• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@letty86 ale klud moja...zhrniem ti to ak budeš chcieť :wink: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
aké je u vás počasie?
29. jan 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ze zhrniem ti to, do papeky, ty si podarená :sweat_smile:
tosilinku nam nasnezilo...ale na sankovacku to nie je
s tym varenim mam aj ja nerv...dnes som robila plnene sampinony a sa nejak sa rozlialii, nezvednici :grinning:
29. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 u nás by sa kvoli snehu dvaja pohádali...či je alebo nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som za nie ...MAťko je za ano... :grinning: :grinning: :grinning: jemu aj tak málo stačí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..už má aj vysvedčko.......čisté jedničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to som ešte nerobila...zjedia ti to deti?
29. jan 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka šikovniček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...my az zajtra
deti mi to nezjedia, maju buchticky
29. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 zajtra idu do divadla...tak tých čo ich tam došikuju rodičia tak dostali dnes.... :slight_smile:
moji by mi to tiež nezjedli......... :angry: :angry:
29. jan 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moji ani ryby...ale neriesim...ale sladkosti kedykolvek :angry:
tak sa kulturne vyziju :slight_smile:
29. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 detto ...Peťkovi raz zabehla kostička odvtedy enchce jesť.....a MAťko zje jeden hryz :angry:
Viki sa zajtra učí?............................vlani sa kulturne unudil k smrti.......tak sa bojí že zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: .....tusim sa ucia...teda nikde nejdu a vysvedčko dostanu na stvrtej hodine....ale asi velmi tomu uceniu nedaju.....zatial nič blizsie nespominala...mozno dnes uz bude vediet
ty si co fajnove robila
29. jan 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 Maťko sa už dnes neučil.........pánečku to je škola :grinning: :grinning: :grinning:
včera som varila.........a vela vela..aby sme mali aj na zajtra........ :grinning: :grinning: francuzke a paradjkovu..... a dnes som tu trochu zludnila......porádek musí bejt..........potom pre Maťka...najesť a zas ho zaviesť na kružok.....a za chvilu bežím pre nich..... :slight_smile: :slight_smile: .....................................MAťko pojde v pondelok do školky?
29. jan 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jááj som tu čítala jeden status......išla s 18mes. dieťaťom k dr.....s horučkou 37,5.................neviem akého dať smaila.......
29. jan 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
matko uz pojde pojde, este berie ventolin a este nieoč a neviem si spomenut co :sweat_smile: , ale uz mu je fajnovo, kalel ustupil
29. jan 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 si si ho vyliečila... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..aj sa teší?
29. jan 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no čitam ten status...
tak je rad, ze je doma, vraj mu nikto zo skolky nechyba :grinning: dobre je mu s nami :slight_smile:
29. jan 2015 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 jasné že doma je dobre....škoda že Peťko si to nemyslí :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ......................v pondelok školka funguje?
29. jan 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktualne tu mame hmlu :rolling_eyes: take dopkove pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 idem sa chystať nech vyzerám trochu ako človek.......a čup čup pre čertíkov :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
29. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tu celý den sneží.....a sneh nikde.... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: to nechápem kto nám ho berie :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka asi ano....mala by fungovat...som sa to akurat komosky pytala...ale tiez ma choru dceru...a teraz rozmyslam, ze to bud viki doma, tak si aj matka necham...a uvidime ako v utorok
29. jan 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nejakeho skriatka mate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem aj ja :slight_smile:
29. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo tak tajne??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
tak čo nezasypalo vás??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
30. jan 2015 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko..................

@jacka .....zasypať nezasypalo, ale furt čosi padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ak by si chcela kľudne pošlem .... :wink:

.......blahoželám všetkým drobcom k vysvečku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2015 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nie zatial neposielaj..aj poobede ked budeme doma.....potom možu aj traktory padať

aj tvojej velkej slečne........blahoželám..............................Maťko doniesol včera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .......hej hej čítala som..šikovníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............bude aj nejaká odmena??? :slight_smile:
30. jan 2015 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: u nás je koniec sveta...fujačí a fujačí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás už nesneží.....asi len prší......všade mokro ...člapy člap.... :angry: :angry: :angry: :angry:
@leninka75 on odmena???............to ja skor si zaslužim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
30. jan 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kto si dá kávičku.....mne dnes asi roztrhne hlavu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádhera...odhrnač tak odhrnul že celý dom je zafarebný cestnou špinou....paraped samá skalka...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to ked muž uvidí....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................
30. jan 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :dizzy_face: :wink: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :unamused: :fearful: :angry: :sunglasses: :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confounded: :pensive: :cry: :grinning:
nebodaj vás zasypalo...........sme z von prišli mokrí ako myši........neviem na čo sa to na....sypalo...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. jan 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok