• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@letty86 aj ja chcem byť meterolog.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......dostáva prachy aj ked sa pomýli :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. jan 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aku máš dobru náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2015 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink: u nás včera nepršalo.....ale bolo poriadne zamračené...dnes ráno hmla ako mlieko a teraz tak krásne svieti slniečko....ako na jar.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru, veru....čo tak smutne?...ja som dala raz solárko a teda....energie na týžden..... :grinning: dnes ani nevarím....objednám pizzu a dovi dopo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a nemôžeš nechávať Peťka stále v školke?....či ked si doma, tak može len na pol dna?
23. jan 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko možem.....kedže som doma zo zdravotných dôvodov..........ale...ked idem pre MAťka ..tak beriem Peťka......to by som zas musela ísť do mesta 10km tam a 10km nazad.......kedže nebývame v meste..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........................solárko ťa postavilo na nohy?však pošli energiu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mna to včerajšie počasie úplne vyšťavilo...... :angry: :angry: :angry: .....a už ked budeš posielať pošli aj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tu je zas zamračené..ale aspon nič nepadá z neba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....chytááááj.....my máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...len...ked ....ja by som trošku snehu, budúci víkend máme chatu v Oraviciach a aby sme nešli zbierať huby miesto lyžovačky....... :angry: :angry: :angry: :angry: ...tak dúúúúfam...že niečo bude....
23. jan 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ešte hádž........silnejšie...... :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................ved aj hríby su celkom fajn :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ......................neboj nič .....podla predpovedi má snežiť......a snežiť a fúúúkať............ :grinning: :grinning: :grinning: ................sa ráno zobudíš a pojdeš odhadzovať sneh :slight_smile: :grinning: :wink:

frčím pre chalanov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa na mna určite tešia :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: máme máme..aj ked poslabšie....ale tiene robí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka k vám prišlo...a od nás odišlo....fúúúka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
23. jan 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...čo tak stručne??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...ach joo...polročná práca zo SJ...a za 2..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. jan 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved aj dvojka je dobrá..... :slight_smile: :wink: .................................juj vietor nie nie nechaj :wink:
@leninka75 aká si ty stručná v poslednej dobe.....čo sa deje?
23. jan 2015 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
ale fučíííí.....poletuje sniežik, ale len trošku.....a chlapi išli na záhradku betonovať......
24. jan 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu nič ničovaté...len trošku prší....................čo šli betonovať,
24. jan 2015 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
no ja neviem......tolko snehu či nám bude lopata stačiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tu len prší a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2015 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka aj tu niečo poletuje, tvári sa to ako sneh, ale co ja viem :grinning:
25. jan 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..u nás je bielúúúčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jacka betonovali stlpiky na plot na záhradke...a stihli doslova v hodine dvanástej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ...k vám príde sniežik až po nás.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak čosi máme, poprašok :grinning:
25. jan 2015 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko.................už zas to napadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2015 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......
u nás čisté blato....hnus........všade kaluže........vlhko ......tma
@leninka75 bud rada že máte....my sme šli do Kremnice a táááám tooolko snehu....keby sme to vedeli....tak aj lopáre berieme........
@denisenko to su šikovný ked to stihli...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 napadlo aj u vás čosi......?....či ostanem sama bez snehu? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2015 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ako sa mám mamina...už je doma?....výsledky už viete?
26. jan 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@jacka výsledky asi dnes a domov asi zajtra...
26. jan 2015 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: tak mi máme..dosť...ale všetko len také mokré a ťažké.....niiiic moooc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka potom daj vedieť...

@denisenko tak teraz neviem čo je horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko..........okrem toho hnusného bieleho ešte aj mrzne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. jan 2015 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@leninka75 vy máte hnusné biele.....tu je hnusné hnedé...............to je tak nepodarené počasie že až :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chceme jar,že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jan 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok