....určite náhoda.....ako bič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....hej hej ten pach aj sme cítiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................čo má po tvojom mužovi?... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2015 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...................
22. jan 2015 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...
a nepoprší a nepoprší...................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ............dnes spí Peťko v školke....taký vytešný......že si sám ešte aj pyžamko a kefku zbalil.... :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooooj :slight_smile:
22. jan 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: :wink: :wink:
@jacka a inak v školke nespáva? len na pol dna?...po mužovi????......všetko...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....zmysel pre poriadok, pojem o čase a všetko robiť cez "Košíce".....typický chlap.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie nie na obed chodíme domov.....viem čo zje.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...................si to riadne vystihla typické :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................ty uvažuješ nad predlženou RD?.....vybavuješ si dačo?....
22. jan 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@denisenko ze cez košice :grinning: tak to sa tu u nás veru nehovori :grinning:
@jacka a dneska co mali, ked tam spinkal?
22. jan 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ste sa zabavili :dizzy_face: , manzel uz lepsie...este tyzden je doma a potom rehabilitacie....
22. jan 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a vieš že som pri tom aj na Teba myslela?....že sa hádam neurazíš...u nás je to bežné.....všetko cez Košice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

apolročná z matiky...za 1
22. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jaaaj, moja, take ma veru neurazi :grinning: a celkom dobre to znie :sweat_smile: škoda, ze to u nás nemozem aplikovat, stratilo by to asi význam, ze :sweat_smile:
22. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak u vás cez Bratislavu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj tu sa to používa....... :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 však vy možete povedať cez iné mesto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale to už nie je ono :slight_smile: :slight_smile: ...............nie nie nič nemali v školke....len je nešťastný ked ide mať na futbal a on ostáva somnou doma.....aj slzičky vyroní.....tak sme to takto vymysleli....už bežím pre nich.....dnes som ako taxikár :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: len to tak dobre neznie :grinning:
22. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja som to mala napísane ale som to radšej zrušila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka bezkaj pomaly :wink:
u nás tiez prsí :confounded:
22. jan 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...no...veru neznie to tak fajn...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka čo by sme pre nich neurobili, že? :wink: :wink: :wink:
22. jan 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..tak sa teda majte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jan 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pre deti aj nemožné........ :grinning: :grinning: :grinning: ................nechcel ísť domov.....ani za svet....ešte aj pyžamko si tam nechal že si to zopakuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo tak smutno......ako vonku počasie?
22. jan 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

včerajší celý upršaný den za nami........dufam že dnes bude lepšie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
23. jan 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face:
23. jan 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@leninka75 čo je s tebou? ty ked nedas ranečko, to nem dobre :confounded:
@jacka ja mam pocit, ze je jesen a nie zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 presne tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som zvedavá ako bude cez víkend .......ked nás strašia že treskucou :grinning: :grinning: :grinning: zimou :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: to uz aj my mozeme pocasie predpovedat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok